Přejít na obsah

Autoalarmy Magicar


daniel11

Doporučené příspěvky

No pokud byste ho chtěli, nebo něco jiného ohledně dílů napište mi .

např. Pager Magicar 8000B za cenu 2883,-kč vč. DPH

nebo Pager Magicar m100as za cenu 3999,- vč. DPH !!!

oba tyto mají kontrolu teploty v interiéru vozu = ideální na ovládání přihřívače motoru (bufíku) :mrgreen:

a spoustu jiného (čidla, samotné alarmy, GPS atd. napište o co by byl zájem)

je to levnější nabídka než na www-levnealarmy tak pokud budete něco chtít na vánoce rychle napište budu v brzké době objednávat.

Montáž po dohodě klidně zajistím !!!

info přes SZ

Samozřejmě vše nové se zárukou 24 měsíců ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám Alarm Athos od Jablotronu náklonové čidlo, čidlo rozbití skel a vyhledávací systém REX cena včetně montáže 14 170,- můžu doporučit... Auto Topra s.r.o. U papírny 2, Praha 7 www.autotopra.cz, vše bylo přečdvedeno vysvětleno dostal jsem na vše záruku návod. Jednání naprosto suprové a borci tomu rozumí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím,

mam Magicar 8000B (M9300B). Vyřešila by se situace z odběrem proudu třeba lepší baterkou ? Je dost nepraktické abych musel autem pořád jezdit kvůli tomu aby nebyla vymlácená. A Vypínat alarm nechci.

Další věc je:

mam alarm a central zvlašt... to zn. pagerem odmacknu alarm a centralem odemknu auto.

Dost casto se mi ale stava ze z niceho nic mi zacne houkat alarm ze mam otevrene dvere a kufr. Nevite kde by mohl byt problem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj,

zvažuji koupi alarmu Kopel 6000, sice to není Magicar, ale on se prý v poslední době pohoršil v kvalitě, co říkáte na tento:

KOPEL KR 6000 značkový autoalarm korejského výrobce, plovoucí kód druhé generace s použitím 60 biliónů kódů, dvojzónový otřesový snímač, dvojcestná komunikace do 800m, 1ks DO s pagerem + ochranné pouzdro, 1ks servisní DO, VPS pager, napěťové výstupy, možnost připojení přídavného snímače, imobilizační relé, dvojitý odemykací impulz, ovládání centrálního zamykání, kontrola signálu dosahu LCD ovladače, množství funkcí, přehledné programování, kabeláž, spínací kontakt, siréna. V dálkovém ovládání je zabudováno komunikační zařízení, které vám, přináší okamžitý přehled o stavu vašeho zabezpečovacího zařízení. Nebudete se muset vracet k vozu, abyste se přesvědčili, zda-li jste nezapoměli zamknout. Stejně tak v případě napadení vozu, vás ovladač a v něm zabudovaný přijímač pageru o tom vyrozumí hlasitým houkáním a blikáním, příp. vibracemi a na displeji (podsvícení indigo) vám ukáže, co se s váším vozem právě děje.

cena alarmu 2306,-kč ,montáž 1500 - 2000 kč u firmy Ondřej Gregor - ALARM & TUNING v HK, mám to kousek :))

Nějaké zkušenosti s obojím, jak s alarmem a s firmou?

Jednu pozitivní mám, jednak hbitě odpověděli a kamarád to má namontované ve Focusu a viděl sem práci, aspoň tak jsme se dostali a jak se říká : Kak zavodskoje. :))

Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj všem,

uvažuji o koupi M9300B, tak si pročítám toto vlákno a už mi jde hlava kolem. Zajímá mě ta finta s dveřními spínači. Jak je to u OI? Nechci přijít o fci znovuzamčení - je třeba to tahat přes oddělovací diody ze dveří, nebo se to dá ošetřit z toho sdruženého přívodu pro stropní světlo? Díky za rady. Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

uvažuji o koupi M9300B, tak si pročítám toto vlákno a už mi jde hlava kolem. Zajímá mě ta finta s dveřními spínači. Jak je to u OI? Nechci přijít o fci znovuzamčení - je třeba to tahat přes oddělovací diody ze dveří, nebo se to dá ošetřit z toho sdruženého přívodu pro stropní světlo? Díky za rady. Honza

ideální je zapojit ho přes dodatečnej CAN modul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ideální je zapojit ho přes dodatečnej CAN modul

No právě mě v tom dělá bordel toto, co píší na stránkách prodejce: ...Verze B má vylepšený software pro připojení do vozů koncernu VW bez jakýchkoliv dalších modulů ! Tzn. bezproblémové připojení dveřních spínačů (na stropní světlo) a funkce automatického dojezdu oken při aktivaci alarmu... Když to zapojím na stropní světlo, půjde znovuzamykání?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

verze 9300B je už dost stará a ten nemá propojení přes CAN a na stropní světlo můžeš zapojit ale zamknout ti to půjde až když světlo zhasne a nebo po aktivaci zpoždění to jde hned ale zase v obou případech přijdeš o to znovuzamčení

kup raději verzi 810AS nebo 100AS a le i tak musíš přes CAN modul aby to vše fungovalo na 100% spolehlivě se všema funkcema

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

verze 9300B je už dost stará a ten nemá propojení přes CAN a na stropní světlo můžeš zapojit ale zamknout ti to půjde až když světlo zhasne a nebo po aktivaci zpoždění to jde hned ale zase v obou případech přijdeš o to znovuzamčení

kup raději verzi 810AS nebo 100AS a le i tak musíš přes CAN modul aby to vše fungovalo na 100% spolehlivě se všema funkcema

Ok, díky za vysvětlení. Už v tom mám jasno. Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kterej model sis nakonec koupil? u těch starších se nastavuje délka jak zamykacího tak odemykacího impulzu ale u novějších jen zamykací

nekde se to tu už i řešilo a chyba byla myslím v nastavení a taky trochu v zapojení

NAkonec mi tu přistál přecinej 9300B (8000B). V papírech od něj je jen o nastavování impulzu obecně, nerozlišuje se jakého. Zkouším googlit jak ďábel, ale nic :-( Zapojení mám řekl bych správně, čuměli jsme do toho dva elektrikáři a zas tak pitomej ještě snad nejsem :-) No i když... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...