Přejít na obsah

"Suplik" ze Superba pod radio


tomina

Doporučené příspěvky

Pánové, potřebuji radu jek demontovat ten kastlík ,abych tam dostal ten šuplik. Mám strach že něco ulomím.

Vyndej celej ten černej rámeček okolo rádia, topení a kastlíku, a potom ho už musíš vytáhnout, jde to ztuha, ale jinak se nedá, jen si ještě dej pozor aby se ti třeba nedržel za rámeček rádia...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánove super napad. taky do toho pujdu ale koukal jsem na foto a do etky a tak mě připada že pokud bych chttěl opravdu černou barvu jako na ccele me palubovce tak ten plast asi není černej že?? připada mě do šeda nebo tmavěmodra či co mam pravdu??????????diky zta reakce...

Kup si z Fabie, ten je černej a rozměrově stejnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánove super napad. taky do toho pujdu ale koukal jsem na foto a do etky a tak mě připada že pokud bych chttěl opravdu černou barvu jako na ccele me palubovce tak ten plast asi není černej že?? připada mě do šeda nebo tmavěmodra či co mam pravdu??????????diky zta reakce...

Kup si z Fabie, ten je černej a rozměrově stejnej.

Ten co jsem měl ze supa v ruce byl černej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, potřebuji radu jek demontovat ten kastlík ,abych tam dostal ten šuplik. Mám strach že něco ulomím.

Vyndej celej ten černej rámeček okolo rádia, topení a kastlíku, a potom ho už musíš vytáhnout, jde to ztuha, ale jinak se nedá, jen si ještě dej pozor aby se ti třeba nedržel za rámeček rádia...

Tak to nezvládnu 100% něco urvu to se na to raději vys*ru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, potřebuji radu jek demontovat ten kastlík ,abych tam dostal ten šuplik. Mám strach že něco ulomím.

Vyndej celej ten černej rámeček okolo rádia, topení a kastlíku, a potom ho už musíš vytáhnout, jde to ztuha, ale jinak se nedá, jen si ještě dej pozor aby se ti třeba nedržel za rámeček rádia...

Tak to nezvládnu 100% něco urvu to se na to raději vys*ru.

Neurveš, nebuď posera, jen si dej pozor jestli ti tam přes to jde rádio, jinak se nemáš čeho bát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, potřebuji radu jek demontovat ten kastlík ,abych tam dostal ten šuplik. Mám strach že něco ulomím.

Vyndej celej ten černej rámeček okolo rádia, topení a kastlíku, a potom ho už musíš vytáhnout, jde to ztuha, ale jinak se nedá, jen si ještě dej pozor aby se ti třeba nedržel za rámeček rádia...

Tak to nezvládnu 100% něco urvu to se na to raději vys*ru.

Neurveš, nebuď posera, jen si dej pozor jestli ti tam přes to jde rádio, jinak se nemáš čeho bát...

Nejsem posera jen ten plast nemusím pokaždý když něco dělám z plastem se mi něco urve nebo upadne...... :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, potřebuji radu jek demontovat ten kastlík ,abych tam dostal ten šuplik. Mám strach že něco ulomím.

Vyndej celej ten černej rámeček okolo rádia, topení a kastlíku, a potom ho už musíš vytáhnout, jde to ztuha, ale jinak se nedá, jen si ještě dej pozor aby se ti třeba nedržel za rámeček rádia...

Tak to nezvládnu 100% něco urvu to se na to raději vys*ru.

Neurveš, nebuď posera, jen si dej pozor jestli ti tam přes to jde rádio, jinak se nemáš čeho bát...

Nejsem posera jen ten plast nemusím pokaždý když něco dělám z plastem se mi něco urve nebo upadne...... :wallbash:

Mně se to stává taky, ale když něco rozebereš třeba 3x, tak po čtvrté už není co ulomit, to si končně řeknu, že se mi to povedlo aniž bych to zničil. :p

Ale ten šuplíček se mi začíná líbit.

Editováno: , autor: KaJe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
Vyndej celej ten černej rámeček okolo rádia, topení a kastlíku, a potom ho už musíš vytáhnout, jde to ztuha, ale jinak se nedá, jen si ještě dej pozor aby se ti třeba nedržel za rámeček rádia...

Poslyš, já jsem ten rámeček nevyndaval, když jsem potřeboval upravit kabely od rádia tak jsem prostě do té díry strčil ruku a použil hrubou sílu, nic se nestane a není co ulomit, je tam jen na bokách takové rozšíření za které to drží, to se neulomí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslyš, já jsem ten rámeček nevyndaval, když jsem potřeboval upravit kabely od rádia tak jsem prostě do té díry strčil ruku a použil hrubou sílu, nic se nestane a není co ulomit, je tam jen na bokách takové rozšíření za které to drží, to se neulomí...

No, je tam ještě taková kulatá západka vzadu. Nejelpší je sundat rámeček, vyndat rádio, strčit jednu ruku do rámečku, jednu vrchem za něj a tou vzadu zmáčknout tu kulatou západku prsty k sobě a tou přední táhnout ven. Pak to jde hravě.

Editováno: , autor: jarda.jezek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 11 měsíců později...

No já jsem ho tam taky zkoušel dát a můj postřeh z toho je takovej, že ten šuplík ze Superba je takovej do tmavě šediva a vypadalo to jak pěst na oko. Z Fábie je zase ten předek zakulacenej a to se mě taky nelíbilo, takže jsem se na to vys*al a mám tam holt díru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...