Přejít na obsah

FRS doba ohřátí motoru


Doporučené příspěvky

tak jsem byl poprve na STK a auto nekourilo ani na max 5130 ot. a kourivost byla 0,23 coz jsem koukal ...

Moje taky nekouřilo, ale mám pocit, že to bylo tím, že nešel motor :D. Po 4 letech při 1. emisích mi fakt bylo líto to nechat týrat.

Jinak opraveno fajne? Nějaký fota atd.?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje taky nekouřilo, ale mám pocit, že to bylo tím, že nešel motor :D. Po 4 letech při 1. emisích mi fakt bylo líto to nechat týrat.

Jinak opraveno fajne? Nějaký fota atd.?:)

P2M:fota muzu udelat,ale az budu zdravy :) zatim mam v sobe nejakou nemoc a nechce pryc :( . nemate nekdo doma plechovy disk 15 na FRS? mam svuj rozbity a jezdim na rezerve :(

MELLO: sejit se urcite muzeme...co treba nejaky srazek? jo jakou mate barvu auti? :) to jeste nevim

Editováno: , autor: tweetak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, cerna... Ta nezanikne, ze ne :D;)

Na fotce mam jeste svoji cervenou kratkou fabii MPi. Tak nemachruj :D

Ba ne... Mate pravdu kluci, cerna byla nejhezci.... Pamatuju si jak ji do saloonu objednavali ve velkym... Jenze pak tam prisla prvni stribrna a vsichni se shodli, ze stribrna je nej :palec2: Zluta neni zluta a cervenou uz jsem mel :D;) A na cerny je vsechno videt :p A mate to.... To jsem vam to nandal, co? :D Ale s tim autosaloonem je to fakt ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale stejne vim,ze kdyz na dalnici pridam na plny knedlik tak je za mnou cerno :D a nemam nejaky extracip atd... jen pry nejaky ABT nebo jak se to pise .D

Já mám seriovku a čmoudí se za mnou taky, to je normální průvodní jev FRS a ještě inženýři od VW nechali tu rouru trčet rovnou za auto, takže když někdo jede za mnou, tak dostane svou denní porci karcinogenů pěkně do ksichtu... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci fakt vam to tolik coudi?? Me jenom pri startu a prvnim rozjezdu. Pak uz vubec. A to mam přečípkováno...

To bude asi tim, ze nemate stribrny FRSky lol:D:smich:;)

Asi, asi...jinak to začmoudí vždy, když prudce zrychluju po delší době lechtání plynu. Když jezdím svižně, tak se ty saze nestačí usazovat

. Asi holt nejezdíš jako já - prďola. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D jeste ze mam cernou,kde mam jistotu ze nic videt nebude.... dal bych pani sraz nekde v praze :D ...

Martinoslav: Odkud jsi? A moje kdyz ji uvidis tak budes slintat ... stribrna je pro prsa. to je houby zavodak a muzes se postavit klidne na hlavu :) ... podle me se moc neodlisuje od serii na prvni pohled.

uz jsem dnes najel 91tis km :) je pravda ze mam delat rozvody az pri 120? neumite to nekdo :( ? jaky mam ted udelat servis a co me nejvdriv ceka? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...