Přejít na obsah

Abgas verkstatt- hlášení na MaxiDotu - co to je ????


Hari

Doporučené příspěvky

Zdravím !

Před pár minutami se mi za jízdy objevilo na maxíku hlášení "Abgas verkstatt" , zapískalo to a od té doby mi trvale svítí kontrolka diagnostiky elektoniky motoru. Auto jede, ale zítra potřebuji jet cca 300km. Poradí někdo co s tím ????? Můžu s tím jet nebo ne ?????,

Ono by to vůbec asi chtělo hodit na VAG, ale do Škodovky se mi nechce; už jsem jim párkrát zaplatil za to že nic nezjistili.... Není někdo z okolí Rakovníka nebo Kladna a ne

byl by schopen a ochoten tu diagnostiku udělat ???? :help::help::help:

Octa I combi, 96kW, r.v.2004

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže popořadě: Určitě tam bylo Werkstatt - jen jsem to blbě opsal. On problém není ani tak v překladu, a v tom, co tím bylo míněno.... Myslel jsem jestli už jste se s tím někdo nesetkal a neřešil to.

Jinak čeština by byla super ( auto je dovoz z Německa ), ale kde to mám zadat ( Přizpůsobení,kanál04,dej tam 8 a je to) ???????.

Zběžně jsem to prohlédl- na víc nebyl čas, odpojil jsem baterii, zapojil a zatím ( jen na zkoušku jsem ujel cca 10km ) se to znovu neobjevilo. Uvidím zítra na delší štrece.

Nicméně pokud by někdo v popsaném regionu ( Rakovník, Kladno, Praha ) mohl udělat tu diagnostiku, byl bych moc rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže popořadě: Určitě tam bylo Werkstatt - jen jsem to blbě opsal. On problém není ani tak v překladu, a v tom, co tím bylo míněno.... Myslel jsem jestli už jste se s tím někdo nesetkal a neřešil to.

Jinak čeština by byla super ( auto je dovoz z Německa ), ale kde to mám zadat ( Přizpůsobení,kanál04,dej tam 8 a je to) ???????.

Zběžně jsem to prohlédl- na víc nebyl čas, odpojil jsem baterii, zapojil a zatím ( jen na zkoušku jsem ujel cca 10km ) se to znovu neobjevilo. Uvidím zítra na delší štrece.

Nicméně pokud by někdo v popsaném regionu ( Rakovník, Kladno, Praha ) mohl udělat tu diagnostiku, byl bych moc rád.

zajed ke klukum na cerveny mlyn a nebo do pavlikova.

Dobra zkusenost a solini jednani, za mesic jim tam budu davat auti na pravidelny servis (na mlejn).

Jo a to prehozeni do cestiny by ti na mlynku taky mohly udelat, kluci jsou sikovny ale prace maji moc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...
Takže popořadě: Určitě tam bylo Werkstatt - jen jsem to blbě opsal. On problém není ani tak v překladu, a v tom, co tím bylo míněno.... Myslel jsem jestli už jste se s tím někdo nesetkal a neřešil to.

Jinak čeština by byla super ( auto je dovoz z Německa ), ale kde to mám zadat ( Přizpůsobení,kanál04,dej tam 8 a je to) ???????.

Zběžně jsem to prohlédl- na víc nebyl čas, odpojil jsem baterii, zapojil a zatím ( jen na zkoušku jsem ujel cca 10km ) se to znovu neobjevilo. Uvidím zítra na delší štrece.

Nicméně pokud by někdo v popsaném regionu ( Rakovník, Kladno, Praha ) mohl udělat tu diagnostiku, byl bych moc rád.

zadat pomocí VAG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...