Přejít na obsah

ALU na Fabii


tttt

Doporučené příspěvky

Btw rozluštil jste někdo, kdo vyrábí ráfky pro FRS??? Je tam jediný logo, něco jakoby "SSTT", nebo "SSTTi", přípandě "SSTTI", ale nikde na netu nic takovýho není. Jo a jsou "Made in Germany"...

Ohledne toho ET v TP se nemas za co omlouvat, ja jsem to pouze predpokladal a tak nejak mne to prislo logicke.

Na FRS alu co mam ja je vyrobce Poland.

post-218-1192720426_thumb.jpg

Editováno: , autor: Jeff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw rozluštil jste někdo, kdo vyrábí ráfky pro FRS??? Je tam jediný logo, něco jakoby "SSTT", nebo "SSTTi", přípandě "SSTTI", ale nikde na netu nic takovýho není. Jo a jsou "Made in Germany"...

Ohledne toho ET v TP se nemas za co omlouvat, ja jsem to pouze predpokladal a tak nejak mne to prislo logicke.

Na FRS alu co mam ja je vyrobce Poland.

;)

No to je zajímavý teda s tím Polskem :kuk: Co máš za logo na dalším paprsku ve směru hod ručiček? Tam mám já to "STTněco". Ráno to blejsknu pořádně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw rozluštil jste někdo, kdo vyrábí ráfky pro FRS??? Je tam jediný logo, něco jakoby "SSTT", nebo "SSTTi", přípandě "SSTTI", ale nikde na netu nic takovýho není. Jo a jsou "Made in Germany"...

Ohledne toho ET v TP se nemas za co omlouvat, ja jsem to pouze predpokladal a tak nejak mne to prislo logicke.

Na FRS alu co mam ja je vyrobce Poland.

;)

No to je zajímavý teda s tím Polskem :kuk: Co máš za logo na dalším paprsku ve směru hod ručiček? Tam mám já to "STTněco". Ráno to blejsknu pořádně.

Kola jsem fotil loni, tak mam jen tuto fotku, kde nejsou moc videt detaily. Ted mam kola jeste na aute a lozit pod neho a fotit je ted teda nebudu :D

post-218-1192730779_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw rozluštil jste někdo, kdo vyrábí ráfky pro FRS??? Je tam jediný logo, něco jakoby "SSTT", nebo "SSTTi", přípandě "SSTTI", ale nikde na netu nic takovýho není. Jo a jsou "Made in Germany"...

Ohledne toho ET v TP se nemas za co omlouvat, ja jsem to pouze predpokladal a tak nejak mne to prislo logicke.

Na FRS alu co mam ja je vyrobce Poland.

;)

No to je zajímavý teda s tím Polskem :kuk: Co máš za logo na dalším paprsku ve směru hod ručiček? Tam mám já to "STTněco". Ráno to blejsknu pořádně.

Kola jsem fotil loni, tak mam jen tuto fotku, kde nejsou moc videt detaily. Ted mam kola jeste na aute a lozit pod neho a fotit je ted teda nebudu :D

koukám, že je to stejná značka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemátě někdo zkušenosti se 17" z Octavie RS? Mam dobrou nabídku na 17" i s pneu - 225/45 R17, vim že budou vyšší, ale nevim jestli mi na Fabii budou někde škrtat

Osobne bych takovy rozmer pneu nedaval, radeji 205/40R17. Ono to skrat pri normalni jizde asi nebude, ale kdyz auto nalozis nebo pojedes treba po polni silnici, tak budes hoblovat. Obzvlast na seriovem podvozku.

Videl jsem Fabku na 16" kolech, pneu z Okty a nevypadalo to vubec pekne. Takove balony a pri nalozeni skrtal.

A jeste bude tachometr ukazovat jene hodnoty.

Editováno: , autor: Jeff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemátě někdo zkušenosti se 17" z Octavie RS? Mam dobrou nabídku na 17" i s pneu - 225/45 R17, vim že budou vyšší, ale nevim jestli mi na Fabii budou někde škrtat

zkoušel sem si kola z Octana 8x17 ET35 s pneu 225/45 a škrtalo mi to jak vepředu o podběh tak i z boku když sem kola vytočil do plného rejdu.. Ty pneu mají moc vysoký profil...

Jeff: tak sem koukal na ty moje RS kola a je tam opravdu ET37 :kuk: jinak vyrobeno mám v Německu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chci se zeptat, chci si pořídit na mojí Fabii větší kola, konkrétně 16". Mám vyhlídnuté klasické FRS, nebo Octávské Spider 16". Můj dotaz se týka těch Spiderů na stránkách Škoda-auto jsem si je našel, ale uvádějí k nim rozměr pneu 205/55! Já musím dát 45, myslíte, že to bude mít vliv, nebo nějakým způsobem defekt na ALU? :help:Spidery

Presne toto jsem resil pred rokem. Chtel jsem Spidery, ale pak se naskytla koupe 16"FRS, tak jsem sel do nich, zacaly se mne libit vice nez Spidery.

Pneu 205/45 muzes dat naprosto bez problemu jak na Spidery, tak na FRS.

Krome rozdilu v dizajnu je tu jeste mala drobnost v ET: FRS maji ET37 a Spidery ET42, tudiz FRS budou vice "vycuhovat z podbehu".

promiň, ale FRS kola mají taky ET42 ;)

Mám teď taky doma novou sadu FRS (made in poland) Všechny mají ET37 !!

to Dakie: to se máš, já mám pšonský kola :(

Editováno: , autor: pentadius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj kucí, mám FRS kola a jelikož předešlý majitel byl asi necita, tak na dvou místech jsou trochu rejplá a potřeboval bych je opravit - láknout. Ale nevím, jaký odstín střibrné použít. Našel jsem doma origo škodováckej střibrnej lak s číslem 9103/L910 a zdá se mi o odstín tmavší. Nemáte náhodou někdo tucha, jaký kód střibrné barvy je ten správný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...