Přejít na obsah

Predni mlhovky


Kani

Doporučené příspěvky

RJ nič nepovie na nič

Taky si myslim, ale jak je to s tim zapojenim... mlhovky už tammám, tak jen jestli si natahnu svoje kabely a dám rele a svítim :wub:

A nebo je tam už rele na který se to zapojí a pak jen přidá na vypínač.

Dělali jste to už někdo? nebonějaká zkušenost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslim, ale jak je to s tim zapojenim... mlhovky už tammám, tak jen jestli si natahnu svoje kabely a dám rele a svítim :wub:

A nebo je tam už rele na který se to zapojí a pak jen přidá na vypínač.

Dělali jste to už někdo? nebonějaká zkušenost....

Ahoj, chtěl jsem mlhovky dodělávat taky, ale po řádném studiu montážního návodu jsem zjistil, že se musí vrtat do kastle a do toho se mi opravdu svépomocí moc nechtělo. Radši jsem si to kvůli garanci nechal namontovat v autorizovaném servisu. Ono operovat s vrtačkou kousek od centrálního svazku je docela o hubu, teda alespoň já jsem si na to netroufl. Nebejt toho vrtání tak by to nebyl problém. Pokud budeš chtít mohu ti poslat montážní návod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl jsem mlhovky dodělávat taky, ale po řádném studiu montážního návodu jsem zjistil, že se musí vrtat do kastle a do toho se mi opravdu svépomocí moc nechtělo. Radši jsem si to kvůli garanci nechal namontovat v autorizovaném servisu. Ono operovat s vrtačkou kousek od centrálního svazku je docela o hubu, teda alespoň já jsem si na to netroufl. Nebejt toho vrtání tak by to nebyl problém. Pokud budeš chtít mohu ti poslat montážní návod.

Ahoj, no jestli by to šlo, tak by jsi byl moc hodnej :-)

jak říkám namontovaný to je, ale jen jak a kam to zapojit, aby to bylo jako originálu....

Když tak ti píšu i SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak jsem ted montoval otci mlhovky a zapojení je stejné jako u Fabie.Jde použít i kabeláž na facelift co se tu prodává jen se musí trochu prodloužit dráty na jedné straně,chybí asi 30cm.Pokud použijete kulaté mlhovky z Fabie facelift tak sedí i konektory,pokud hranaté corner tak se musí dát jiné konektory k mlhovkám a trocu upravit díra v nárazníku.Zapojené je to na pojistku 38,ve vypínači pin 8

Editováno: , autor: Majk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Můžu vědět, kde je ta kabeláž k sehnání? a kde se dá sehnat přepínač? Sehnal jsem kulaté mlhovky. mřížky do nárazníku, ale chybí mi přepínač a kabeláž s konektory.

Díky

Tak jsem ted montoval otci mlhovky a zapojení je stejné jako u Fabie.Jde použít i kabeláž na facelift co se tu prodává jen se musí trochu prodloužit dráty na jedné straně,chybí asi 30cm.Pokud použijete kulaté mlhovky z Fabie facelift tak sedí i konektory,pokud hranaté corner tak se musí dát jiné konektory k mlhovkám a trocu upravit díra v nárazníku.Zapojené je to na pojistku 38,ve vypínači pin 8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

chystám se namontovat sadu předních mlhovek na roomstera chtěl bych nějaké rady info ,nejsem moc montér, zajímá mě když koupím sadu pro dodatečnou montáž jestli jdou přehodit kulaté za hranaté , o funkci corner mi nejde ale hranaté jsou hezčí, popř jestli nevíte kdo prodává tady, díky :palec2:

Editováno: , autor: heckeer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, že ty "corner" mají 35W žárovky, nicméně i výměna mechanická tuším vede až k celému nárazníku. Když jsem si objednával auto, tak jsem corner nechtěl a že si to přehodím, přočemž jsem měl za to, že stačí ty plasty, ale pak jsme přišli na to, že se bude muset měnit celý nárazník, takže jsem si raději připlatil a fouknul je tam rovnou s corner, nicméně to už nefunguje při denním svícení, takže super! (a propo, vždycky jsem myslel, že to je kravina, ale při parkování třetí den, co jsem měl auto, na Šumavě ve tmě, to nemělo chybu...perfektní záležitost)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusí se měnit nárazník ale když tam máš corner nebo když to předěláš z kulatých na corner tak už tam kulaté zpět nedáš, musíš totiž vyříznout uchycení těch kulatých, nárazník je připraven na oba typy, konektory mají taky jiné protože corner mají H8..

Editováno: , autor: heckeer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akrubku už nepřemýšlej je to tam schválně a řezat se může :palec2: proto jsou tam asi obě uchycení ne? co myslíš :smich::smich: zkus bez zásahu namontovat parkovací senzory to máš to samý, když by chtěli aby do toho nikdo neřezal tak tam nedělají dvoje uchycení.... :doh

Editováno: , autor: heckeer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...