Přejít na obsah

Kvalita oleje - rozbor


Liboro

Doporučené příspěvky

Buďte pozdraveni.

Už si někdo z Vás nechal udělat rozbor oleje u " Shellky " na základě jejich nabídky - viz tady.

A jak jste kdo dopadl.

Je ten výsledek relevantní nebo nemá smysl se na něj ohlížet?!

Libor

Myslím, že je to jen orientační. Něco jako testy tlumičů před hypermarketama. Nezabýval bych se tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buďte pozdraveni.

Už si někdo z Vás nechal udělat rozbor oleje u " Shellky " na základě jejich nabídky - viz tady.

A jak jste kdo dopadl.

Je ten výsledek relevantní nebo nemá smysl se na něj ohlížet?!

Libor

Myslím, že je to jen orientační. Něco jako testy tlumičů před hypermarketama. Nezabýval bych se tím.

asi tak nějak!

spíše reklama.

zeptá se na značku a hned je vše v pi.i,začne ti cpát předražený olej shell,a bude ti vyprávět jak jsou jiné značky např.mogul špatné atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi tak nějak!

spíše reklama.

zeptá se na značku a hned je vše v pi.i,začne ti cpát předražený olej shell,a bude ti vyprávět jak jsou jiné značky např.mogul špatné atd.

mne teda osobne to skontrolovali ved proc ne kdyz to je zadaca :)

a nejak tak to odpovidalo najetym kilometrum a intervalu mneneni....

osobne sa mi nic nesnazil prodat ani nic nekomentoval.. akurt povedel ze vsetko OK ze neni se ceho bat.. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,

tak jsem dneska byl z recese na kontrole oleje o benzíny Shell v Chrudimi, podle očekávání nezklamali. Vytáhli z otvoru pro měrku pár kapek oleje a nalili na zkušební přístroj, přesněji na snímač přístroje. A jaké bylo moje překvapení, špatný olej, červené pole, kaput. :feve:

Pak se začali divit pánové od Shellu, po zdělení, že v motoru, který má najeto 7000km, je plná syntetika od škodovky s long life režimem a to od jara letošního roku kdy auto sjelo z pásu začali tvrdit, že přístroj je nastaven na polosyntetiku a že to je divné. Kousek od pumpy je autorizovaný zástupce a prodejce škoda. Oznámil jsem jim, že se tam zastavím. Tam jsem jim vše řekl a oni, že o takové akci nic neví, a považují to stejně jako já, za reklamní tryk aby získali další zákazníky, kteří si koupí kvalitní olej Shell. Motor u long life režimu si hlídá stav-kvalitu oleje sám, snímač na spodku vany oleje, a musí vydržet více než jen 7000 km.

Jaké jsou vaše zkušenosti s testem u Shell.

Zítra ještě na zkoušku zavolám k prodejci na Duklu do Pardubic, pak napíšu jak se k tomu staví mateřská prodejna. Inu kam bych Shell, keď mám v motoru od škodovky Shell lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

tak jsem dneska byl z recese na kontrole oleje o benzíny Shell v Chrudimi, podle očekávání nezklamali. Vytáhli z otvoru pro měrku pár kapek oleje a nalili na zkušební přístroj, přesněji na snímač přístroje. A jaké bylo moje překvapení, špatný olej, červené pole, kaput. :feve:

Pak se začali divit pánové od Shellu, po zdělení, že v motoru, který má najeto 7000km, je plná syntetika od škodovky s long life režimem a to od jara letošního roku kdy auto sjelo z pásu začali tvrdit, že přístroj je nastaven na polosyntetiku a že to je divné. Kousek od pumpy je autorizovaný zástupce a prodejce škoda. Oznámil jsem jim, že se tam zastavím. Tam jsem jim vše řekl a oni, že o takové akci nic neví, a považují to stejně jako já, za reklamní tryk aby získali další zákazníky, kteří si koupí kvalitní olej Shell. Motor u long life režimu si hlídá stav-kvalitu oleje sám, snímač na spodku vany oleje, a musí vydržet více než jen 7000 km.

Jaké jsou vaše zkušenosti s testem u Shell.

Zítra ještě na zkoušku zavolám k prodejci na Duklu do Pardubic, pak napíšu jak se k tomu staví mateřská prodejna. Inu kam bych Shell, keď mám v motoru od škodovky Shell lol

Naprosto podobny pripad.Mel jsem po vymene oleje cca 1000km (davam Shell Diesel Ultra 5w-30) a manik rikal,ze mam olej spatny a podobne reci a kdyz jsem mu rek,ze je tam 1000km a ze je tam olej Shell tak zacal blekotat,ze je to jen orientacni a podobne blbosti.Tak bych tomu absolutne nevenoval pozornost,chteji jen vice prodat.-)Kdybych ten olej nemel za moc dobrou cenu,tak ho tam nedavam.-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

tak jsem v pátek volal prodejci na Duklu do Pardubic. Motor si hlídá kvalitu oleje sám, hodnotí počty startování, délky cest a hlavně na dně olejové vany je snímač, u long life varianty, jedná se o ten konektor a na spodku vany. Jinak potvrdil, že se jedná o reklamní trik od Shellu. Kolik důvěřivců se asi nachytá? Už aby Shell někam šel....

Je to podobný asi jako více oktanové benzíny do atmosférických motorů, neuškodí, ale taky nepomůžou. Naposledy je testovali ve Světě motorů. I nu jak jen z nás dostat víc peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...