Přejít na obsah

Čirá zadní světla


Vasekk

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Zdarec, nemáte někdo fotky oněch bílých zadních světel na Octavii II, již namontovaných na vozidle? Uvažuji o jejich koupi, ale nedokážu si to představit na vozidle. Nedávno jsem narazil na uvedená světla za 1.200,- Kč, což je dosti dobrá cena /OBauto je nabízí za cca 3.000,- Kč). Pokud někdo máte fotku, jak to vypadá na autě, sem s ní ;)

A prosím i o zaslání na mail : durado@seznam.cz

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, nemáte někdo fotky oněch bílých zadních světel na Octavii II, již namontovaných na vozidle? Uvažuji o jejich koupi, ale nedokážu si to představit na vozidle. Nedávno jsem narazil na uvedená světla za 1.200,- Kč, což je dosti dobrá cena /OBauto je nabízí za cca 3.000,- Kč). Pokud někdo máte fotku, jak to vypadá na autě, sem s ní ;)

A prosím i o zaslání na mail : durado@seznam.cz

Děkuji

skoda, ze sa na O2 nedaju koli kontrole prasknutych ziaroviek pouzit "led ziarovky"...Obycajne sklenene svietia skor ruzovo...

post-10844-1230384497_thumb.jpg

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Přidám se k tomuto tématu a poprosím o radu.Zdá se mi že mi zadní světla (podotýkám že jsem žárovky nekontroloval)nějak méně svítěj,nejsou tak ostré jak vídám jiné OII,nebo se mi to jen zdá?Poraďte. :feve:

Nemáš vysvícené žárovky? Čas od času je třeba je vyměnit i když neprasknou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To:Cjoctavian. Možná máš pravdu ale mám jednu zkušenost,stojím si asi 5metrů za autem v jedné ulici mezi panelákama a v tom momentě projíždí OII sedan "POMÁHAT A CHRÁNIT" řekl bych asi tak do 5ti km za hod.tak jsem měl čas si to prohlédnout a posoudit.Je pravda že to kluci mají nové (a fakt to svítilo dost dobře,až skoro oslňovalo)a já 3.5roku,tak možná vyzkouším vyměnit žárovičky.

Editováno: , autor: civrs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...