Přejít na obsah

MaxiDOT


kvak

Doporučené příspěvky

před 22 hodinami, Stringo napsal:

Půjdou jakékoli, záleží jen na tom, jestli chceš nějaké "vychytávky", které šly nakodovat na předFL budíkách v posledním roce výroby před příchodem FL budíků. Jedná se o možnost nastavení úvodní obrazovky "Welcome to Skoda board" a o kontrolku aktivovaného tempomatu, tohle uměly pouze poslední verze předFL budíků, pokud tyhle 2 věci nepotřebuješ mít, je to úplně jedno. Samozřejmostí, je nutnost nakódování budíků před výměnou...

A kdybych už tedy chtěl tady ty "vychytávky", jaké číslo dílu bych měl sehnat? 1Z0920842E nebo 1Z0920842J? Nebo to umí oboje? Trochu mě mate ten přechod motorů BMN na CEGA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Zdar, je tu někdo kdo by dokázal poradit s koupí, případně rovnou dotat maxidot a nakodovat z okolí kladna, praha? O2 datum výroby 11.12.2006 a datum prvního prodeje 1/2007. Je to combi Elegance 1,9TDI PD BXE. Ted mám budíky takový jen jakoby "poloviční" maxík. :D Jde mi o správný díl který si jsem schopný vyměnit, ale nakodovat už ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

Kluci nevite proc se mi mazou hodiny a veskere spotreby na maxidotu pri kazdem vytahnuti klice ze spinacky? Je nejaka pojistka pameti ci neco podobne? Nebo se musi nejak nastavit ci urcity cas po stelovani hodin jezdit? Uz si fakt nevim rady vzdy nastavim hodiny a kdyz dojedu vypnu klic a vytahnu a opetovne vlozim klic je vse smazane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
V 29. 6. 2018 na 7:03, cosby napsal:

Kopřivnice,ale jinak jsi malinko mimo.pokud nemáš maxidot tak  co ccheš zprovozňovat?Musel bys vyměnit budíky.Pokud zprovoznit pal.pc tak to stačí nakódovat.Když tak SZ

Ahoj.Mam Octavii 2 predfacelift s maxidotem rv.2006 myslíš že by tam šlo nakodovat úvodní obrazovku Welcome on board?Sem ze Vsetina. 

Diky za odpověď.At se daří. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...