Přejít na obsah

Klaksony


Gerrik

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Zdravím, měl bych jeden dotaz. Mám OII MR 05 elegance a moje houkačka má takový nepříjemný vysoký zvuk. Jelikož se jedná o výbavu elegance mám dvě houkačky na každé straně jednu.  Můj otec má stejný rok a stejnou výbavu a zvuk jeho houkačky je takový libozvučnější. Domníval jsem se tedy že mi jeden klakson odešel. Sundal jsem tedy plasty u mlhovek a šáhl na každý klakson rukou, abych zjistil který nefunguje. Překvapení pro mě bylo, že rezonovaly oba tzn. že jsou oba v pořádku. Chtěl bych se tedy zeptat co mám udělat abych měl lepší zvuk houkačky. Jestli mám jeden klakson vyměnit za hluboký ton atd. Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šroubek? Je pravda že na pravém klaksonu jsem si všiml že z něj vystupuje takový bílý malý váleček, ale nevím zda je to šroubek. Taky jsem uvažoval nad výměnou jenže nevím jestli celou sadu tedy oba nebo mě taky napadlo, že když je zvuk takový vysoký jestli nebude špatný jen ten pravý klakson u spolujezdce ( hluboký ton) a jestli by nestačilo vyměnit jen ten. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak jsem se do toho pustil a zjistil jsem že místo vysokého tonu na jedné straně a hlubokého na straně druhé tam mám oba vysoké. Tak jsem napravo dal hluboký tón a hned to troubí o mnoho lépe. Ale i tak mám trošičku jiný zvuk než otec u stejného auta se stejnou výbavou. Tak teď uvažuji jestli nemám dokoupit i ten druhý hluboký  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...