Přejít na obsah

MaxiDOT


kvak

Doporučené příspěvky

Ahoj vsem, koupil jsem si maxidot budiky do sve O2 77kw TDI elegance

ted resim kdo mi je tam namontuje a nakoduje, nevite o schopnem servise nebo nekom kdo to s prehledem umi?

Budiky jsou nove, vcetne kodu

diky

kescz

vim o schopnem jedinci ve Frydku Mistku nebo Havirove. Jedna se o znackove servisy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Diky, zatim jen nabidky z daleka.

Neumite to nekde v Praze nebo okoli? Odmena vas nemine :-)

diky

kescz

Ještě nedávno bych ti někoho v Praze mohl doporučit, dneska už bych se na to vy*ral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, zatim jen nabidky z daleka.

Neumite to nekde v Praze nebo okoli? Odmena vas nemine :-)

diky

kescz

myslim ze AlesioP ti muze pomoct ...

Přesně tak, z Prahy to je do Boleslavi kousek a za necelou hodinku to budeš mít hotový, jen bacha na kódování rádia, což už jsem jednou psal v sekci o přístrojovce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
obcas mi prijde, ze skoro pulka lidi z fora jsou alesiovo lide...

Že by měl tolik zaměstnanců? -_-

Spíš je to o tom, že se s ním hodně lidí asi mělo možnost setkat nebo od něj něco koupilo, což se dá vzhledem k tomu, že dělá do škodovek a tady jde o škodovácké fórum, docela předpokládat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa k Alesiovi hlásim tiež! :D

Přesně tak, není to o tom, že jsme nějací jeho lidi nebo ne..prostě nebýt jeho, tak nemám ani tempomat, ani maxidot, ani multikulti volant..no a ani bych nepřemýšlel o HF, protože platit to všechno škodovce, to by byla katastrofa. Navíc podle škodovky to ani nejde měnit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajimavy, me vsechno menila Skodovka...

Jojo, servis od servisu se to liší ....(ale je to o lidech)

Šťastný to člověk, já se tam ptal na volant..nejde, na maxidot..nejde, a kastlík pod sedačku řidiče jsem si musel objednat na svoje riziko, protože podle nich to samozřejmě co? No přece nejde.... Takže já jsem s ním spokojený, nic víc, nic míň..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šťastný to člověk? ja myslel, žes to od Alesia bral hlavně z cenových důvodů, v tomhle ohledu jsem spíš nešťastný člověk...

jinak by mě zajímalo, do kterýho servisu jezdíš, protože tam jsou asi samí debilové...

Tím šťastný to člověk..jsem myslel spíš štěstí na přístup, než na peníze.. Když jsem sui tam objednal schránku pod sedačku řidiče, přišla mi pod sedačku vpravo a ještě mně přesvědčovali, že pod řidiče půjde, že je to ona. A o výměně volantu už ani nemluvím..to prý vůbec nejde.. Ptal jsem se na alarm, který nabízí škodovka na svém webu a nikdo o něm nic neví.. Naznačili mi, že bych si ho musel objednat, aby přišel i s nějakým manuálem..pak mi k tomu něco řeknou, jinak mi řekli jen info z webu..dost málo.

Jo, jsou to kousci :blbec:

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky perlička, pořád do mně hučeli, že ten multi volant tam nejde a teď právě včetně šéfa čekají, jak to rozchodím, protože si to chtějí dát do služebáku.. Nejlepší na tom je ale ta ochota něco nového zjišťovat, když jsem se ptal na ten alarm..vždyť by to pro ně byl docela slušný kšeft, ale oni se ani nesnaží něco navíc zjistit..

kol11

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...