Přejít na obsah

Nízkoprofilová kola


alduch

Doporučené příspěvky

Musíš použít předepsané pneu nebo jejich přesný ekvivalent,jinak ti bude špatně ukazovat tacho.Přepočtové tabulky jsem kdysi našel na netu nebo ti je řeknou v pneuservisu.

Jinak nevím,proč to řešíš??Podle mě je OII už dost tvrdý kostitřas a ještě to chceš mít horší??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš použít předepsané pneu nebo jejich přesný ekvivalent,jinak ti bude špatně ukazovat tacho.Přepočtové tabulky jsem kdysi našel na netu nebo ti je řeknou v pneuservisu.

Jinak nevím,proč to řešíš??Podle mě je OII už dost tvrdý kostitřas a ještě to chceš mít horší??

To je pěkná blbost...v pohodě si můžeš nechat zapsat klidně 19"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pěkná blbost...v pohodě si můžeš nechat zapsat klidně 19"

Pokud budeš mít typový list a homologaci od prodejce tak ano, ale 19" disky nabízí ofiko jen Milotec. Bude to ale šíleně tvrdý a pro silnice II a III třídy téměř nepoužitelný.Taky karoserie ti bude děkovat na každým hrbolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tady u nás na jihu čech(já myslel, že seš taky z jihu), je to někdy opravdu na nový tlumiče atd. A taky hodně na severu kam jezdím na chalupu je to katastrofa. Ale ty asi po okreskách nejezdíš (myslím silnice 2 a 3 třídy). :disgust:

Všude je to hodně podobný, silnice II a III třídy jsou v dost ubohém stavu a 17" či 18" kola nejsou tím pravým ořechovým na pohodlnou rodinnou jízdu.Tuhle jsem u Jihlavy škrtl vanou mototru u služebního RS i na silnici I. tř. je hrozně vymačkaná od kamionů a podcenil jsem situaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

milý Rosto, věř mi, že těch 30tis km ročně nenajezdím po nových dálnicích. pohybuju se na trase České Budějovice - Praha jak směr přes Písek, tak směr na D1 přes Tábor. takže o nějakých celodenních výletech toho vím docela dost. už druhou sezonu mam odjetou na 18kách a podvozku uplně bezproblémů. rodinnou jízdu zatim nevyhledávám, přítelkyně si nestěžuje, na autě nic neodchází. oni ani ty vychvalovaný rakouský a německý silnice nejsou uplně super navíc ted tady u nas na jihu na dost místech pokládaj novej povrch. mě opravdu naše silnice nepřijdou žádnej drasťák, dřív jsem jezdil s golfem složeným na 8cm nad zemí a taky to šlo.

přál bych vám zažít highway přes Kyzylkum v Uzbekistánu, kde je to jedna jáma vedle druhý a když jedete 80, máte pocit, že letíte.

každýmu rigolu se da vyhnout, jenom to chce chtít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě na jaře čeká 225/35/19 :D

Tak to jsme dva :palec2:

O jakých alu uvažuješ ? napiš SZ M.

nazdar

tie 19" mas na ako sirokom disku? 8 alebo 8,5? ja som mal par dni na aute 225-35 R19 na 8,5 disku a bolo to nic moc, auto nesedelo, odskakovalo.... ake to mas elektrony na tej fotke? su to MAK-y?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě na jaře čeká 225/35/19 :D

Neviem, ako je to u vas CR, ale na Slovensku je s tymto trosku problem v zmysle tom, ze mame v technicaku napisany max. mozny rozmer pouzitych pneu. No a ked to prekrocis a zastavia ta policajti, tak je pruser, to je na technicak, mam s tym skusenosti, na starej Octavii som mal 17 stalo ma to par tisic navyse pre prislusnikov policie... U vas sa da zapisat aj vacsie koleso ako udava vyrobca??? lebo zvazujem 19" ale neviem co s tym....

ď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tě zklamu,ani u nás to nelze zapsat.pokud je to ze škodovky takhle dané,máš smůlu.taky jsem u O I chtěl zapsat 17" kola,volal jsem a mailoval od čerta k ďáblu,mluvil jsem přímo s člověkem co dělá v MB homologace a ten řekl jednoznačně,že se to nedá.

Ale na druhou stranu pokud bys dovážel ojetinu z venku a někdo ti na dovozové STK zapsal větší kola,tak máš vyhráno,do čistopisu TP ti pak opíší údaje z té STK a jsi za vodou.

Black

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...