Přejít na obsah

FRS doba ohřátí motoru


Doporučené příspěvky

tak me dnes rano zrusila auto posrana AVIE s platakem... sem otevreny jak rybicky. poradte mi nekdo co se mi muze stat, kdyz jsem jel rano na STK a nedojel jsem? uzna mi to pojistovna?

ty woe, to nasere :feve: do kdy si měl platnou technickou?

myslim ze 23.10.07 koncila technicka :( navic ja byl do ctvrtka v parizi - s jinym.... takze mam zadek sevreny jak nikdy :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to nepotěší...cos dělal člověče? Popiš jak se to stalo? Jinak si myslím, že pojišťovně to bude putna, ta to ani nebude zjišťovat.

hele na tom neni co moc povidat,protoze jel jsem spokojene v levym pruhu a v pravym jela velka avie platak - asi 5m mohla mit a kdyz jsem byl tak v polovine avie, tak ridic avie zatocil do meho pruhu. zacal sem troubit ,zabrzdil a on me chytl tim jeklovym profilem co ma vzadu jako naraznik a narval mi to do okynek a aspon 5metru me tahl nez mu to doslo. sem mu malem rozbil drzku a vinik je kdo? samozrejme ja. podle protokolu co tam ti pani policajti zmerili byl ridic v dobe stretu pul metru v mem pruhu a ja tam nemel co delat.coz je ptakovina... ----> avii nic nebylo. jen mela ohlou spz :( a ja mam podle bencaru skodu 150 tis bez kontroly podvozku....proste od zadniho svetla,pres vicko nadrze az po predni blatnik...vcetne narazniku . to rozbil spodni profil. jsem z toho na prasky.

Editováno: , autor: tweetak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že tu technickou by pojišťovna řešit neměla, nicméně předpokládám, že PČR na místě zjistila, že je technickáneplatná a napsala to do protokolu´, takže záleží, jak se k tomu pojišťovna postaví.

PS: A tys doufám na místě nesouhlasil s verdiktem, že jsi vinník a trval na správním řízení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že tu technickou by pojišťovna řešit neměla, nicméně předpokládám, že PČR na místě zjistila, že je technickáneplatná a napsala to do protokolu´, takže záleží, jak se k tomu pojišťovna postaví.

PS: A tys doufám na místě nesouhlasil s verdiktem, že jsi vinník a trval na správním řízení?

v protokolu to neni. a podepsal jsem to :( je to moje prvni nehoda :( sem trubka. vim to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že tu technickou by pojišťovna řešit neměla, nicméně předpokládám, že PČR na místě zjistila, že je technickáneplatná a napsala to do protokolu´, takže záleží, jak se k tomu pojišťovna postaví.

PS: A tys doufám na místě nesouhlasil s verdiktem, že jsi vinník a trval na správním řízení?

v protokolu to neni. a podepsal jsem to :( je to moje prvni nehoda :( sem trubka. vim to

tebe označili za viníka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jestli jsi v tom byl opravdu nevinně a podepsal, tak Paroubek s tebou. A to s tou technickou mě silně překvapuje, protože jsem měl nehodu jako řidič a účastnil jsem se dvou nehod jako spolujezdec ( všechno v Praze a ťukance ) a vždy jako první šli dozadu ke značce kontrolovali známky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jestli jsi v tom byl opravdu nevinně a podepsal, tak Paroubek s tebou. A to s tou technickou mě silně překvapuje, protože jsem měl nehodu jako řidič a účastnil jsem se dvou nehod jako spolujezdec ( všechno v Praze a ťukance ) a vždy jako první šli dozadu ke značce kontrolovali známky.

no vidis. u me ne. asi ze to auto vypada jako nove - mel jsem ho rozlestene asi tyden :(

fakt mam strach co mi reknou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že tu technickou by pojišťovna řešit neměla, nicméně předpokládám, že PČR na místě zjistila, že je technickáneplatná a napsala to do protokolu´, takže záleží, jak se k tomu pojišťovna postaví.

PS: A tys doufám na místě nesouhlasil s verdiktem, že jsi vinník a trval na správním řízení?

v protokolu to neni. a podepsal jsem to :( je to moje prvni nehoda :( sem trubka. vim to

tebe označili za viníka?

ano jsem oznaceny jako vinik. pry jsem tam nemel co delat. coz je ptakovina...ale budiz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že tu technickou by pojišťovna řešit neměla, nicméně předpokládám, že PČR na místě zjistila, že je technickáneplatná a napsala to do protokolu´, takže záleží, jak se k tomu pojišťovna postaví.

PS: A tys doufám na místě nesouhlasil s verdiktem, že jsi vinník a trval na správním řízení?

v protokolu to neni. a podepsal jsem to :( je to moje prvni nehoda :( sem trubka. vim to

tebe označili za viníka?

ano jsem oznaceny jako vinik. pry jsem tam nemel co delat. coz je ptakovina...ale budiz

Jak budiž...takhle rezignovat..no co už, teď už to bohužel nevrátíš, tak hlavně aby ti to co nejdřív a kvalitně opravili. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak me dnes rano zrusila auto posrana AVIE s platakem... sem otevreny jak rybicky. poradte mi nekdo co se mi muze stat, kdyz jsem jel rano na STK a nedojel jsem? uzna mi to pojistovna?

Ty vole, to je dost! Chces rict, ze nemas technickou ??

čéče, zkus pro jistotu antidatovat technickou "šikovně". Resp. si myslim ze bude vzdycky oznaceny za viníka auto bez technicky nebo řidič s alkoholem v krvi.

Jinak je to fakt hnus velebnosti.

Editováno: , autor: Kublajchán
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak me dnes rano zrusila auto posrana AVIE s platakem... sem otevreny jak rybicky. poradte mi nekdo co se mi muze stat, kdyz jsem jel rano na STK a nedojel jsem? uzna mi to pojistovna?

Ty vole, to je dost! Chces rict, ze nemas technickou ??

I tací jsou mezi námi...mě končila technická 13.11. a pro jistotu jsem jel už dnes 12.11. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...