Přejít na obsah

pogumování madel...


Monika

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravim muze mi nekdo cim nejlepe sundat pogumovani z iterieru klik,vydechu atd???skousel jsem to dnes technicakem a lihem.......proste nic ruce sem nechal na jednom ramecku a stejnak vysledek temer onicem,chtel bych to nechat v te cerne plastovine co vam zbyde vypada celkem GOOD kdyz se ohmata diky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to asi jak u jakýho auta, ale já sem se stim mordoval před týdnem, a jak píše, málem jsem tam nechal ruce na tom, asi nejlépe mi pomohlo to nechat naložený ve vodě, několik hodin a pak to dát do hodně teplý vody a začít loupat, něco šlo hladce drhnutím palcem a nečo jsem mordoval hadříkem s tech. benzínem, ale vůbec to nešlo dobře, fakt děs, chce to pevný nervy, takže držim palce, některý části jsem pak škrábal tupou stranou jídelního nože, ale stim, že jsem to pak stejně stříkal dipem, takže sem tam lehký škrábaneček mě netrápil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...