Přejít na obsah

Zkušenosti s CarsBad


armos

Doporučené příspěvky

Zdravim,

zajimalo by me, jaky ma kdo zkusenosti s timto sevisem. Podle mejch znamejch se jedna a servis, kde napr. nahradni dily jsou schopny nakupovat u Autokelly a prodavat je jako origose. Servisujou tam i jiny znacky. A prej jsou schopny treba vybrat dverni spinace apod. Zajimali by me Vase nazory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

zajimalo by me, jaky ma kdo zkusenosti s timto sevisem. Podle mejch znamejch se jedna a servis, kde napr. nahradni dily jsou schopny nakupovat u Autokelly a prodavat je jako origose. Servisujou tam i jiny znacky. A prej jsou schopny treba vybrat dverni spinace apod. Zajimali by me Vase nazory.

Já bych tam nedal ani koloběžku mýho kluka....mám s nima velmi špatné zkušenosti, ale nejen já....znám spoustu lidí, kteří už by tam auto nedali. Stačí tam jít na návštěvu a chtít si na oko koupit tu nejlevnější Fabii, bez výbavy....známej (pán v důchodu, kterej má auto jen na nákupy) to udělal..a slyšel, že má jít jinam, protože se jim takový auto nevyplatí prodávat...Myslím, že to nepotřebuje komentář....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...