Přejít na obsah

MaxiDOT


kvak

Doporučené příspěvky

Ahoj :-), 

mám záhadný problém s Maxidotem a ovládáním z volantu a nejen jím. Když mám vypnutá světla, tak všechno funguje na jedničku, ale jakmile je zapnu, tak mi přestane jít ovládání Maxidotu (lze pouze rolovat na aktuální obrazovce a řadit směrem dolu), pravé pádlo na řazení, nesvítí "D" na převodovce, pohasíná rádio. Někdy se mi zdá, že levé rolovací tlačítko poměrně dost hřeje. Na diagnostice nějaká chyba byla, teď už si ji ale nepamatuji a navíc stejně jsem z ní nic konkrétního nikde nevyčetl.

 

Máte někdo nějaký nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

měl jsem podobný problém. Při vypnutých světlech bylo vše OK. Jen při rozsvícených světlech mi většinou nefungovala pravá strana ovládání na volantu. Levá strana byla OK. Diagnostika nic neukázala. Vyměnil jsem pravou stranu na volantu a pak bylo vše OK. Byla to záhada, ale tou výměnou to pomohlo a více jsem neřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 19. 12. 2016 at 6:26, xstastnyr@seznam.cz napsal:

Ahoj,

měl jsem podobný problém. Při vypnutých světlech bylo vše OK. Jen při rozsvícených světlech mi většinou nefungovala pravá strana ovládání na volantu. Levá strana byla OK. Diagnostika nic neukázala. Vyměnil jsem pravou stranu na volantu a pak bylo vše OK. Byla to záhada, ale tou výměnou to pomohlo a více jsem neřešil.

Já to ještě nevyřešil :-(. Zatím mě to nijak neomezuje, ale určitě by mě to zajímalo. Člověk by zkoušel i metodu pokus-omyl, kdyby ty ovládací tlačítka na volant nebyla tak drahá (4000 Kč)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Zdravím, předem se omlouvám, pokud to sem přímo nepatří, ale jedná se mi taky o MaxiDOT, mám Octavii II r.v 2008 a rád bych se optal zda, by se zde nenašel nějaký borec (nejlépe z Brna) co by prodal a zároveň nainstaloval MaxiDOT, z faceliftu. Konkrétně bych rád tuto, pokud půjde. Na bazarech jsem se už díval, ale vše je dost z ruky.)

 

5753b785bf8522757fdc0100.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Trochu mimo misu ludia .. nieje tu medzi vami nejaky expert ktory by mi vedel poradit ako si viem pripojit budiky zo skodovky k PC? Ide mi o to zeby som ich chcel rozhybat cez VCDS. Dostal som sa k jednym starym ktore su vraj defektne no chlapik mi nevedel povedat presne v com a nemam chut si kvoli tomu rozoberat funkcne auto.

 

Diagnosticky kabel samozrejme mam :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím potreboval by som pomoc. Niekedy mi pri otočení kľúča vymaže udáje v počitadle konkrétne "2" a dojazd zníži. Potom postupom času sa už znormalizuje ten dojazd...

Viete poradiť čo to môže byť za chybu?? 

Editováno: , autor: Lib17
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

@Ovce no mam rok 2010 a neukazuje me to jebom smer kterym jedu a hodiny. Tu rychlost mam ve fabii a docela sem si zvykl tak bych to chtel i tam  :-) 

@ka_r_los manual to taky umi radce ti ukaze jakou rychlost mas zarazeno ne jenom automat.

 

Koukam ze to kazdy ma krom me :-D  bude lepsi se optat ve skodovce asi .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj všem,

 

rád bych se zeptal. Chtěl bych si nechat vyměnit polodot budíky za maxidot RS ve své O2 2005 BKD. 

 

Které budíky mám sehnat (jaké číslo dílu)? Nebo je to jedno a půjdou ke mě napasovat a spárovat jakékoliv budíky z O2 RS TDI předfl?

 

Díky za jakoukoliv odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Půjdou jakékoli, záleží jen na tom, jestli chceš nějaké "vychytávky", které šly nakodovat na předFL budíkách v posledním roce výroby před příchodem FL budíků. Jedná se o možnost nastavení úvodní obrazovky "Welcome to Skoda board" a o kontrolku aktivovaného tempomatu, tohle uměly pouze poslední verze předFL budíků, pokud tyhle 2 věci nepotřebuješ mít, je to úplně jedno. Samozřejmostí, je nutnost nakódování budíků před výměnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...