Přejít na obsah

problém sehnat konfortku


martin k

Doporučené příspěvky

Nazdar pánové jsem tu novej tak se tu špatně orientuji tak se předem omlouvám. tak k tématu nemohu

sehnat konfortku. Přestal mně fungovat snímač dveří na palubní desce, řidiče a spolujezdce za ním a pak i centrální zamykání

tak mně dejte nějaký tip na obchod nebo tak nějak dík . A pro představu kód konfordky je 6x1 837 013 h. a je to ta černá tak

moc děkuji za jakoukoliv pomoc!!!!! z pozdravem martin k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tě nijak neomlouvá že máš auto krátce, auto za nic nemůže. V pravidlech boardu je psano, že se nemají psát zbytečné příspěvky... To by jsme tady mohly rovnou stanovit nějakého člena, kterej by každému nováčkovi, kterému se jen nechce číst v té hromadě inforací, která se tu nachází, odpovídal pokaždé na jeho příspěvek.

http://forum.skodahome.cz/index.php?s=&amp...st&p=457185

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tě nijak neomlouvá že máš auto krátce, auto za nic nemůže. V pravidlech boardu je psano, že se nemají psát zbytečné příspěvky... To by jsme tady mohly rovnou stanovit nějakého člena, kterej by každému nováčkovi, kterému se jen nechce číst v té hromadě inforací, která se tu nachází, odpovídal pokaždé na jeho příspěvek.

http://forum.skodahome.cz/index.php?s=&amp...st&p=457185

kdyby trošku hledal, tak v té hromadě informací najde příspěvky cca rok staré, kde je to vše nejlépe popsáno, novější příspěvky jsou už psaný stylem "zase někdo votravuje"

a co si budeme povídat, tak za to může i základní nastavení fora, kde je, že se ukazují jen příspěvky do 30 dní ;)

Já osobně jsem tu od března a o prázdnichách se mi povedlo přečíst většinu příspěvků v sekci OI z počátku tohoto fora a našel jsme v nich 99% info, který se tu zase periodicky opakuje

Je to prostě jen o přístupu, nováček sem příjde už s problémem a stylem "tady mě máte, mám tento problém a nemíním ho někde hledat"

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není to komfortkou ale mikrospínačem ve dveřích

použij funkci hledat je to tu 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000x

ale kdybys spočítal slova mikrospínač v tématech tak jsem to asi trefil

http://forum.skodahome.cz/index.php?act=Se...mikrosp%EDna%E8

napsal jsem ti čím to je

dal jsem ti odkaz na témata kde se to probíralo

co ještě není v pořádku že tady kolem sebe poplueš koho vidíš ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je ten jak sem psal nejde mně dálkáč alarm a ještě stahování oken a to si myslím že

není to tím mikrospínačem ale možná tou konfortkou ale mohu se mýlit moc bych byl rád kdyby to bylo tím mikrospínačem.

ale fakt je to že je v hajzlu i ten mikrospínač tak se předem všem omlouvám za vypjaté téma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je ten jak sem psal nejde mně dálkáč alarm a ještě stahování oken a to si myslím že

není to tím mikrospínačem ale možná tou konfortkou ale mohu se mýlit moc bych byl rád kdyby to bylo tím mikrospínačem.

ale fakt je to že je v hajzlu i ten mikrospínač tak se předem všem omlouvám za vypjaté téma

no když máš špatnej mikrospínač tak auto nemusí jít zamčít portože auto si myslí že jsou otevřené dveře

to žes ted dopsal že ti nejde i stahování oken je zas o něčem jiným

a kdybys dopsal rok auta bylo by to zas trochu lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a je to tu znova !!! Člověk se omluví a stejně je to málo nechápu !!!

No rok výroby je 2003 a je dlouhá 4x4.

Tak to asi vidím na výměnu mikrospínače a možná konfortky ale ještě uvidím.

Tak všem děkuji za radu a přeji trpělivost s nováčkama jako já děkuji martin k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně !!!! jste nejlepší borci na tomhle fóru!!!! nakreslete si diplomy a nalepte si je na monitory

stačilo jen slušně ale i to je pro vás neznámá!!!

Obycejne to prechazim, ale tohle je uz prilis.

Jsi novej.

Jsi mladej ( asi - starsi clovek se nejdrive podiva, jaka je komunita, pak pouziva plamenne projevy )

Mas pocit, ze Ti vsichni vyresi Tvuj problem a Ty se starat nebudes.

Uvedom si, ze lide na tomto foru maji zkusenosti jen a pouze diky tomu, ze nebyli lini HLEDAT na netu manualy, pripadne travili hodiny sveho VOLNEHO CASU tim, ze rozebirali sva vlastni vozidla aby vedeli, jak a co kde funguje.

Pokud Ti takovy clovek zde poradi, napise primo cim to je ( jako treba Vasa ), mel bys slusne podekovat, stahnout ocas a podivat se, jestli to tim bylo.

Uvedom si, ze znamenko "!" znamena KRIK v psane forme....a nevim jak ostatni, ale ja NESNASIM, kdyz na me nekdo krici, navic bezduvodne.

Prehodnot prosim sve chovani.

S vystupovanim, jake jsi tu predvedl, se s Tebou za chvili nikdo bavit nebude.

Ad omluva....udelej jednoduchy test. Jiste mas manzelku, pritelkyni. Bez k ni a z niceho nic ji dej facku. Pak rekni " omlouvam se ". Take Ti odpusti ihned ?:)

Uvedom si, ze zdejsi komunita nepotrebuje zadneho z jednotlivcu....ale kazdy jednotlivec zde obcas muze potrebovat celou komunitu.

Editováno: , autor: stepo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a je to tu znova !!! Člověk se omluví a stejně je to málo nechápu !!!

No rok výroby je 2003 a je dlouhá 4x4.

Tak to asi vidím na výměnu mikrospínače a možná konfortky ale ještě uvidím.

Tak všem děkuji za radu a přeji trpělivost s nováčkama jako já děkuji martin k

Každopádně začni výměnou mikrospínače v zámku, je to to nejlevnější, co můžeš udělat. POdrobný návod na výměnu najdeš v sekci Návosy a manuály ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a je to tu znova !!! Člověk se omluví a stejně je to málo nechápu !!!

No rok výroby je 2003 a je dlouhá 4x4.

Tak to asi vidím na výměnu mikrospínače a možná konfortky ale ještě uvidím.

Tak všem děkuji za radu a přeji trpělivost s nováčkama jako já děkuji martin k

Každopádně začni výměnou mikrospínače v zámku, je to to nejlevnější, co můžeš udělat. POdrobný návod na výměnu najdeš v sekci Návosy a manuály ;)

Zkus to raděj v Návodech a manuálech :p sorry za OT :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...