Přejít na obsah

FRS doba ohřátí motoru


Doporučené příspěvky

:D jeste ze mam cernou,kde mam jistotu ze nic videt nebude.... dal bych pani sraz nekde v praze :D ...

Martinoslav: Odkud jsi? A moje kdyz ji uvidis tak budes slintat ... stribrna je pro prsa. to je houby zavodak a muzes se postavit klidne na hlavu :) ... podle me se moc neodlisuje od serii na prvni pohled.

uz jsem dnes najel 91tis km :) je pravda ze mam delat rozvody az pri 120? neumite to nekdo :( ? jaky mam ted udelat servis a co me nejvdriv ceka? :(

Martin je z takový vesnice v údolí u vody na severu, nějak Ústí se to tam snad jmenuje, myslim :D

Rozvody podle výroby motoru, v inst. manuálech je tabulka s termínama, tak pohledej ;) a snad je dělá Garny, nebo MartinRS, jukni do servis sekce v části Octavia, kluci tam maj témata a spojení na sebe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martin je z takový vesnice v údolí u vody na severu, nějak Ústí se to tam snad jmenuje, myslim :D

Rozvody podle výroby motoru, v inst. manuálech je tabulka s termínama, tak pohledej ;) a snad je dělá Garny, nebo MartinRS, jukni do servis sekce v části Octavia, kluci tam maj témata a spojení na sebe ;)

Brdo copak ja vim kde to je :D , ja ani snad inst. manual k autu nemam :D a mam auto o mesic mladsi... tak to se muzu skoro ridit podle tebe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tweetak: Uz jen nepatrne lehce zabocujeme do OT :) Ale covece, jestli se stribrna moc nelisi od serie, co pak ta cerna, kde to neni videt vubec? ;) Ne, vazne... me se cerna taky libi, ale nechtel bych ji - nevydrzi ani pet minut cista. Cernou fabii ma soused a vidim ho jak ji furt lesti aby to aspon trosku vypadalo. Zluta zase neni zluta a cervenou uz jsem mel ;) Jedina volba pro me je prave ta stribrna, ktera - pravda, neni nijak extravagantni, coz je pro me velke plus, protoze ja jsem konzervativec, a hlavne me se proste libi nejvic lol;)

A stejne pak budes brecet az ti ta stribrna ujede a ukaze ti ze jsi dvojka :kol-142:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tweetak: Uz jen nepatrne lehce zabocujeme do OT :) Ale covece, jestli se stribrna moc nelisi od serie, co pak ta cerna, kde to neni videt vubec? ;) Ne, vazne... me se cerna taky libi, ale nechtel bych ji - nevydrzi ani pet minut cista. Cernou fabii ma soused a vidim ho jak ji furt lesti aby to aspon trosku vypadalo. Zluta zase neni zluta a cervenou uz jsem mel ;) Jedina volba pro me je prave ta stribrna, ktera - pravda, neni nijak extravagantni, coz je pro me velke plus, protoze ja jsem konzervativec, a hlavne me se proste libi nejvic lol;)

A stejne pak budes brecet az ti ta stribrna ujede a ukaze ti ze jsi dvojka :kol-142:

Zcela vyjímečně musím s Martinoslavem plně souhlasit lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tweetak: Uz jen nepatrne lehce zabocujeme do OT :) Ale covece, jestli se stribrna moc nelisi od serie, co pak ta cerna, kde to neni videt vubec? ;) Ne, vazne... me se cerna taky libi, ale nechtel bych ji - nevydrzi ani pet minut cista. Cernou fabii ma soused a vidim ho jak ji furt lesti aby to aspon trosku vypadalo. Zluta zase neni zluta a cervenou uz jsem mel ;) Jedina volba pro me je prave ta stribrna, ktera - pravda, neni nijak extravagantni, coz je pro me velke plus, protoze ja jsem konzervativec, a hlavne me se proste libi nejvic lol;)

A stejne pak budes brecet az ti ta stribrna ujede a ukaze ti ze jsi dvojka :kol-142:

Černých není tolik co stříbrných, většinou to jsou právě FRS :p A rozhodně na ní vyniknou víc kolesa než na tý stříbřence :D;)

Konzervativec s displejem ze stropu, jo? OK lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud nemáš tu rezervu na předku, kde by se možná mohl hádat její obvod s obvodem 15", tak snad ne. Jinak jestli máš origo bezpečáky, tak v servisu ti to sundaj, určo mají všechny nástavce k nim ;)

tak mi rekli v servise 450Kč za prehozeni kola. tak sem rekl,ze dekuji,ale pockam si do pondeli az ten urcity bezp.blbec prijde postou.

nejsem blazen platit toto. uz sem se kroutil,kdyz za prehozeni sad kol na zimu bez niceho chteli po me 300. prehozeni na letni si delam na chodniku :D

mam ji pred ridicem. takze predek :( ja spis,jestli se mi nemuzou rozbit tlumice nebo zkrizit auto nebo tak... byl bych smutny pak :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toho se určitě bát nemusíš. ;) Někdy mi tvoje dotazy připadají, jako kdybys byl z Marsu. Opravdu se těším, až tě poznám v reálu :palec2:lol

odvolavam se na skodovku, protoze tam mi v patek rekli, ze pokud mam jiny rozmer kola tak to vadi ( ze to mam jako kdyz stojim jednim kolem na chodniku a ze se mi omackavaji tlumice.... no malem me premluvili abych si to za tech 500 nechal udelat. )

a pak sem to pastnul tady.

a druha vec: sem laik. todle je moje prvni poradny auto... ( po 105 a formanovi - tyto jsem resil s dedou v dilne :D -- a fabii combi nasich .... :D ) tak svete div se.

me povolani je bourat baraky , takze o autech moc nevim...

Editováno: , autor: tweetak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...