Přejít na obsah

krytky do nárazníku a tažné oko na faceliftu


MaD

Doporučené příspěvky

Mám prosbu, vymýšlím montáž světel do krytky a potřeboval bych znát vzdálenost mezi zacvaklou krytkou v nárazníku a tažným okem, co je za ním. Ale jelikož mám neturbo, tak mám plnou mřížku a nezměřím to. Můžete mi to někdo změřit přes vaši děrovanou TDI krytku? Jde mi o to, jestli se mi tělo světla vejde ještě před to tažné oko, nebo budu muset to světlo posunout mimo někam do strany. Dík moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

meri se to hodne blbe, 3-4cm bych rekl

Ty mas blbe auto :p beztak ho mas tukle tak se to posunulo dozadu. kol5:p

lollollol mluvis o necem o cem nic nevis

Zajed si na VSB tam ti to vysvetli a mozna i zmeri

?nejak to porad nechapu?muzes mi to vysvetlit

je celkem pekny ze kdyz nekdo poprosi o pomoc,radu a ty mu zkusis pomoct tak se hned od nekoho jinyho dozvis ze je vsechno spatne,meris blbe,auto je rozbity,

kdybych zapsal ze je 2-3 cm tak bys mi rekl ze do me nekdo tuknul zezadu a proto se to posunulo dopredu?

Editováno: , autor: zdsamct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

meri se to hodne blbe, 3-4cm bych rekl

Ty mas blbe auto :p beztak ho mas tukle tak se to posunulo dozadu. kol5:p

lollollol mluvis o necem o cem nic nevis

Zajed si na VSB tam ti to vysvetli a mozna i zmeri

?nejak to porad nechapu?muzes mi to vysvetlit

je celkem pekny ze kdyz nekdo poprosi o pomoc,radu a ty mu zkusis pomoct tak se hned od nekoho jinyho dozvis ze je vsechno spatne,meris blbe,auto je rozbity,

kdybych zapsal ze je 2-3 cm tak bys mi rekl ze do me nekdo tuknul zezadu a proto se to posunulo dopredu?

je ty si to nepochopil tobyla jen sranda ne se hned nemusis urazet tak ze dva jsme name. 3cm a ty 3-4 cm ale nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...