Přejít na obsah

Predni mlhovky


Kani

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím, měl bych menší dotaz. Uvažuji o změně kulatých mlhovek za hranaté především kvůli estetickému hledisku, hranaté vypadají mnohém lépe ;) . Jak jsem se tady dočetl mlhovky se liší konektorem pro připojení kabeláže. Zajímalo by mě číslo konektoru pro hranaté mlhovky a případně cena. Ještě by mě zajímalo jestli se musí k novým konektorům dokupovat nějaké piny nebo jsou již součástí. Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...mp;#entry922695

co se tyce vrtani bod 4, tak neni treba, kousek od tud vede lanko a kabej jde protahnout tudy :)

myslel si, pretiahnut kabel dierkou od lanka na otvaranie kapoty?

a v 5 treba vrtat do priechodky medzi motor. priestorom a interierom? priechodka je plastova?

Editováno: , autor: FunNer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Již v minulosti sem uvažoval nad předními mlhami,ale cena se mi zdála moc vysoká.Tuším,že škoda-servis za to chtěli něco přes 6000 komplet.Dnes mi psal známej z německa,že je na nějakým výprodeji škoda servisu a v nabídce je komplet orig.sada kulataých mlh.za cenu v přepočtu na naše +- 1200,- Hned sem mu odpověděl že je beru.V úterý je doveze a hned jedu do servisu je nasadit,sice si za práci řekli 1500,ale i tak se to v součtu docela vyplatí.Po montáže se ozvu jak to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar lidi.

mno bylo tu dotazováno jak je to s tím relátkem pro přední mlhy.Také jsem je namontoval a zapojovat je budu zvlášť na vypínač,abych nemusel měnit ten kombinovaný.

PS:žádné relé,spíná jen ten vypínač :D

...mě poser

Editováno: , autor: simor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ludia neviete co na to povedia v servise, ked zbadaju vybavu classic s cornerkami? zapojene je vsetko ako ma byt, len kabel sme tahali trosku inac, viz. foto, dovodom takejto upravy bol, ze sme nechceli vrtat do karoserie, tak sme prevrtali len plech medzi motorom a vodnym kanalom... samozrejme, ze kabel je este poriadne poprichytavany ku karoserii

fotografia0004.jpg

Editováno: , autor: FunNer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...