Přejít na obsah

Výklopná GPS Navigace by Deny.Kr


Deny.Kr

Doporučené příspěvky

:palec2::palec2::palec2:

je to super, čakal som na tie fotky lebo som sledoval tvoje predošlé téma a tiež rozmýšlam ako tam navigáciu dostať. Je to inšpirácia pre ďalšiu variáciu. Klobúk dole palce hore :palec2: :palec2: :palec2: Ešte otázka, na foktkách som si všimol, že máš dekor interiéru čierne piano z L&K. Neviem ho zohnať, písal som aj alesiovi a nevie ani on, poraď. Dik. Moja dekorácia karbonu je hrozná.

Editováno: , autor: jozko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2::palec2::palec2:

je to super, čakal som na tie fotky lebo som sledoval tvoje predošlé téma a tiež rozmýšlam ako tam navigáciu dostať. Je to inšpirácia pre ďalšiu variáciu. Klobúk dole palce hore :palec2: :palec2: :palec2: Ešte otázka, na foktkách som si všimol, že máš dekor interiéru čierne piano z L&K. Neviem ho zohnať, písal som aj alesiovi a nevie ani on, poraď. Dik. Moja dekorácia karbonu je hrozná.

tak to tě zklamu...vše jsem lakoval ručně.....navíc smýšlím,že vše,co je černé půjde do barvy vozu= do bíla..nyní mám černá středový panel,černé lišty..lišty mají chrom proužek dole,středový panel je chrom rámovaný...nakoec dám panel asi stříbrný,jako vršek a spodek(popelník a rámeček kolem řadičky bílý s chrom.orámováním+ bílé lišty s chrom.proužkem dole..ale to až někdy,sekci interiér připravuji a nafotím,až se rozhodnu a dokončím...totéž platí do exteriéru.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přidám trošku do mlýna..zvolil jsem na MIO520 odlišnou koncepci..tedy "pevný" držák ve schránce.

... viz odkaz http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...125#entry574664

Je připevněn na jeden šroub s ozdobnou hlavou, takže demontáž i montáž je otázkou nějakých 20 s, navíc v případě jízdy po známých místech je držák uložený bezpečně např. v JumboBoxu, kam se přesně vejde, nebo vzadu u CD-changeru, a schránka tak zůstává použitelná pro klasické účely. U přenosných navigací je otázka, co bude za rok, třeba se rozhodnu pro jinou a tak mi zůstane příprava i do budoucna..nemusím pak měnit celou schránku. Zároveň ve chvíli, když používám navi, tak připojím napájecí kabel do zapalovače..pořídil jsem nový se spirálou, oproti původnímu z balení k navigaci..takže ani tak neruší dojem v autě. Nechtěl jsem tahat nic vnitřkem auta. Zároveň mám odzkoušeno, že i v Čechách funguje TMC přijímač, stačí anténku sbalit do schránky a mezírkou mezi otevřenými dvířky schránky a palubkou kouká jen černý konec anténky..

Jinak ale každopádně smekám před šikovností Denyho :palec2:

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přidám trošku do mlýna..zvolil jsem na MIO520 odlišnou koncepci..tedy "pevný" držák ve schránce.

... viz odkaz http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...125#entry574664

Je připevněn na jeden šroub s ozdobnou hlavou, takže demontáž i montáž je otázkou nějakých 20 s, navíc v případě jízdy po známých místech je držák uložený bezpečně např. v JumboBoxu, kam se přesně vejde, nebo vzadu u CD-changeru, a schránka tak zůstává použitelná pro klasické účely. U přenosných navigací je otázka, co bude za rok, třeba se rozhodnu pro jinou a tak mi zůstane příprava i do budoucna..nemusím pak měnit celou schránku. Zároveň ve chvíli, když používám navi, tak připojím napájecí kabel do zapalovače..pořídil jsem nový se spirálou, oproti původnímu z balení k navigaci..takže ani tak neruší dojem v autě. Nechtěl jsem tahat nic vnitřkem auta. Zároveň mám odzkoušeno, že i v Čechách funguje TMC přijímač, stačí anténku sbalit do schránky a mezírkou mezi otevřenými dvířky schránky a palubkou kouká jen černý konec anténky..

Jinak ale každopádně smekám před šikovností Denyho :palec2:

díky.. :) ..já vím,jak to máš ty,možná je to stejně praktický,jak to mé,nic-méně mi šlo o tu originalitu..nevrže to,jako otevřené jsem to navrhl tak,aby to zapadalo do celkového designu interiéru,zaklapnutí a odklapnutí netrvá 20 s,ale asi 2s...připadám si,jak v novém bmw..chtěl-li bych držák TCM,nemusím pořizovat nic nového,pouze ho ze schránky demontuji s obětí v podobě oplastování kolem,které bych v tom lepším případě odlepil a poté ho musel znovu lepit a barvin,nebo rovnou polámal...čili poněvadž si cca. za rok kupuji novou octu,je to ideální(jen to přehodím),až octavia nebude,vylomím to z nepotřebného šuflíčku a předělám jinam.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, gratuluju, moc pěkné, ale objevil jsi to, co se připravuje pro Octavii a už je pro jiné vozy.

Viz : http://www.gpstar.eu/ samozřejmě cena je o něčem jiném.

Zajimave, sice tam nikde nevidim zminku o Octavii, ale asi ta informace pochazi z jineho zdroje.

Je to postavene na Navigonu, coz je rozumne reseni a je zarukou nejake dalsi kontinuity. Toto ukryvani navigace nahore do bordu v pripade jiz existujici schranky je jiste to prave orechove, urcite lepsi nez standardni upevneni na sklo. Urcite to je ukazka cesty pro nezavisle producenty prenosnych autonavigaci, ktere sice nejsou dokonale integrovany do auta, tak jako originalni a predrazene vestavene autonavigace, ale zase oplyvaji sirsi radou pomerne dulezitych funkci.

Jinak klobouk dolů "Deny.Kr", moc hezká práce, jen škoda, že jsi to neudělal již servomotorově vyklápěné , to by jistě bylo již na nějakou výstavu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju sousede! Tak vidim, ze si sve snazeni dotahl do zdarneho konce. Vypada to moc pekne. Inu kdo umi, ten umi a kdo neumi tak cumi a plati, popripade opravuje. ;) Jinak pro ostatni, Dany to je stary koumak, pokazde co prijedu po delsi dobe domu tak ta jeho octavka vypada nejak jinak at uz z venku nebo uvnitr. Ne sice se vsim co na aute ma se ztotoznuju, ale o to ani vubec nejde, dulezite je, ze se to libi jemu a co se tyce originality, stejnou octavku jako ma on, muze clovek hledat hodne dlouho a stejne nenajde. Klobouk dolu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju sousede! Tak vidim, ze si sve snazeni dotahl do zdarneho konce. Vypada to moc pekne. Inu kdo umi, ten umi a kdo neumi tak cumi a plati, popripade opravuje. ;) Jinak pro ostatni, Dany to je stary koumak, pokazde co prijedu po delsi dobe domu tak ta jeho octavka vypada nejak jinak at uz z venku nebo uvnitr. Ne sice se vsim co na aute ma se ztotoznuju, ale o to ani vubec nejde, dulezite je, ze se to libi jemu a co se tyce originality, stejnou octavku jako ma on, muze clovek hledat hodne dlouho a stejne nenajde. Klobouk dolu!

Ahoj.. ;) ..malá oprava-jsem Deny= Denis.. lol ..jinak děkuju za chválu.konečně znám tůj nick.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj :) náhodou jsem na toto téma narazil, i když je skoro půl roku staré. Když jsem si to znovu ze zajímavosti přečetl,všiml jsem si dosud nesplněného slibu ftografie v noci-proto (i když poněkud pozdě) onu fotku přidávám :)

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

krutost sama o sobě, smekám.

Ale malej dotaz: ty máš něco proti standartním držákům navigací na přední sklo lol:D

Kadopádně cením originalitu a to, že se ti do toho chtělo..

Když nemám držák na sklo, řeším to tak, že tam tu navigacu opřu a jen poslouchám, pravda v zatáčkách to padá, ale to je jistá daň zase za to, že nemám nikde nic porejpaný :D

A jak to je s viditelností, nemusíš náhodou otáčet hlavu trochu víc na střed a tím snižovat soustředěnost na vozovku (bezpečnost především :rtfm::D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ji na stejném místě, jen způsob uchycení jiný a viditelnost je parádní..je to v podstatě v místě, kam se u některých výrobců dává přímo kaplička s budíky..i z hlediska bezpečnosti mně osobně přijde umístění vhodnější, než je origo, kde se musí zrak sklopit dolů. Tady pořád kouká člověk v podstatě před vozidlo.. Jinak jakékoliv držáky na sklo jsou mimochodem nepovolené ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...