Přejít na obsah

MaxiDOT


kvak

Doporučené příspěvky

Mělo by to jít u komfortek KSG 1K0.959.433.CA/CB/CC/BT, jak jsem našel někde na netu. Já mám BT. Měl jsem půjčený Supervag a v kodování komfortky se objeví plná obrazovka zaškrtávátek a je tam pár položek, které povolují/zakazují personalizaci zamykání, zrcátek, zavírání při dešti atd. Když se to povolí, tak se to objeví v Maxidotu. Se staršíma komfortkama to nejde a netuším, jestli stačí vyměnit je komfortku, ale asi závisí i na MR budíků.

No, budíky mám MR2007, auto 2005

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
I normálně se dá do stavu vozu vlézt, ale píše to něco jako že nic k zobrazení nebo tak něco, teď si to nevybavím přesně.

Chlapi, mám dodělávány Maxidot RS, ale položku "Stav vozidla" v hlavním menu nemám. Zobrazuje se tedy až když je nějaká závada? Nebo záleží na MR auta? Mám MR 2007. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seš jsi jistý? Zkoušel jsi pořádně listovat?

Jasně že jsem si jistý ;) - nemám telefon ani navigaci, takže v hlavním menu mám pouze MDF (pal. PC), Audio a Nastavení. Nevím proč tam tu položku nemám. Jediné co mne napadá, jedná o nový Maxidot pro MR 2008 a položka "Stav vozidla" se tam ukazuje jen když se vyskytne závada, tak jak psal "kolega" výše :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ten problem,že mi čas od času místo udaje o počtu najetých kilometrů

naběhne nápis Eror a ten tam bliká tak 3 minuty, a pak se tam zase vrátí kilometry.Jinak se nic neděje.

Nevíte někdo prosím co by to mohlo být?O II 2.0TDI r.v 2004

Díky

Známá mela to sami u OII 1,9TDi 2004

V servise zjistili a rekli ji neco jako ze se musi vymenit budiky...

Takze nic moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahojte,

Mám možnost koupit použitý MAXI DOT (asi 5 měs.), samozřejmě jetý.

Můj dotaz: jak je to s přepsáním dat, jako je Km údaje-někde jsem zde četl, že se po instalaci do vozu nastaví na původní údaje.

Přeci, když si koupím nový a na tom bude 0km a já mám na autě natočené bezmála 90 000 km tak to musí vidět. Nebo snad ne?

Prosím o radu.

Moc dík :help:

Miloš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

Mám možnost koupit použitý MAXI DOT (asi 5 měs.), samozřejmě jetý.

Můj dotaz: jak je to s přepsáním dat, jako je Km údaje-někde jsem zde četl, že se po instalaci do vozu nastaví na původní údaje.

Přeci, když si koupím nový a na tom bude 0km a já mám na autě natočené bezmála 90 000 km tak to musí vidět. Nebo snad ne?

Prosím o radu.

Moc dík :help:

Miloš

Mě dávali maxidot v servisu a normálně mi nastavili kilometry co byly na starém panelu přístrojů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

Mám možnost koupit použitý MAXI DOT (asi 5 měs.), samozřejmě jetý.

Můj dotaz: jak je to s přepsáním dat, jako je Km údaje-někde jsem zde četl, že se po instalaci do vozu nastaví na původní údaje.

Přeci, když si koupím nový a na tom bude 0km a já mám na autě natočené bezmála 90 000 km tak to musí vidět. Nebo snad ne?

Prosím o radu.

Moc dík :help:

Miloš

Nové budíky jdou nastavovat, dokud není najeto víc než 99 km. Jakmile na nich nastavíš km z původního auta, už to nejde přepsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

MaxiDot (Octavia II, MR 2004) mi ukazoval nižší spotřebu než je skutečná. Nechal jsem si v servisu ukazatel přizpůsobit - +5%. Ale zdá se mi, že průměrná spotřeba v paměti č.2 (dlouhodobé) stále proměřuje.

Můžete mi, prosím, poradit, zda přizpůsobení spotřeby stačí udělat jen na jednom místě nebo se musí pro každou paměť (krátkodobou i dlouhodobou) přizpůsobit zvlášť?

Děkuji za radu. Možná se tu již o tom psalo, ale nepodařilo se mi téma najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...