Přejít na obsah

Autoalarmy Magicar


daniel11

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
rozhoduju se asi mezi M9000 a M9300 bez dalkového startu...rozdíl ceny je zanedbatelný...má někdo ten M9300? jen nějakou refenci kdo to má zkušenost, at do toho mužu bez obav jít :) diky ;)

Taky jsem řešil, který z Magicaru zvolit. Pak jsem četl některé příspěvky a názory lidí a dnes jsem si objednal ATHOS od Jablotronu.

Důvody :

1/ Pager má vzdálenost cca 1km, GSM prakticky kdekoliv

2/ Dálkový start bych nevyužil, protože mám Construct a zpátčku zamykám ze zvyku i na vlastní zahradě

3/ U Jablotronu mám větší jistotu, že v případě poruchy seženu náhradní díl i za pár let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem řešil, který z Magicaru zvolit. Pak jsem četl některé příspěvky a názory lidí a dnes jsem si objednal ATHOS od Jablotronu.

Důvody :

1/ Pager má vzdálenost cca 1km, GSM prakticky kdekoliv

2/ Dálkový start bych nevyužil, protože mám Construct a zpátčku zamykám ze zvyku i na vlastní zahradě

3/ U Jablotronu mám větší jistotu, že v případě poruchy seženu náhradní díl i za pár let.

no nechci Ti kazit iluze,ale k bodu 3 - zas o tolik větší jistota to není a ještě jedna věc, pokud se Ti začne nějak zásadně blbnout alarm asi bych se ho nesnažil opravit a rovnou ho vyměnil - ono každý zařízení stárne a u alarmu je zvlášť důležitá spolehlivost :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozhoduju se asi mezi M9000 a M9300 bez dalkového startu...rozdíl ceny je zanedbatelný...má někdo ten M9300? jen nějakou refenci kdo to má zkušenost, at do toho mužu bez obav jít :) diky ;)

Taky jsem řešil, který z Magicaru zvolit. Pak jsem četl některé příspěvky a názory lidí a dnes jsem si objednal ATHOS od Jablotronu.

Důvody :

1/ Pager má vzdálenost cca 1km, GSM prakticky kdekoliv

2/ Dálkový start bych nevyužil, protože mám Construct a zpátčku zamykám ze zvyku i na vlastní zahradě

3/ U Jablotronu mám větší jistotu, že v případě poruchy seženu náhradní díl i za pár let.

diky za odpověd...no o Athosu neuvažuju z duvodu ceny,přecijen je cenově jinde....asi vezmu ten 9300 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

náhradní díl = tranzistory, rezistory kondenzátory, IO a nebo co ????

A ty si ho spravíš ???

Nezpravim, ale myslel jsem jakoukoliv cast, treba ovladac apod. Proste, kdyz se mi posere Athos, tak si myslim mam vetsi jistotu na jeho opravu, nez kdyz cokoliv, co se dovazi z venku.

Je to stejne jako u aut, kdyz dojezdis se skodovkou, tak servis je schopen behem 2-3 dni zajistit snad jakykoliv dil, u zahranicnich to obcas muze byt na tydny, ted ale nemam na mysli vadnou zarovku v aute.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_Mike 53

:disgust: Mám Magicar 9000B s dálk.startem a už by jsem si ho nikdy nevzal -mám s ním stále problémy a nikdo mi zatím neporadil.Všude mi říkají stále to samé "Měl jsi si nechat Jablotrona" problém č.1-pokud chci zamknout auto musím počkat až zhasne vnitřní osvětlení-cca 1 min.

č.2-Dálkový start sice funguje ale auto nenastartuje(Přídavnej modul na immo.jsem dokoupil :t .

č.3-pokud chci aby mi dojížděly okna musím v nastavení alarmu prodloužit zamykací signál pak se okna zavřou ale při odemčení se také otevřou a to je za deště celkem nepříjemné.

č.4-pokud auto vyhlásí poplach musím počkat cca 1/2min dříve se mi to vypnout nepovede.

č.5-občas se mi alarm sám přepne do servisního režimu a to pak nic nehlídá.

Toť je asi vše -už jsem napsal i Martinovy a byl jsem ochoten i přijet za ním do Práglu a nechat to předělat ale Martin RS se mi neozval(neodpověděl na majl :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad 1/ zapojení na stropní světlo = špatny zapojení

jde o to jak to máš celý zapojený jestli blbě tak to nebude nikdy fungovat.

Pokud je alarm dobře zapojen tak funguje i když je to schytka od čínanů a když to někdo odflákne tak nebude fungovat ani Meta origo pro Škodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

;) To už dnes taky vím a proto jsem psal Martinovi RS ale jak jsem napsal odpověď žádná :angry: Ale až se trochu oteplí tak jsem sehnal kluka tady od nás který mi ten alarm přepojí-a navíc se tím živý.

Zapoměl jsem dodat že mi to zapojoval kolega který je letecký elektromechanik(Armádní) a zapojil to na původní elek.od jablkotronu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak teda nevim, já mám taky Magicar 9000B a zamyká mi to úplně bez problémů a odemyká taky. Dojezd oken mám též a při odemknutí mi to okna neotevírá. Jediné co máme podobné je ten dálkový start. Staruje to, ale nenastartuje, řešil jsem to u prodejce a musí se nastavit pořádně ten přídávný modul. Ovšem to nechám až na jaro. Po spuštění alarmu mi lze ihned dálkovým ovladačem vypnout. Jediné s čím jsem měl ze začátku problém, že se mi svévolně spouštěl alarm. To vše jsem vyřešil třemi diodami, zapojených před stropní světlo. .... stmívaní funguje dále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus mam od kluku namontovanej magicar 9000 a musim rict ze jsem spokojen s precizni praci a timto dodatecne dik martinoviRS za supr praci(Garnymu sem podekoval osobne :D ).Mam ale dotaz ohledne ovladace- kdyz mam zobrazeny obrazek kladivka znamena to ze sou pridavny cidla aktivni nebo naopak?z toho manualu je to tezko srozumitelny.Diky a cus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro Guest_Mike 53

Ještě jsem zapoměl-co se týká zavírání oken musíš je zapojit na AUX1 otevření

AUX2 zavření na nich je dostatečně dlouhý inpuls a funguje to jak má.

Tlačítko II -otevřeni

Tlačítko III-zavření

Ale pozor pokud použiješ tyto tlačítka dokáží otevřít nebo zavřít dveře i okna bez aktivace nebo deaktivace samotneho alarmu. Takže nejdříve tlačítko I (odemčení-zamčení+deaktivace-aktivace alarmu) poté tl. II nebo III

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm to jsem si mohl myslet že v tom bude Aux ale měl jsem blbej pocit že to taky nebude ono.

A aby jsem nezapoměl včera když jsem zaparkoval auto tak se pro mě stala nepochopitelná věc -Vedle mne stálo zaparkované auto taktéž s Magicaram a po mém zamčení vozu se ten jeho odemkl! :huh: tak jsem čekal až se znovuzamkne a zkusil jsem to znovu a opravdu jeho alarm reagoval na můj ovladač! A protože mi to nedalo a koupil jsem nové potahy tak jsem je začal měnit a doufal jsem že mezitím dorazí majitel toho druhého vozu-a dočkal jsem se.Ukázal jsem mu to a on nevěřil zkusili jsme to i obráceně jeho ovladačem a mě auto nereagovalo :t -A teď dumejte jak je to možné_? :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...