Přejít na obsah

Autoalarmy Magicar


daniel11

Doporučené příspěvky

Taky o tom uvazuji a zajimalo by mne, kdo to je schopen namontovat ?

Mam Fabii Combi rok starou, je tedy jeste v zaruce. Asi bych prisel o zaruku, kdyby to nedelal skodovacky servis, co ? Na kolik vyjde montaz ?

Jenže značkový servis ti Magicar asi nenamontuje. Říkali mi, že montují jenom ty svoje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky o tom uvazuji a zajimalo by mne, kdo to je schopen namontovat ?

Mam Fabii Combi rok starou, je tedy jeste v zaruce. Asi bych prisel o zaruku, kdyby to nedelal skodovacky servis, co ? Na kolik vyjde montaz ?

ale prd o záruku nepřijdeš to je volovina a na značkovej servis se v tomhle ohledu vykašli a hledej reference na firmu co se tomu věnují

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky o tom uvazuji a zajimalo by mne, kdo to je schopen namontovat ?

Mam Fabii Combi rok starou, je tedy jeste v zaruce. Asi bych prisel o zaruku, kdyby to nedelal skodovacky servis, co ? Na kolik vyjde montaz ?

ale prd o záruku nepřijdeš to je volovina a na značkovej servis se v tomhle ohledu vykašli a hledej reference na firmu co se tomu věnují

No a najde se tady nekdo z Ostravska nebo C.Tesina, kdo by to umel namontovat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvazujem o kupe kvalitneho autoalarmu s pagerom. Nepotrebujem dialkovy start, ale asi aj tak to bude Magicar. Chcem sa spytat ake s nim mate skusenosti?

Aky je rozdiel medzi modelmi Magicar 8000 a 9300 (obidva su bez dialkoveho startu)?

Model 8000B je funkcne snad totozny s 9300B. Rozdil je snad v tom, ze oficialni distributor do CR dovazi model 8000B, ktery oproti modelu 9300B ma tyto funkce

přímá podpora dojezdu oken u koncernových vozů VW, AUDI, ŠKODA, SEAT, BMW...

podpora zapojení ochrany dveří přímo na lampičku vnitřního osvětlení se zpožďovačem

Pokud jsem to pochopil, tak u modelu 9300B bych musel zapojit kazde dvere samostatne na spinac dveri, model 8000B jde napojit na vnitrni osvetleni.

Doplni mne jeste nekdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem zatial za informácie, mám ešte otázku. Kolko stojí montáž v čechách? Lebo tu mi oficiálny predajca povedal, že je na tom veľa roboty, cca 7 hodin a za montáž chce cca 3800,- SK čo sa mi zdá strašne veľa.

3800 vela...... :D

já to montuji ve dvou a celej vikend práce a dost makačka ale kvalita....ceny od 3500-5000

takže mne přijde jako 3800 libovka.......M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Olomouce firma montovala obyč alarm do A4 bez použití pájky (jen zamotany dráty) na stropní světílko a chtěli za prácu 6.500,-

3.800,- se mi zdá být na fyrmu supr cena. Jak říká Marta práce hodně rozdělat skoro celej interiér.

Souhlas pane...........je to opravdu práce ale pokud to někdo sprasí a má to za hodinu hotové pak si může říct opravdu směšné peníze a nemužeme mu konkurovat ale ta kvalitka no nic nebudu se rozčilovat nemá to cenu. :D to musí zjistit onen zákazník když mu to třeba někde daleko na dovolené přestane jezdit a bude to blokovat špatně namontovaný alarm.... :D:D:D každý kouká jen na cenu a po kvalitě se nepídí....... :D:D to mne na tom mrzí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Olomouce firma montovala obyč alarm do A4 bez použití pájky (jen zamotany dráty) na stropní světílko a chtěli za prácu 6.500,-

3.800,- se mi zdá být na fyrmu supr cena. Jak říká Marta práce hodně rozdělat skoro celej interiér.

Souhlas pane...........je to opravdu práce ale pokud to někdo sprasí a má to za hodinu hotové pak si může říct opravdu směšné peníze a nemužeme mu konkurovat ale ta kvalitka no nic nebudu se rozčilovat nemá to cenu. :D to musí zjistit onen zákazník když mu to třeba někde daleko na dovolené přestane jezdit a bude to blokovat špatně namontovaný alarm.... :D:D:D každý kouká jen na cenu a po kvalitě se nepídí....... :D:D to mne na tom mrzí....

Jen si to přiznej, chceš vydělat miliony za nic. Jseš pěkná potfora, já bych mohl povídat, kolik si na mně už vydělal peněz a jak jsi mne sedřel z kůže :p;):D

Teď jsem Márty zvědavej, kolik ňoumů se na to chytne ;):smich:

Ještě, že s Garnym existujete kucíííííí :specool:

Čest a úcta Vaší práci :worthy:worthy:worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, Magicar 9000 asi plovoucí kód má, protože musíš synchronizovat nové ovladače a ne jen dipama nastavovat jak to bývalo u alarmu bez plovoucího kódu viz instalační návod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Olomouce firma montovala obyč alarm do A4 bez použití pájky (jen zamotany dráty) na stropní světílko a chtěli za prácu 6.500,-

3.800,- se mi zdá být na fyrmu supr cena. Jak říká Marta práce hodně rozdělat skoro celej interiér.

Souhlas pane...........je to opravdu práce ale pokud to někdo sprasí a má to za hodinu hotové pak si může říct opravdu směšné peníze a nemužeme mu konkurovat ale ta kvalitka no nic nebudu se rozčilovat nemá to cenu. :D to musí zjistit onen zákazník když mu to třeba někde daleko na dovolené přestane jezdit a bude to blokovat špatně namontovaný alarm.... :D:D:D každý kouká jen na cenu a po kvalitě se nepídí....... :D:D to mne na tom mrzí....

Jen si to přiznej, chceš vydělat miliony za nic. Jseš pěkná potfora, já bych mohl povídat, kolik si na mně už vydělal peněz a jak jsi mne sedřel z kůže :p;):D

Teď jsem Márty zvědavej, kolik ňoumů se na to chytne ;):smich:

Ještě, že s Garnym existujete kucíííííí :specool:

Čest a úcta Vaší práci :worthy:worthy:worthy

Z Olomouce firma montovala obyč alarm do A4 bez použití pájky (jen zamotany dráty) na stropní světílko a chtěli za prácu 6.500,-

3.800,- se mi zdá být na fyrmu supr cena. Jak říká Marta práce hodně rozdělat skoro celej interiér.

Souhlas pane...........je to opravdu práce ale pokud to někdo sprasí a má to za hodinu hotové pak si může říct opravdu směšné peníze a nemužeme mu konkurovat ale ta kvalitka no nic nebudu se rozčilovat nemá to cenu. :D to musí zjistit onen zákazník když mu to třeba někde daleko na dovolené přestane jezdit a bude to blokovat špatně namontovaný alarm.... :D:D:D každý kouká jen na cenu a po kvalitě se nepídí....... :D:D to mne na tom mrzí....

Jen si to přiznej, chceš vydělat miliony za nic. Jseš pěkná potfora, já bych mohl povídat, kolik si na mně už vydělal peněz a jak jsi mne sedřel z kůže :p;):D

Teď jsem Márty zvědavej, kolik ňoumů se na to chytne ;):smich:

Ještě, že s Garnym existujete kucíííííí :specool:

Čest a úcta Vaší práci :worthy:worthy:worthy

to:Palo..... :D:D

i ty jeden holomku !!!!!!!! :o:o:D:D:D ještě že tě tak trochu znám....jinak by bylo zle..........ne fakt si lidi neuvědomujou co se může stát.neznamená to že když je to drahé že to bude nejlepší ....ale musí to být prověřeno bohužel praxí...... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...