Přejít na obsah

FRS doba ohřátí motoru


Doporučené příspěvky

Tak dneska sem to pozoroval, a trvalo to přesně 5,5km ale 17min při 5´C. Resp. Jedu z Krče okolo branickýho pivovaru kde stojim před závorama a pak popojíždim až na barranďák ve směru do centra. Nahoře na barranďáku tam skočilo 90´C.

Odkud z krče :D ? treba to mas jeste dal nez ja :) a pak ti to jde lip...

čéčé vod modrýho pavilónu....

Pockej to je kde presne? ja bydlim u IKEMu ... :D

to je kousek, na urovni ikemu, o jednu ulici vejs (rovnobezna s videnskou) vzduchem cca 200m lol

to je prisny :D .... takze ty bydlis na novem sidlisti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak vyhrev sedacek topi zhruba po 200m a teplejsi vzduch fouka do 1-2 minut po startu... takze kdyz se ted v zime rozjizdim...

Mě výhřevy sedaček topí hned a topení do interiéru fouká teplej vzduch ani ne po 2 km !

Novějěí dieslové motory, ale mají "přídavné topení" právě z důvodu, že se pomalu ohřívají -> neplést s nezavislým topením lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak vyhrev sedacek topi zhruba po 200m a teplejsi vzduch fouka do 1-2 minut po startu... takze kdyz se ted v zime rozjizdim...

Mě výhřevy sedaček topí hned a topení do interiéru fouká teplej vzduch ani ne po 2 km !

Novějěí dieslové motory, ale mají "přídavné topení" právě z důvodu, že se pomalu ohřívají -> neplést s nezavislým topením lol

ono ti to fouká teplý vzduch po 2 km právě proto že tam máš přídavné topení ,tzv PTO. já to mám taky a je to super :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska sem to pozoroval, a trvalo to přesně 5,5km ale 17min při 5´C. Resp. Jedu z Krče okolo branickýho pivovaru kde stojim před závorama a pak popojíždim až na barranďák ve směru do centra. Nahoře na barranďáku tam skočilo 90´C.

Odkud z krče :D ? treba to mas jeste dal nez ja :) a pak ti to jde lip...

čéčé vod modrýho pavilónu....

Pockej to je kde presne? ja bydlim u IKEMu ... :D

to je kousek, na urovni ikemu, o jednu ulici vejs (rovnobezna s videnskou) vzduchem cca 200m lol

to je prisny :D .... takze ty bydlis na novem sidlisti?

Ja nevim co je novy sidliste, resp. napsal bych ti ulici, ale nechci, aby si zas nekdo vecer prisel pro moje xenony. Uz se mi to stalo, tak radsi nikde nerikam kde parkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak vyhrev sedacek topi zhruba po 200m a teplejsi vzduch fouka do 1-2 minut po startu... takze kdyz se ted v zime rozjizdim...

Mě výhřevy sedaček topí hned a topení do interiéru fouká teplej vzduch ani ne po 2 km !

Novějěí dieslové motory, ale mají "přídavné topení" právě z důvodu, že se pomalu ohřívají -> neplést s nezavislým topením lol

ono ti to fouká teplý vzduch po 2 km právě proto že tam máš přídavné topení ,tzv PTO. já to mám taky a je to super :palec2:

Já vím Ánry, to byla reakce na kolegu s oktou, kterej to tam nejspíš ještě neměl ... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska sem to pozoroval, a trvalo to přesně 5,5km ale 17min při 5´C. Resp. Jedu z Krče okolo branickýho pivovaru kde stojim před závorama a pak popojíždim až na barranďák ve směru do centra. Nahoře na barranďáku tam skočilo 90´C.

Odkud z krče :D ? treba to mas jeste dal nez ja :) a pak ti to jde lip...

čéčé vod modrýho pavilónu....

Pockej to je kde presne? ja bydlim u IKEMu ... :D

to je kousek, na urovni ikemu, o jednu ulici vejs (rovnobezna s videnskou) vzduchem cca 200m lol

to je prisny :D .... takze ty bydlis na novem sidlisti?

Ja nevim co je novy sidliste, resp. napsal bych ti ulici, ale nechci, aby si zas nekdo vecer prisel pro moje xenony. Uz se mi to stalo, tak radsi nikde nerikam kde parkuju.

tak mi to napis do SZ ... myslis ze jsem tak trapny abych sel krast xenony? ja neumim rozebrat svoje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak vyhrev sedacek topi zhruba po 200m a teplejsi vzduch fouka do 1-2 minut po startu... takze kdyz se ted v zime rozjizdim...

Mě výhřevy sedaček topí hned a topení do interiéru fouká teplej vzduch ani ne po 2 km !

Novějěí dieslové motory, ale mají "přídavné topení" právě z důvodu, že se pomalu ohřívají -> neplést s nezavislým topením lol

hele a jak ja poznam jestli mam ten dohrev nebo ne? mam RS 10/03 .... a sem amater :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PTC - Positive temperature coefficient (neboli přídavný topný element ) máš určitě, protože ho měly všechny FRS od počátku výroby a mám ho i já, i když mám podstatně novější FRS než ty 11/03 lol

ok :) tak kdyz rikas ze to mam tak ti asi musim verit :D a moje kocicka 10/03 je postatne stejna jako tvuj praděd :)lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PTC - Positive temperature coefficient (neboli přídavný topný element ) máš určitě, protože ho měly všechny FRS od počátku výroby a mám ho i já, i když mám podstatně novější FRS než ty 11/03 lol

tak to jsem zase nevěděl já, že ho měli všechny FRS-ky :)

IMHO si myslim ze nas taha MELLO za ponozku,protoze muj parchant se ne a ne ohrat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jeste jeden dotaz... kde se da zmerit vykon motoru? mam tam pry tunning od abt ( ukazoval mi majitel predchozi nejaky papiry... ) a ja tomu prd rozumim... a prijde mi ze to nejede. nebo jsem si uz zvyknul na ten tah?

Měření? Na Jarově třeba ;)

Kolik to tak stoji? a jestli se to vubec vyplati :) ... hodte mi sem nekdo nazor na to pls... :) at se priucim od zkusenych

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...