Přejít na obsah

Predni mlhovky


Kani

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

zdravim panove,

porad jsem se tu nedocetl (nikde na foru), zda a jak jde zprovoznit corner funkce u vymenenych kulatých, za hranaté.

Uz to tedy nekdo cele absolvoval?

V soucasne dobe, nove mlhovky hranate a krytky narazniku k nim jsou cca za 2000,- nové. Pak se tu vzdy jen zduraznovala nutnost jine ridici jednotky pro zprovozneni corner - vymenoval ji tedy nekdo?

Kdyz uz bych vymenoval, tak bych asi chtel i zprvoznit ten corner - at to stoji, co to stoji, tedy samomontaz, ne v autorizovanem servisu, jestli mi rozumite :)

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím . Měl bych dotaz pod jakým dílem koupit kompletní kabeláž mlhovek , nebo v jakém e-shopu . a když si to koupim nechám namontovat tak jak zprovoznit kontrolku mlhovek na budících ? ve výbavě je nemám . mám jen výbavu classic .. budu si muset kupovat i jiné budíky ? nebo už i obyčejné obsahují diodu která je jen neaktivní ? :( děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Taky mám výbavu classic a tento víkend sem přidělával corner mlhovky.

Jediný co sem k tomu potřeboval byly samotný mlhovky (z aukra oboje za 550 s poštou), vypínač (taky 550), návštěva v Bauhausu (8 metrů lepších drátů, pár fastonů, zemnící očka, elektrikářská páska a plastovej kryt drátů) cca ani ne 300kč a celou sobotu :D. Dělal sem to do dvou do rána, protože sem amatér :D. Na nějaký konektory k žárovkám od škodovky sem se taky vyprdl 600 za oba je zlodějina. (Stačilo tam nacvaknout dráty přes fastonky a tu dutinu od žárovky vyplnit silikonem a voda nemá šanci. Celková cena 1400, ať mi pak nikdo neříká, že je levnější si tyhle věci koupit už při samotné koupi auta. Ať je to maxidot, mlhovky, nebo cokoliv jiného. Jediný co tak, tak klima.

A jak ses ptal PROMI na tu kontrolku, tak akorát vyděláš budíky, vykucháš ten konektor co je napravo a tuším že to byl pin 19. Na pin 19 zavedeš drátek s fastonkem, fastonek tam zacvakneš a ten drát přivedeš na plus od kabeláže těch mlhovek. Teda doufám, že to tak je i u té kupované kabeláže. Mně to každopádně svítí, jak má.

A jestli budeš potřebovat nový budíky to nevím, ale není nic lepšího, než to vyzkoušet. Odpoj baterku a udělej to, co sem Ti psal s pinem 19 akorát ten konec drátu připoj provizorně na pojistku třeba od světel, (normálně vytáhni pojistku od světel, omotej drát kolem nožičky pojistky, vrať pojistku), vrať konektor do budíků, připoj baterku a pusť světla a jestli tam je na těch budíkách kontrolka tak by se měla rozsvítit.

Jestli tu kabeláž budete někdo bastlit doma, tak bacha na ty obrázky, co sem někdo dával k té montáži. Sou možná pěkně udělaný k tomu, aby ste vzali tu škodováckou kabeláž a zapojili, aniž byste museli přemýšlet, co je co. Docela mě tam právě zmátly ty 2 země :-/, proto těch 14 hodin práce :-/ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

zdravim panove,

porad jsem se tu nedocetl (nikde na foru), zda a jak jde zprovoznit corner funkce u vymenenych kulatých, za hranaté.

Uz to tedy nekdo cele absolvoval?

V soucasne dobe, nove mlhovky hranate a krytky narazniku k nim jsou cca za 2000,- nové. Pak se tu vzdy jen zduraznovala nutnost jine ridici jednotky pro zprovozneni corner - vymenoval ji tedy nekdo?

Kdyz uz bych vymenoval, tak bych asi chtel i zprvoznit ten corner - at to stoji, co to stoji, tedy samomontaz, ne v autorizovanem servisu, jestli mi rozumite :)

Diky

Tak to by som aj ja rad vedel ako sa to da !!!!! :aggressive:

Hmlovky obiednane uz len mriesky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

kdo by mi v Praze a okolí natáhl kamebáž na mlhovky na R 07 s výměnou spínače světel i na přední mlhovky (hranaté)?

Mlhovky s krytkama jsou již na autě - mlhovky hranaté. Corner fci ani jednotku nechci.

Díky za info (kdy, jak dlouho ... ) a cenu přes PM

- Kabeláž s konektorama na hranaté mlhovky

- výměna spínače světel (i na přední mlhovky)

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, taky si chci dodělat přední mlhovky, chtěl bych ty trojúhelníkové, ale nevím, jestli jsou všechny s přisvěcováním, nebo lze nějak tuhle corner funkci vyloučit? Dal bych přednost trojúhelníkovým.

Ještě se chci zeptat, zda jsou rozdíly v otvorech pro mlhovky, mám FabII r.v.09/2009 pouze s krycí větrací lištou bez mlhovek.

Dík.maxb3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Hojte všici .

Nedavno jsem si nechal v orig servise namontovat kulate mlhove světlomety Fabia II . jenže se mi teď při první mlze zdá že jsou špatně seštelované . nemáte někdo fotku večer jen mlhovky ? jak daleko svítí ??..

kolik metrů ? jak moc do stran ?

Muj světelny tok je cca metr a pul před auto a do stran hodně chabě .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akoze k nicomu inemu nie su? Existuje kopec expertov,co hmlovkami svietia a oslepuju zbytocne vodicov za kazdeho pocasia.Najviac ma to hneva ked prsi a oproti sa rutia auta,co svietia vsetkym cim sa da :aggressive: Takym by som hned bral papiere. Extra skupina su zeny,ktore argumentuju pri zapnutych hmlovkach "Ale ved ono to tak pekne svieti"...

(sorry za OT, musel som sa vyjadrit)

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ to je mylsim v poho. Bude to dost podobny. Takhle se to tezko pozna, ale mooozna malinkato vic do strany. Jelikoz se ale mlhovky mylsim, nedaj stelovat, tak by to melo byt dobry. Az se mi vrati auto, tka to taky nafotil ze stejnejch uhlu jako ty a uvidime.

ad. Jairo - mame stejny nazor.

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm to se fakt tezko posuzuje. Me treba predni mlhovky za bezny mlhy u vetsiny aut neoslnujou. Problem je, kdyz je i mokro a treba mrholi a mam kapicky na prednim skle. To je pak super. A to neresim zadni mlhovku. ;)

Zkus si vzit jiny auto a na nejakym vetsim parkovisty proste jed tim druhym proti tvoji F. Pokud jsou mlhovky dobre osazeny, tak by nemeli oslnovat prakticky vubec. To jen samo domo dodelavany, ktery navic velice casto ani nejsou mlhovky, ale nejaky obecny pridavny svetlo. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

k těm konektorům, daj se sehnat na ebayi, cenu ted nwm, nejsem doma na PC, později mrknu a dam vam to sem.

Normálně pasujou na hranaty corner mlhovky, vypadaj stejne jak orig.

EDIT: tak na ebayi jsem je kupoval za 8 dollarů, zadejte do vyhledavače na ebayi: 2x H8 H10 H11 880 Female connectors connector HID Plug

Editováno: , autor: IIIRazor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...