Přejít na obsah

Blikanie smerových svetiel


Rasplik

Doporučené příspěvky

Ako sa dá prerobiť na krátkodobé blikanie smerových svetiel pri ťuknutí do odpruženého spínača (páčky)smerových svetiel ?

Mne to funguje tak,že smerovka mi preblikne iba raz , kdež to u novších fábií to trvá cca. 5 - 7 sekúnd.Je to veľmi dobrá pomôcka pri predbiehaní.Mám to vyskúšané na služobnom aute.

Je na to nejaká schéma ?

Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako sa dá prerobiť na krátkodobé blikanie smerových svetiel pri ťuknutí do odpruženého spínača (páčky)smerových svetiel ?

Mne to funguje tak,že smerovka mi preblikne iba raz , kdež to u novších fábií to trvá cca. 5 - 7 sekúnd.Je to veľmi dobrá pomôcka pri predbiehaní.Mám to vyskúšané na služobnom aute.

Je na to nejaká schéma ?

Ďakujem.

netreba nic prerabat, funkcia sa nazyva komfortne blikanie a nastavuje sa cez VAG, niekde na fore to tu je ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paraaada...mozno by stacilo na 2x. :) To by bolo asi idealne...lebo niekedy to naozaj matie...hlavne ked predbiehas a radis sa a ked radis je hned odbocka a z tade vychadza auto...tak sa vzdy modlim aby to nepochopil zle (teda ze chcem odbocit). To by bol pruser...

Ale taky dvojblik asi by bol fakt idealny. Vyskusam zajtra. :) Diky za typ!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paraaada...mozno by stacilo na 2x. :) To by bolo asi idealne...lebo niekedy to naozaj matie...hlavne ked predbiehas a radis sa a ked radis je hned odbocka a z tade vychadza auto...tak sa vzdy modlim aby to nepochopil zle (teda ze chcem odbocit). To by bol pruser...

Ale taky dvojblik asi by bol fakt idealny. Vyskusam zajtra. :) Diky za typ!

je to vec zvyku, uz sme to tu riesili 1000 krat. najprv sa mi tiez tato funkcia zdala otravna ale teraz mi bude asi hodne chybat ked prejdem na auto ktore nieco take nepozna. zmatok je z toho podla mna iba ak sa pomylis a preblikavas potom zo strany - vyzera to ako utek z psychiatrie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A umí to jenom pofacelift... :)

predfacelift si moze pomoct s tymto :

http://www.dhservis.cz/dalsi_1/trippling.htm

Nemôže.Chcel som si to tiež dorobiť,tak som sa spojil s Galaxy64,ktorý to pôvodne vymyslel a neskôr mu to bolo firmou DH Servis ukradnuté a ten mi potvrdil,že na fabie sa to dorobiť nedá.Bude to asi kôli tomu,že fabia má spínanie smeroviek riešené cez elektroniku.Toto bolo pôvodne vyvíjané na oktavku.Tam je prerušovač.V DH Servise ,odkial som sosal info,si tiež neboli istí,či to pôjde na fabiu.

Večná škoda kol119

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A umí to jenom pofacelift... :)

predfacelift si moze pomoct s tymto :

http://www.dhservis.cz/dalsi_1/trippling.htm

Nemôže.Chcel som si to tiež dorobiť,tak som sa spojil s Galaxy64,ktorý to pôvodne vymyslel a neskôr mu to bolo firmou DH Servis ukradnuté a ten mi potvrdil,že na fabie sa to dorobiť nedá.Bude to asi kôli tomu,že fabia má spínanie smeroviek riešené cez elektroniku.Toto bolo pôvodne vyvíjané na oktavku.Tam je prerušovač.V DH Servise ,odkial som sosal info,si tiež neboli istí,či to pôjde na fabiu.

Večná škoda kol119

:help::help::help:

tak som im napisal, lebo nemaju na stranke ziadny popis aut, na ktore sa to da pouzit.

spominaju tam Oktavku a nejaky Fordik.

uvidime, co odpisu.

Editováno: , autor: colins
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A umí to jenom pofacelift... :)

predfacelift si moze pomoct s tymto :

http://www.dhservis.cz/dalsi_1/trippling.htm

Nemôže.Chcel som si to tiež dorobiť,tak som sa spojil s Galaxy64,ktorý to pôvodne vymyslel a neskôr mu to bolo firmou DH Servis ukradnuté a ten mi potvrdil,že na fabie sa to dorobiť nedá.Bude to asi kôli tomu,že fabia má spínanie smeroviek riešené cez elektroniku.Toto bolo pôvodne vyvíjané na oktavku.Tam je prerušovač.V DH Servise ,odkial som sosal info,si tiež neboli istí,či to pôjde na fabiu.

Večná škoda kol119

:help::help::help:

tak som im napisal, lebo nemaju na stranke ziadny popis aut, na ktore sa to da pouzit.

spominaju tam Oktavku a nejaky Fordik.

uvidime, co odpisu.

Ja som im tiež písal,ale oni o tom prd vedia.Na stránke majú len to,čo im napísali ich "spokojní" zákazníci.Komu to fungovalo a napísal im návod ako to zapojiť,to uverejnili.Veď som písal,že to ukradli.Schému a princíp fungovania okopírovali,plošák je tiež ten istý,len je tam iné rozmiestnenie súčiastok akurát soft je ich vlastný výtvor.Vyvíjané to bolo na starší typ smeroviek s prerušovačom a keďže oni nič nevyvíjali,nemôžu ani vedieť na akých autách to bude fungovať.Prišli k tomu ako slepá kura k zrnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh...este nie som taky profik ako ty a par ludi tu. :) Takze preto som nad tym trosku laboroval. Ale nakoniec som to nasiel a upravil som si to. Musim povedat ze tie 2x bliknutie je pre mna asi najidealnejsie. Dnes som to mal moznost otestovat si na dialnici aj po meste a som zatial spokojny. 3x bolo pre mna uz moc. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...