Přejít na obsah

ALPINE CDE 9871R x PIONEER DEH 2920MP


RLP

Doporučené příspěvky

Chtěl bych si koupit základní ,ale kvalitní autoradio s CD a chtěl bych poradit.Našel jsem si v černém provedení a zeleném podsvícení dražší Alpine a levnější Pioneer.Potřeboval bych odborný názor, které mám radši koupit.

Také bych uvítal názor těch, kdo je má.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych si koupit základní ,ale kvalitní autoradio s CD a chtěl bych poradit.Našel jsem si v černém provedení a zeleném podsvícení dražší Alpine a levnější Pioneer.Potřeboval bych odborný názor, které mám radši koupit.

Také bych uvítal názor těch, kdo je má.

Díky

Podla toho co chces pocuvat ak si technofil ani jedno z toho nedoporucujem skor potom Sony ten je na elektronicku hudbnu ak si tucak tak odporucam pioneer ma fajn prekreslene basy uz aj pri basicu a alpine sirokospektral a super znacka je to len na tebe inak ja mam sony cdx mp80 odporucam :-DDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...souhlasím...Alpine...nejen snadná obsluha ale i skvělý design...možné i jako celý set včetně reproduktorů...

Dobrá cena. Budu přemýšlet...

Nevím, jak na tom jsou ty repro. Myslíš, že by stačilo koupit ke stávajícím repro rádio Becker?

...na origo repro můžeš koupit Becker, ale později tě to stejně přinutí repro vyměnit :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som mal do nedele Pioneer DEH-4700MP, mal som ho dva roky a som bol s ním úúúplne spokojný.

Od nedeôle mám horespomínaný Alpine, bál som sa toho ale som ešte spokojnejší, trochu mi chýba korekcia stredov ale asi to neviem ovládať :-)

Pio ak si chcel počúvať hlasno musel si dosť dlho toečiť koliečkom, ale uhralo to v poho, dokonca aj uši boleli.

Alpine...na 20 sa to skoro nedá počúvať už, teda stačí málo a rádio pekne vykŕmi tie reprá.

V predu mám origo, v plate mám HERTZ DCX690.

Viac nepotrebujem. ale je pravda že keď máš origo reprá vzadu, môžeš mať akékoľvek rádio, nebude to ono, ten objem tam taký neni a sú to malé repráčiky.

Klad asi všetkých Pio je ten že ten panel tam vrazíš ako chceš, na alpine musíš najskôr pravú stranu vložiť a potom až lavú aler to je sila zvyku

Ještě mi nikdo neodpověděl,jestli bude hrát při orig. 4xrepro Alpine lépe než Pioneer??? :)

...na toto ti málo kdo odpoví objektivně...ale Alpine má komfortnější ovládání...teda podle mě... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná OT, spíše dotaz pro Fancarhifi: mám tento model Sony, kdysi stál okolo 15tis - má i češtinu. Zvukově hraje na origo repro velmi dobře (preferuji kvalitu zvuku před výkonem).

Pokud bych koupil Alpine 9871, nezklame mě (bude zvuková kvalita rozdílná)? Uvažuji možná i o Beckeru, ale v autě tolik času nestrávím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná OT, spíše dotaz pro Fancarhifi: mám tento model Sony, kdysi stál okolo 15tis - má i češtinu. Zvukově hraje na origo repro velmi dobře (preferuji kvalitu zvuku před výkonem).

Pokud bych koupil Alpine 9871, nezklame mě (bude zvuková kvalita rozdílná)? Uvažuji možná i o Beckeru, ale v autě tolik času nestrávím.

Becker nemůžeš konfrontovat s nižším modelem Alpine.Je tam i dosti velký cenový rozdíl.Co se týče zvuku Sony a Alpine CDE-9871 bude podle mého dosti vyrovnaný takže s koupí nic neztratíš na zvukové kvalitě zvláště na původních repro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...