Přejít na obsah

Moje odhlucneni + repro


Doporučené příspěvky

Tak jsem konecne odhlucnil a dodelal repro. Cekalo me docela prekvapeni, pac mam oktavku z 03 a tudiz jsem nenasel pod tapecem zadnej igelit a podlozka taky byla jina, nez jsou obecne zkusenosti. Podlozky od Milana sedly jako ulity. Fakt dobra prace. Tlumil jsem Sinus Live DSM a asfaltovymi platy Sinus Live ADM (jen doufam, ze to nebude v lete smrdet :unsure: ) Prikladam par foto. Co vy na to? PS: Nejak mam pocit, ze asi budu muset investovat do tohu zesiku, pac mam pocit ze by ty 200Wattovy Magnaty mohly hrat lip... :dj:

post-2532-1192439874_thumb.jpg

post-2532-1192439918_thumb.jpg

post-2532-1192439965_thumb.jpg

post-2532-1192440044_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to za materiál?

Jen tak od pasu bych řekl, že není zvolen nejvhodněji.

Materiál podložky je v pohodě, ale je potřeba nějaká povrchová úprava.

Podlozky jsou 2x lakovany kvalitnim bezbarvym lakem, takze nasaknuti vodou urcite nehrozi. Material Sinus Live DSM je spis na odhlucneni, to je fakt, ale taky to fakt odhlucnuje :w00t1: (viz http://www.hificar.cz/montazni-material/sinus-live-dsm.html)

Ted uz mam s novym repro v aute neco najezdeno a musim rict je to opravdu vyrazne lepsi. Jen to bude chtit ten zesik. Me na tom trochu vadi ta pracnost s kabelama a abych nekoupil uzkej kabel a blbe to nekde neukostril anebo tak neco....

BTW: Kdyz je dvoukanalovy zesik, tak k nemu pripojim 2 repro nebo mustkovanim 1 subik (repro), nebo existujou zesiky, ktery jsou dvoukanalovy a maji jeste vystup na subwoofer? To bude asi pak 3 kanal, ze jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem si, že je to něco spíš na odhlučnění.

S těmi zesíky je to zhruba tak jak píšeš. Zvážil bych možnost pořídit 4kanálový zesík. Když projedeš weby výrobců tak zjistíš, že ceny dvoukanálů a čtyřkanálů z jedné modelové řady jsou stejné nebo hodně podobné. To by ti umožnilo pohánět kanály 1 a 2 přední reproduktory a můstkem kanálů 3 a 4 subwoofer. Na trhu jsou ovšem i pěti a šesti kanálové zesilovače, které zvládnou pohon kompletního osazení. Je to ale i o penězích, které chceš utratit. Ty budou výběr limitovat.

S dimenzováním kabeláže ti můžu pomoct. Pokud chceš napiš mi na autoaudio@seznam.cz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Co je to za materiál?

Jen tak od pasu bych řekl, že není zvolen nejvhodněji.

Materiál podložky je v pohodě, ale je potřeba nějaká povrchová úprava.

Podlozky jsou 2x lakovany kvalitnim bezbarvym lakem, takze nasaknuti vodou urcite nehrozi. Material Sinus Live DSM je spis na odhlucneni, to je fakt, ale taky to fakt odhlucnuje :w00t1: (viz http://www.hificar.cz/montazni-material/sinus-live-dsm.html)

Ted uz mam s novym repro v aute neco najezdeno a musim rict je to opravdu vyrazne lepsi. Jen to bude chtit ten zesik. Me na tom trochu vadi ta pracnost s kabelama a abych nekoupil uzkej kabel a blbe to nekde neukostril anebo tak neco....

BTW: Kdyz je dvoukanalovy zesik, tak k nemu pripojim 2 repro nebo mustkovanim 1 subik (repro), nebo existujou zesiky, ktery jsou dvoukanalovy a maji jeste vystup na subwoofer? To bude asi pak 3 kanal, ze jo?

Tech kabelu se neni treba bat, jde jen o to ze to zabere cas, hacek v tom zadnej neni. Pokud by si potreboval poradit kudy tahnout nebo co jak rozdelat, tak neni problem.

Zesik bych doporucil, dodaj tem reprakum stavu, to samotny radio nezvladne - pripadne muzu poradit i s tim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...