Přejít na obsah

MaxiDOT


kvak

Doporučené příspěvky

To poznám, aj my tu máme takých expertov, čo na všetko povedia, že sa to nedá. A aby to znelo lepšie, použijú magické slovíčko CAN-BUS a elektronika. Používajú to ako čínsky múr.

Ale čo chceš po ľuďoch, ktorí sa napr. so mnou hádali, že mám pod kapotou 1,4 MPI (ešte na Fabii). Hoci som im povedal, že som si štítok prelepil. Jediný argument bolo otvorenie kapoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To poznám, aj my tu máme takých expertov, čo na všetko povedia, že sa to nedá. A aby to znelo lepšie, použijú magické slovíčko CAN-BUS a elektronika. Používajú to ako čínsky múr.

Ale čo chceš po ľuďoch, ktorí sa napr. so mnou hádali, že mám pod kapotou 1,4 MPI (ešte na Fabii). Hoci som im povedal, že som si štítok prelepil. Jediný argument bolo otvorenie kapoty.

A i potom se určitě ještě chvilku hádali :blbec: U nás mně zas snad půlhodiny přesvědčovali o té schránce pod řidiče..že je stejná jako vpravo a že tam půjde, když to přišlo ze škodovky :worthy Ale že to objednali blbě, to už nějak zapomněli.. :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když měnil přístroje s MaxiDotem a nevěděl jsem že to i s prací udělá Alesio tak jsem se ptal v servisu na montáž (výměnu) tvrdili mi že se musí demontovat volant, že se musí "laborovat" s elektronikou a že je to na den práce......Ve skutečnosti to byla hodinová záležitost :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A po tom dni na tom stráveném nakonec řeknou, že to stejně nejde  lol

Přesně tak, ...nebo si řeknou nehorázný peníze za práci!

Co DéCéčko a schránka, už jsi tam byl?

Volal jsem tam že se zastavím v týdnu a že mi jde o schránku pod sedadlo řidiče, říkali že není problém, že se domluvíme až přijedu tak jsem zvědav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
Hmm, mě dokonce v Tukasu ve Štěrboholech řekli, že jestli si tam dám MaxiDot a namontuje to někdo jinej než autorizovanej servis, můžu přijít o záruku, záruku mobility, atd... za montáž + maxíka si řekli 18 500,- po dvou dnech zjišťování jestli to vůbec jde.

Nebudeš mít záruku jen na budíky a související příslušenství..se zárukou mobility to nemá co dělat..ta je vázaná na pravidelné servisní prohlídky dle předepsaných intervalů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, mě dokonce v Tukasu ve Štěrboholech řekli, že jestli si tam dám MaxiDot a namontuje to někdo jinej než autorizovanej servis, můžu přijít o záruku, záruku mobility, atd... za montáž + maxíka si řekli 18 500,- po dvou dnech zjišťování jestli to vůbec jde.

Nebudeš mít záruku jen na budíky a související příslušenství..se zárukou mobility to nemá co dělat..ta je vázaná na pravidelné servisní prohlídky dle předepsaných intervalů

Přesně tak, je to přeci jenom výměna dílčího originálního komponentu, takže se zárukou monility a zárukou na ostatní díly by to logicky nemělo být nic společnýho, a ty jejich ceny jsou fakt "lidový"!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na to stejnej názor....jenom mě děsí jak k tomu ti dealeři přistupujou. Jednak by si člověk řekl, že auta budou prodávat lidi, které to baví a tak nějak o tom něco vědí a jednak by z toho mohli mít solidní kšeft....fakt nechápu, že v dnešní době se může soukromá firma chovat jako státní úředník...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na to stejnej názor....jenom mě děsí jak k tomu ti dealeři přistupujou. Jednak by si člověk řekl, že auta budou prodávat lidi, které to baví a tak nějak o tom něco vědí a jednak by z toho mohli mít solidní kšeft....fakt nechápu, že v dnešní době se může soukromá firma chovat jako státní úředník...

Tebe na jejich přístupu něco překvapuje? B) Musíš je brát, jací jsou (hlavně s rezervou) a pak se s nima dá i mluvit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...