Přejít na obsah

Kontrolka ESP


Besulas

Doporučené příspěvky

Ahoj, mame Octavii 1,8 T L&K a sviti nam kontrolka ESP. Na spinac nereaguje. Poradi nekdo cim to muze byt? V servisu( autorizovanem) mi tvrdili ze to je slabou baterií, ale dneska jsme zkusili novou 55 a svitilo to porad. Kdyz jedu delsi dobu, zhasnu motor a pak znova nastartuju kontrolka normalne zhasne a spinac funguje tak jak ma. Teda ve vetsine pripadu, taky to tak neni pokazde. I kdyz mi ta kontrolka sviti , ABS normalne funguje. Predem dekuju za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mame Octavii 1,8 T L&K a sviti nam kontrolka ESP. Na spinac nereaguje. Poradi nekdo cim to muze byt? V servisu( autorizovanem) mi tvrdili ze to je slabou baterií, ale dneska jsme zkusili novou 55 a svitilo to porad. Kdyz jedu delsi dobu, zhasnu motor a pak znova nastartuju kontrolka normalne zhasne a spinac funguje tak jak ma. Teda ve vetsine pripadu, taky to tak neni pokazde. I kdyz mi ta kontrolka sviti , ABS normalne funguje. Predem dekuju za radu.

A podle ceho Ti v servisu rekli, ze je to baterii? Dali to VAG? Co to hlasilo presne za chybu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, to auto bourane nebylo a o dire nevim, koupili jsme to pred nedavnem. Co hlasil VAG v servisu nevim, nic mi nerekli a vzhledem k jejich jednani to byla moje prvni a posledni navsteva v autorizovanem servisu Skoda. Za to ze mi rekli ze to ASI bude slabou baterií si naůčtovali 3200,- Kč. Když to měl na VAGu kamarád, hlásilo mu to: Snimac pricneho zrychleni (g200)-01423,012- elekr. chyba v obvodu. Jinak se to chová stale stejne: kdyz nastartuju tak kontrolka sviti, po delsi jizde zhasnu motor, znovu nastartuju a kontrolka normalne zhasne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zdravím, mám takový problémek. Stojím-li s autem delší dobu venku (cca 12 hod. a déle) po nastartování, mi nezhasne kontrolka ESP. Stává se to když je velká změna venkovní teploty. Nestává se to pravidelně a podmínky při kterých jsem toto pozoroval jsou odpozorované pouze ode mne. Nevím, zda s tímto mají vůbec něco společného. I když poté vyzkouším opětovný start kontrolka neshasne. Stane se tak až cca po 5min jízdy a následném restartu. Stojím-li v garáži s touto kontrolkou není žádný problém.

Tento problém mám i s druhým (nepoužívaným) klíčem. To však kontrolka svítí stále. Mohla by na toto, u tohoto klíče, mít vliv baterie v ovladači.

Za odpovědi předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě další poznatek. Dostal jsem se na mokrou trávu protočila se mi přední kola, poté zabral zadek. Od té doby mi kontrolka ESP svítí pořád. Když zapnu klíček do polohy, kdy nasvítí kontrolky od zadní nápravy slyším jako zvuk servomorku a při tomto se odtud ozývá cvakání. Nemohl by být problém někde v Haldexu, nebo v nějakém čidle?

Prosím o pomoc. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Mam taky problem,

Par krat (raz za 5 nastartovani) sa mi stava ze stale svieti skontrolka ESP, ESP nejde vypnut ani zapnut (aspon neviem lebo to stale svieti). Neviem ci bude problem s elektronikou alebo s cim ... Vzdy to uz nesvieti ked druhy krat nastartujem. VAG kabel nemam cize som ani nemohol doniest cislo chybneju suciastky, ale zajtra idem do servisu na prehliadku pred dovolenkou tak sa na to chcem opytat.

Diky za rady :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...