Přejít na obsah

vzdálenost ABS čidla od ABS kroužku


brzda

Doporučené příspěvky

Přesnou hodnotu jem teď hned nenašel. V podstatě je to dáno osazením do těhlice. Pokud si vzpomínám na mou montáž, tak mezi magnetem čidla a ABS rotorem nebylo víc než 1 mm. Jestli máš větší mezeru mezi čidlem a rotorem, tak nemáš pořádně na doraz nalisovaný náboj v ložisku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

toto je to presne co sa deje u mna, kua dva krat po sebe mi ten mechanik bratislavsky "sedo" menil loziska v predu, najprv mi urval jehoo mechanik abs cidlo , kupil som si nove, a teraz po 8 mesiacoch behania s vypnutym abs som sa nasral a isiel do servisu ze to neni mozne , komplet elektrika sa premerala (abs) . rozbieham sa pusti sa abs, bokonca malo obdobie kedy sa samo aj dobrzdilo ked som zastavoval. Ok, tak toto som zistil na zdvyhaku: na lavom prednom snimac ABS je cca 2mm od toho "deraveho informatora" na pravej strane skoro 1 cm, je toto mozne? uz aby si clovek pred tym ako mu daju auto dolu zo zdvyhaku isiel podla dielenskej knihy skontrolovat po nich robotu.

Uf.

a teraz poprosim, chlapy co s tym zle nalisovanym , staci dolisovat? alebo co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto je to presne co sa deje u mna, kua dva krat po sebe mi ten mechanik bratislavsky "sedo" menil loziska v predu, najprv mi urval jehoo mechanik abs cidlo , kupil som si nove, a teraz po 8 mesiacoch behania s vypnutym abs som sa nasral a isiel do servisu ze to neni mozne , komplet elektrika sa premerala (abs) . rozbieham sa pusti sa abs, bokonca malo obdobie kedy sa samo aj dobrzdilo ked som zastavoval. Ok, tak toto som zistil na zdvyhaku: na lavom prednom snimac ABS je cca 2mm od toho "deraveho informatora" na pravej strane skoro 1 cm, je toto mozne? uz aby si clovek pred tym ako mu daju auto dolu zo zdvyhaku isiel podla dielenskej knihy skontrolovat po nich robotu.

Uf.

a teraz poprosim, chlapy co s tym zle nalisovanym , staci dolisovat? alebo co.

1cm??? To si děláš prdel ne? Tam musí být něco totálně dokurvený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...