Přejít na obsah

Nové AUTO???


century

Doporučené příspěvky

Tak mě napadlo když budu mít zájem o jakékoliv auto jak škoda tak i jinou značku. Vyberu si auta s určitou výbavou jakou chci a vyjde celková cena. Dávají prodejci nějaké slevy??? Někde jsem tady snad četl, že snad jo. Jak veliké slevy to asi tak jsou? Máte zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě napadlo když budu mít zájem o jakékoliv auto jak škoda tak i jinou značku. Vyberu si auta s určitou výbavou jakou chci a vyjde celková cena. Dávají prodejci nějaké slevy??? Někde jsem tady snad četl, že snad jo. Jak veliké slevy to asi tak jsou? Máte zkušenosti?

kolega je byvaly predajca a zlavy sa urcite davaju, zalezi ako si snim zadobre alebo aku moze dat minimum cenu (aby daco na tom aute zarobil)a tak, ale vsetko je otazka pristupu a okolnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak,jak pise misom..Urcite davaji prodejci slevy..Zalezi na koho narazis.Pokud bys kupoval nove auto,je dobre projit treba tak 4-5 salonu a zkusit je,kolik by sli dolu..Zajimavejsi cena by myslim i byla,kdyby meli na salonu,nebo na prodejne auto presne takove,jake ty by jsi chtel,nebo tomu hodne podobne...Pokud by jim tam uz nakouk dobu stalo,myslim,ze by se hodne smekali,jen aby ti ho prodali a byli jste spokojeni oba.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem vybral výbavu, udal jí v každem autosalonu u nás a vzal nejlevnější.Byl jsem zklamán jen u Auto Hlaváček, kde mi arogantní prodejce řekl ať mu ukážu nabídku ostatních a že mi hned řekne jestli bude levnější ať se s tím nemusí otravovat.Tak jsem se vytočil na podpatku a v tichosti odešel.(Čuměl jak pííííča) .Jinak každý prodejce ti dá slevu do max 30.000 kč + nejaký doplněk. Jinak slevy typu -140.000kč dávají výrobci ,leasingové společnosti..atd Já dostal -55.000 od výrobce, -30.000 od prodejce, přepážku DPH od leasingové spol. -22.000 a ještě loketku od prodejce asi -5.000kč. CENA BEZ DPH 332.000KČ OC I 1,6 combi.

Editováno: , autor: prtko5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě napadlo když budu mít zájem o jakékoliv auto jak škoda tak i jinou značku. Vyberu si auta s určitou výbavou jakou chci a vyjde celková cena. Dávají prodejci nějaké slevy??? Někde jsem tady snad četl, že snad jo. Jak veliké slevy to asi tak jsou? Máte zkušenosti?

Já bych ještě kouknl po předváděčkách. Ale to asi není to co chceš ty, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem vybral výbavu, udal jí v každem autosalonu u nás a vzal nejlevnější.Byl jsem zklamán jen u Auto Hlaváček, kde mi arogantní prodejce řekl ať mu ukážu nabídku ostatních a že mi hned řekne jestli bude levnější ať se s tím nemusí otravovat.Tak jsem se vytočil na podpatku a v tichosti odešel.(Čuměl jak pííííča) .Jinak každý prodejce ti dá slevu do max 30.000 kč + nejaký doplněk. Jinak slevy typu -140.000kč dávají výrobci ,leasingové společnosti..atd Já dostal -55.000 od výrobce, -30.000 od prodejce, přepážku DPH od leasingové spol. -22.000 a ještě loketku od prodejce asi -5.000kč. CENA BEZ DPH 332.000KČ OC I 1,6 combi.

lizingove zlavy to su len odr*y lebo to co ti daju ako zlavu to si aj pekne zaplatis len to poschovavaju do splatok a roznych poplatkov. Teda aspon co ja viem.

A inac ty si mal celkom peknu cenu to tam musis mat dakeho z rodiny alebo dobreho znameho ke tolko dali dole :p:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slevy dávají, ale musíš je tlačit. U Škodovky jsem měl největší nabídnutou slevu 8% na Octu II. Byli ale i tací prodejci, kteří jakože dávaj slevu, zahrnuli mně kupou čísel a konkrétních aut za konkrétní prachy a podle mně to takhle udělali záměrně aby mně zblbli a koupil si to nakonec za cenu normální a žil v domění, že je to se slevou... No ale nejsem hňup.

Nakonec jsem koupil Mondeo ve výbavě Ghia+, zadávalo se to do výroby hned jak jsem řekl, že to beru a během 3 neděl bylo nachystané u prodejce. Katalogová cena byla 865.000,- včetně DPH + cca dvacka za přepážku, takže sakum prdum cca 885.000,- včetně DPH. Nakonec byla cena bez velkých keců aktivně prodejcem upraveny na tuším nějakých 548.000,- bez DPH!!!! Takže 548.000 x 1,19 = 652.000,- s DPH. Takže sleva cca 233.000,- Kč. Tak tomu říkám sleva a nebylo o čem u auta prakticky v plné polní za tenhle peníz. Prostě sleva 26% je už poznat. No a postavím li to vedle toho, co bych za stejnej peníz měl od Škodovky, tak se není o čem bavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slevy dávají, ale musíš je tlačit. U Škodovky jsem měl největší nabídnutou slevu 8% na Octu II. Byli ale i tací prodejci, kteří jakože dávaj slevu, zahrnuli mně kupou čísel a konkrétních aut za konkrétní prachy a podle mně to takhle udělali záměrně aby mně zblbli a koupil si to nakonec za cenu normální a žil v domění, že je to se slevou... No ale nejsem hňup.

Nakonec jsem koupil Mondeo ve výbavě Ghia+, zadávalo se to do výroby hned jak jsem řekl, že to beru a během 3 neděl bylo nachystané u prodejce. Katalogová cena byla 865.000,- včetně DPH + cca dvacka za přepážku, takže sakum prdum cca 885.000,- včetně DPH. Nakonec byla cena bez velkých keců aktivně prodejcem upraveny na tuším nějakých 548.000,- bez DPH!!!! Takže 548.000 x 1,19 = 652.000,- s DPH. Takže sleva cca 233.000,- Kč. Tak tomu říkám sleva a nebylo o čem u auta prakticky v plné polní za tenhle peníz. Prostě sleva 26% je už poznat. No a postavím li to vedle toho, co bych za stejnej peníz měl od Škodovky, tak se není o čem bavit.

No to jo. to teda je kurevsky dobrá sleva... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě napadlo když budu mít zájem o jakékoliv auto jak škoda tak i jinou značku. Vyberu si auta s určitou výbavou jakou chci a vyjde celková cena. Dávají prodejci nějaké slevy??? Někde jsem tady snad četl, že snad jo. Jak veliké slevy to asi tak jsou? Máte zkušenosti?

Já bych ještě kouknl po předváděčkách. Ale to asi není to co chceš ty, že?

Tak proč ne, když dají dobrou cenu a to auto bude v pohodě a bude ve výbavě jakou chci tak klidně i jo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dej me tomu, že kdyby u auta za cca milion dali sto litrů slevu tak by to nebylo špatné, pak by to bylo pěkné. Vždyť ty auta nemají zase tak moc velký vyrobní náklady, aby nemohli jít s cenami dolů. Ještě je možné si auto koupit přímo v Mladé Bolce, kdyby to byla Škodovka? a nebo je to možnný pouze v jejich autosalonech?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli můžu radit, tak z Bolky si ho fakt neber. Já jsem přímo z ní a tady bych si auto určitě nekoupil. Arogantnost největší a ceny taky. Když už bych musel, tak bych šel k Jelínek Laureta autosalon. Jinak Zákaznický centrum v MB - autosalon škodovky, je vymrdávka největší, tam ti nedaj slevu žádnou, možná dostaneš tak akorát klíčenku...

Editováno: , autor: Amadeus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega z práce si kupoval Roostera, na toho dostaneš slevu asi největší, protože je má dost dealerů na skladě už pěknou dobu a je spíš problém naplnit výrobní kapacitu než že by jich byl nedostatek, takže je škodovka nutí je brát na sklad a je jasný, že když se jich budou chtít zbavit a dostat tak čtvrtletní bonus, daj ti ho klidně i s prodělkem.

Tohle určitš nečekej u Octavie, ta se nestačí vyrábět a jestli uvažuješ o dieselu, tak si o tom můžeš jen nechat zdát, ty totiž v Čechách jsou fakt nedostatkovým zbožím a zvlášt teď v období fleetů, kdy je objednávaj velký firmy po desítkách.. jedině, že by měli nějakou neprodejnou skladovku....

Teď k tomu kolegovi:

Kupoval ho kdesi v Liberci a dostal na něj 50.000Kc slevu oproti ceníku na netu + zimní kola + 1.servis zdarma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si kupoval auto až v Pardubicích. Stálo mě cca 490 000 Kč a ceníková cena byla okolo 570 000 Kč,

nebyla to skladovka a dostal jsem k tomu následující:

- 4 el.okna

- alarm

- vyhřívané zrcátka s el.ovládáním

- vyhřívané trysky ostřikovačů

- ESP, boční airbagy, tempomat

- nápojový držák

- alu kolo v rezervě

- vyhřívané sedadla

- sunset

- polepy B-sloupků

- zámek zpátečky Construct

- zimní obutí včetně disků 185/55 R15

- síťový program do kufru

- poklice v barvě vozu na zimní disky

- nadstandartní ozvučení

- dolakování klik a lišt

- zaslepení zámků

- první servis zdarma

- 20% sleva na práci v servise

Byla to nejlepší nabídka ze všech prodejců v ČR, mj. to bylo na leasing se stálým úročením 4,3 % RSPN :palec2:

O čem se může obvykle všem při ostatních leasingcích jenom zdát :D Dalo to práci, ale stálo to za to !

Jen se nebát otevřít pusu :kol-97:

Editováno: , autor: pentadius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě napadlo když budu mít zájem o jakékoliv auto jak škoda tak i jinou značku. Vyberu si auta s určitou výbavou jakou chci a vyjde celková cena. Dávají prodejci nějaké slevy??? Někde jsem tady snad četl, že snad jo. Jak veliké slevy to asi tak jsou? Máte zkušenosti?

Tak je vyzkoušej. Postav si auto v konfiguratoru a posli jim mailem dotaz, za kolik Ti to nabidnou oni. Ani nemusis tajit tu cenu z konfigu.

Tak to udelam ja, ale v nejblizsi dobe to urcite aktualni nebude. Nehledal jsem, jestli tyto moznosti maji i jine znacky nez Skoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě napadlo když budu mít zájem o jakékoliv auto jak škoda tak i jinou značku. Vyberu si auta s určitou výbavou jakou chci a vyjde celková cena. Dávají prodejci nějaké slevy??? Někde jsem tady snad četl, že snad jo. Jak veliké slevy to asi tak jsou? Máte zkušenosti?

Tak je vyzkoušej. Postav si auto v konfiguratoru a posli jim mailem dotaz, za kolik Ti to nabidnou oni. Ani nemusis tajit tu cenu z konfigu.

Tak to udelam ja, ale v nejblizsi dobe to urcite aktualni nebude. Nehledal jsem, jestli tyto moznosti maji i jine znacky nez Skoda.

jj, tak jsem začal ... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem vybral výbavu, udal jí v každem autosalonu u nás a vzal nejlevnější.Byl jsem zklamán jen u Auto Hlaváček, kde mi arogantní prodejce řekl ať mu ukážu nabídku ostatních a že mi hned řekne jestli bude levnější ať se s tím nemusí otravovat.Tak jsem se vytočil na podpatku a v tichosti odešel.(Čuměl jak pííííča) .Jinak každý prodejce ti dá slevu do max 30.000 kč + nejaký doplněk. Jinak slevy typu -140.000kč dávají výrobci ,leasingové společnosti..atd Já dostal -55.000 od výrobce, -30.000 od prodejce, přepážku DPH od leasingové spol. -22.000 a ještě loketku od prodejce asi -5.000kč. CENA BEZ DPH 332.000KČ OC I 1,6 combi.

lizingove zlavy to su len odr*y lebo to co ti daju ako zlavu to si aj pekne zaplatis len to poschovavaju do splatok a roznych poplatkov. Teda aspon co ja viem.

A inac ty si mal celkom peknu cenu to tam musis mat dakeho z rodiny alebo dobreho znameho ke tolko dali dole :p:palec2:

To máš pravdu ale mě zaplatili přepážku prostě jsem ji neplatil to znamená -22.000

kč dolů, to že přeplatím leasing je o něčem jiném to je daň za jízdu novým autem a já to odepíšu. Jinak se přepážka platí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě slečna v Pardubicích udělala nabídku na Fabii combi, kde dala slevu 40 tis., radio symphony, sun set, parkovací asistent, koberečky, povinná výbava a první servisní prohlídka zdrama. Sumasumarum cca 65 - 70 tis. Na Roomstera už to ale tolik nebylo.

A u koho jsi to v Pardubkách kupoval??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě slečna v Pardubicích udělala nabídku na Fabii combi, kde dala slevu 40 tis., radio symphony, sun set, parkovací asistent, koberečky, povinná výbava a první servisní prohlídka zdrama. Sumasumarum cca 65 - 70 tis. Na Roomstera už to ale tolik nebylo.

A u koho jsi to v Pardubkách kupoval??

Autocentrum Pardubice na Dubině. Auto jsem ale nakonec nekoupil, šel jsem do ojetého. Ale cenu tam umí udělat fakt pěknou i tě nechají pěkně povozit (zařídit) v novým autí. Dala mě klíčky, sedla vedle mě a prý frčte kam chcete. Tak jsem dal okruh asi 30km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě slečna v Pardubicích udělala nabídku na Fabii combi, kde dala slevu 40 tis., radio symphony, sun set, parkovací asistent, koberečky, povinná výbava a první servisní prohlídka zdrama. Sumasumarum cca 65 - 70 tis. Na Roomstera už to ale tolik nebylo.

A u koho jsi to v Pardubkách kupoval??

Autocentrum Pardubice na Dubině. Auto jsem ale nakonec nekoupil, šel jsem do ojetého. Ale cenu tam umí udělat fakt pěknou i tě nechají pěkně povozit (zařídit) v novým autí. Dala mě klíčky, sedla vedle mě a prý frčte kam chcete. Tak jsem dal okruh asi 30km.

To asi byla dlouha projizdka se slecnou lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autocentrum Pardubice na Dubině. Auto jsem ale nakonec nekoupil, šel jsem do ojetého. Ale cenu tam umí udělat fakt pěknou i tě nechají pěkně povozit (zařídit) v novým autí. Dala mě klíčky, sedla vedle mě a prý frčte kam chcete. Tak jsem dal okruh asi 30km.

To asi byla dlouha projizdka se slecnou lol

Projížďka pěkná, slečna taky :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...