Přejít na obsah

zadní ostřikovač combi


bimboun

Doporučené příspěvky

zdravím lidičky, nefunguje mi zadní ostřikovač - přední i ostřikovače světel fungují OK. Když pustím ostřikovač zadního skla, čerpadlo bzučí, ale voda neteče. Než se pustím do rozebrání půlky auta, nedovede někdo poradit, kam se mrknout, co by to mohlo být? Nikde pod autem nevidím louže, skoro se mi zdá, že to teče někam do interiéru.....víte někdo, kudy ta hadička vede? Díky díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Stejnej problem jako Drummer... voda tece do zadni bocni kapsy... takze zadni ostrikovac radsi nepouzivam... ale jestli to nekdo spravite, podelte se... udajne je nekde v miste te zadni kapsy nejaky spoj v te hadicce, co se rozpojuje, ale nevim presne...

Přesně tak, v levé zadní kapse je hadička spojená plastovou spojkou. Stačí tam strčit ruku a celou tu hadičku vyndat. Taky se mi to samo rozpojovalo. Myslím, že by stačilo tu spojku přilepit lepidlem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, v levé zadní kapse je hadička spojená plastovou spojkou. Stačí tam strčit ruku a celou tu hadičku vyndat. Taky se mi to samo rozpojovalo. Myslím, že by stačilo tu spojku přilepit lepidlem.

Je to tak jak píše miki, osobně jsem ji měl trochu povytaženou ze spojky.

Hadička vede spolu s kabelovým svazkem a abyste ji viděli, tak musite trochu nakouknout do kapsy :palec2: .

Editováno: , autor: Drummer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, v levé zadní kapse je hadička spojená plastovou spojkou. Stačí tam strčit ruku a celou tu hadičku vyndat. Taky se mi to samo rozpojovalo. Myslím, že by stačilo tu spojku přilepit lepidlem.

Je to tak jak píše miki, osobně jsem ji měl trochu povytaženou ze spojky.

Hadička vede spolu s kabelovým svazkem a abyste ji viděli, tak musite trochu nakouknout do kapsy :palec2: .

JOJO taky se přidávám se stejnou zkušeností. Stačí se pořádně nahnout a nakouknout do té levé kapsy. Ten spoj je vidět úplně dole poblíž kabeláže. Pak už jen spojit :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

prostě sem šikula. Málo mi ostřikoval ostřikovač zadního okna, tak sem se pustil do vyčistění celého motorku,jelikož z hadičky to cákalo jako blázen. Když už sem kompletně rozebral,promazal,profouknul kompresorem nesu to pěkne k autu,hops a motůrek na zemi a ulomenej ostřikovač. Jde vyměnit jen samotná tryska? Je to tam zalomený a bojim že budu muset shánět jinej motor. Jedná se o předface s ostřikovačem v motůrku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, dle meho to nejde koupit zvlast, koukal jsem i do etky a vypada to na komplet. Pokud bys to pak shanel, umim to sehnat komplet. Jinak ale jeste bych pockal, jestli se nekdo neozve, muze to jit nejak mimo skodovku opravit, to netusim, ale ofiko nahradni dil to neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejný problém a vyřešil jsem ho koupí třetího brzdového světla s ostřikovačem a hadičku jsem k němu dostal pod plastama pátých dveří celkem jednoduše. Vše klape na 100% a už nemusím mít strach ze zalomené trysky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, zkontroluj hadičku na ostřik, vede přes horní gumovou průchodku do levé zadní kapsy a tam je spojená. Pak zkus vyndat ostřik, jestli není zanešený. Někdy se ale bohužel stane, že uhnije a voda teče do dveří. A to trhání ti vyřeší rozdělání motorku a promazání pojezdových plechů.

Prosím o rady na zadním skle nejde ostřik,a zadní stěrač jde zpět trhaně.dík za rady co s tím může být (octávia combi r.v.99) :feve:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo vyčisti doběhy a sterač půjde jak má. Neboj,jinak to složit nejde,když to rozebereš. A pak buď máš zanesenou trysku,měl jsem já,nebo v kapse rozpojenou hadičku a mě se stalo že jak nemohla voda skrz trysku ven,vyskočila hadička přímo u motůrku ostřikovačů. Taky pěkná pakárna to tam nasadit zpátky. Ostřik jsem vyřešil brzdovým světlem s ostřikem z facelftu a dotažením hadičky až k němu :) A mám navždy pokoj,tryska je totiž výměnitelná. Jen tam budu muset dát ještě někdy tenčí hadičku,dlouho trvá než to začne na okno cákat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...