Přejít na obsah

Autoalarmy Magicar


daniel11

Doporučené příspěvky

Otevřu dveře, zapnu zapalování  a na pageru zmáčknout 1+4 na 2s a siréna jednou  pipne. Pak zmáčknout 4 a pipne to znova 4 a pipne to a znova 4 a pipne to (a jsem ve funkci 3).pockam pár sekund  a siréna pipne 3x (ze jsem ve funkci 3) a zamcknu tlačítko 1..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, matesfox napsal:

Problém vyřešen,špatně zapojené to bylo,dva kabliky se přepinovaly a přehodily a už to maká..akorat ten otřesový snímač k tomu je na hovno,co 3 hodiny hlasí že někdo jde do auta...

Ok som rád že je to vyriešené, viete aké to boli piny? Ten otrasovy už bol aj mne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zeleno/bílý a žluto bílý ... dal jsem dnes jiný a nový otřesový snímač a neumí taky pustit 2 zónu,nevíte čím to je ? pouze první zónu pustí že zapípa ale poplach nespustí...a čídlo při první zoně svíti zeleně a při druhe červeně a normálnš sem bouchal tak že svítilo červeně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám celkem vážny problém stím že žádne otřesové čidlo není schopné spustít druhou zónu, vždy jen tu první a můžu dělat co chci.a další věc že co 10min mi pípa pager že je narušena 1 zóna otřesu ikdyž se absolutně nic neděje.otřesový snímač musím mít vypnutý jinak to co 10min pípa.. už jsem zkoušel 3 první byl portman,pak magicar a teď keetec.. čím to jeM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Pánové dotaz, mam Magicar 1090 v OII (1,6) + startovaci tlacitko, dalkovy start, fungovalo to bezvadne, az ted tak cca 14 dni mi nejde obcas natocit auto :( Bylo to v service, co se tyce motoru, cidel vse v poradku (i klicek v bypassu se nahlasi jako OK), setkal jste se nekdo s timto? Je to montovane v odborne firme. Studene (treba pri venkovnim delsim stani a treba i dalkovem startu) to chyti v pohode. Jak je to teple uz je problem (proste to nenatocim :( ) Nemuze to byt spojene nejak s bypassem a imo? Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...