Přejít na obsah

Propláchnutí chladícího systému ? Čím????


karpe

Doporučené příspěvky

Po opravě prasklého těsnění pod hlavou jsem několikrát chladící systém propláchnul ,jelikož se mi ve vyrovnávací nádobce vytvořila taková hnědá mastná pěna,po nalití obyč.vody všechno bylo v poho.....úplně čisté,ale dnes jsem doplnil nemrznoucí kapalinu G12 a ihned se ve vyrovnávací nádobce vytvořila ta hnědá sračka...podotýkám hlava je ok,takže si myslím,že se na stěnách motoru před opravou usadil povlak oleje a ta G12 je asi tak agresivní ,že ho z těch stěn

dostane.

Poraďte,jak nejlépe vyčistit chladící systém před nalitím nemrznoucí kapaliny ???

Obyč.vodou to zřejmě nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přípravků na pročištění chladicí soustavy v autech je hodně, myslím tedy hlavně to, že to vyrábí hodně výrobců. Koupíš to snad v každé prodejně s autodíly, na pumpách a viděl jsem to i v nějakém hypermarketu. Docela dobře to odmaštuje, takže tu špínu to odstraní. Já požil čistič od firmy Lique Moly a když jsem tu vodu vypustil, tak byla hrozně špinavá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...