Přejít na obsah

trysky Sprint 764


lukkkas123

Doporučené příspěvky

Trysky jsou silnejsi, ale zase to neni takovy rozdil, vyplatily by se jako udrzba a + chip od Dieselpoweru ...i s timhle mensim turbem se da cca 140PS a spojka by to mela pobrat... spotreba bude stejna mozna trosku nizssi, ale pri stejnem stylu jizdy ! ..ale pocitej ze ti to neda :)

...projsi si www.Dieselpower.cz a http://dieselpower.cz/forum/index.php

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mel bych na vas dotaz a potreboval bych poradit .Mam octu I 81kwh a chtel bych tam dat tyto trysky najeto nejakych 160 000. Ma to smysl ?? Poznam ten rozdil vykonu?? A chtel bych se jeste zeptat jestli diky teto vymene i stoupne spotreba nebo naopak klesne . Diky moc za radu

Pro cleny fora mame na nove trysky s montazi a chip akci.Vice info na email tdi.upravy@email.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mel bych na vas dotaz a potreboval bych poradit .Mam octu I 81kwh a chtel bych tam dat tyto trysky najeto nejakych 160 000. Ma to smysl ?? Poznam ten rozdil vykonu?? A chtel bych se jeste zeptat jestli diky teto vymene i stoupne spotreba nebo naopak klesne . Diky moc za radu

Smysl to má a to už z důvodu,že máš najeto 160tkm.Doporučovaný interval výměny trysek je 150-180tkm.

Rozdíl poznáš, sice není něják závratný cca 10-15k, ale znát to je a hlavně kouřivost se oproti serii prakticky nezmění.

Spotřeba při stejném stylu jízdy zůstane stejná, dokonce může nepatrně klesnout.

Cena za sadu trysek Sprint 764 je 5614,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Chcem sa spytat ohladom tychto trysiek Trysky Fratelli Bosio Sprint 764 na octaviu 1,9 tdi 81 kw r.v2003..v octavke mam uz chip a teraz by som chcel dat tieto tryski a chcem sa spytat ze ci treba nieco upravovat alebo staci len namontovat...a a pridaju tie tryski este nejaky vykon?DAKUJEM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechal jsem si namontovat 764 a není mi nic známo o tom,že by se něco upravovalo. Jen připomínám, že postupuješ obráceně. Nejprve se mění trysky a pak chipuje. Obávám se, že po výměně trysek půjdeš znovu na chip. Pro informaci hledej na stránkách dieselpower, uvedená změna je tam dostatečně popsaná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 4 týdny později...

Já na ně jezdím už par let najel sem na nich už přes 100tis ,jede to líp než 81kw.Celkove je auto o dost pruznejsi,ale co me trosku stve,ze na normalnich silnicih sla spotreba dolu,ale nad 110+ auto zacne spotreba dost stoupat.Ted dost jedzim po dalnici jedu tak kolem 130 a spotreba mi vychazi 6,5l.Rek bych,ze tam jde zbytecne moc nafty,protoze ten motor pak i dost kouri,takže mám v planu jeste nejakym odbornikem nechat udelat chip spis na spotrebu,stavajici výkon mi staci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

...Pac si je chci take poridit a pristi rok budu jezdit take dost casto po dalnicich a nerad bych jezdil za 6.5l. ....

Kolik stojí ten čip "na spotřebu"?

Kolik budeš muset najezdit abys tím poklesem spotřeby (o kolik 0,5 litru na 100-ku, no ikdyby i litr) zaplatil nejdříve čip a teprve pak začal šetřit opravdové peníze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdarec, dneska mi v servise vyměnili na oktě ahf origo špičky za sprinty ale jak jsem auto vyzvednul a jel domu tak mi začlo blikat žhaveni a nevim proč, tak jsem to otočil a jel zpatky do servisu a borec mi řekl že jak to měl na diagnostice tak mu to psalo něco stou jehlou něaky kontakt ale přitom to zapojene je a stejně bliká :-( děkuji za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...