Přejít na obsah

Čirá zadní světla


Vasekk

Doporučené příspěvky

no na lancii na tom světle to bude nejspíš couvačka,bílé odrazky vzadu fakt nesmí být.

ohledně té RS odrazky, není to jen samolepka,je to na platovém podkladu a je to do nárazníku zacvaknuté packama, takže bez prolisu a dírek v nárazníku montáž docela složitá.

Black

K tej Lancii prikladam foto - ma cuvacku len v pravom svetle nad bielou odrazkou. Je to urcite odrazka, lebo predfaceliftove svetla mali taku istu formu - a tam dole boli umiestnene cervene odrazky.

PS:a dik za info o macacich ociach

post-10844-1198257263_thumb.jpg

post-10844-1198257268_thumb.jpg

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj asi ne...ale ja mit tmavou barvu tak si je tam hned soupnu jako na tu jednicku ;)

ale divny, jelikoz jich je v cz jen nekolik paru tak to casem pujde nahoru si myslim :)

Mě by se taky líbily, červená světla se na červené ztrácí, ale myslím si, že stejně budou problémy s švestkama a navíc bych se bál, že časem zajdou, zažloutnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ze to casem zruzovi...kdo neni blbec tak se o to stara...nejlepsi zkusenost u me je cervena zarovna co se da koupit napriklad u Marka v cartechgroup.cz a sprej na zoravky kterej stoji 150kc, pokud clovek neni vul a obcas svoje auto vidi vecer svitit tak to jednou za 4-6 mesicu nalakuje a ma klid.

Ty ty žárovky ještě stříkáš sprejem? Nikdy jsem to neviděl svítit, ale myslel jsem, že obyč. červená žárovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by se taky líbily, červená světla se na červené ztrácí, ale myslím si, že stejně budou problémy s švestkama a navíc bych se bál, že časem zajdou, zažloutnou.

Toho zazltnutia som sa bal aj ja (po tom, co som videl zopar felicii a favoritov)...Ale predavajuci tvrdil, ze je to totozne s tym materialom, co pouziva Skoda...(a keby nieco, mozem to do 2 rokov reklamovat)

post-10844-1198351059_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...