Přejít na obsah

MaxiDOT


kvak

Doporučené příspěvky

KLuci v Praze to umí Martin RS zrovna včera mi to dělal na mý koktulce a bylo to hotové asi tak za 10 - 15 min ;)

A umí to i naprogramovat? Dával jsi tam nové nebo již použité z jiného auta? Slyšel jsem, že dát nového maxíka není problém, ale přendat ho z vozu do vozu už docela problém je - hlavně skrz programování. Ten původní se musí snad nějak vymazat a pak do něj nahrát data z nového auta....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Brumla a Jirik.Dc: a právě proto jezdím do ústeckýho OKIMu :-)

Ahojky, toho OKIMa, muzes doporucit??? Mam RS budiky do OII a schanim nekoho kdo mi je tam da. Diky.

nevím jistě, ale myslím, že v OKIM, stejně jako všude jinde o tom nevědí vůbec nic. Proto jsem jel k šikulovi do MB a bylo to za pár minut hotový. Je to fakt pašák. Jen nevím, jestli to tu mám roztrubovat. On si to určitě přečte a když bude mít zájem, nabídne se sám. Já ho touto cestou jen velmi chválím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

AHA.Toto není funkce maxidotu ale komfortsystému a to ti nikdy nepůjde,protože nový komfort systém je trošku jinak spojen s dveřními jednotkami.Nicméně tyto funkce jsou od MR 2007 a myslím si,že jsou zbytečné a u aut co tuto vymoženost nemají se toto vše dá nastavit Vagem bez použití LongCodingu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK

No do VAG pujdu. Popis mi co ze je to to dlouhe kodovani ? Predpokladam ze kombinaci nastaveni ti vypadne jeden kod ktery tam nahrajes a ta jednotka se potom tak chova. Proste to neni pouze on/off na jednotlive polozce ci zmena vice hodnot na teto polozce jako napriklad ,,tuhost,, posilovace rizeni.

Diiiky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

V poslednej dobe sa mi párkrát stalo, že počas jazdy mi na krátku cvíľu äzhasol dispej maxidotu a znovu naskočil. Trvanie výpadku je fakt krátke- asi 1s. Stretli ste sa už s takýmto problémom alebo je to predzvesťou väčšieho problému?

ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře, když ti Maxidot zhasne, pozoruješ, že by ti zhasly třeba ještě nějaké kontrolky či, že by ručičky budíků padaly na nulu?Já se zkusím zeptat analytiků, ale budou chtít vědět jestli kombipřístroj vykazuje ještě nějakou anomálii během výpadku Maxidotu.V tento okamžik ti nemohu slíbit žídnou radu ale zeptám se povolaných.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ziadnu inu anomaliu som nepozoroval. Rucicky nepadnu, kontrolky nezhasnu, jedine dojde ku kratkodobemu vypnutiu celého displeja Maxidotu a o malinku chvilku naskoci. Ked sa mi to stalo prvykrat, myslel som si, ze sa mi to iba zdalo. No v poslednej dobe sa to asi 3 x zopakovalo a tak mam istotu, ze to vidiny neboli ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK,jak něco zjistím dám ti vědět.Pokud máš vůz v záruce doporučuji reklamaci ve škodováckým servisu-to to se v serisech běžně neopravuje dali-by ti nový kombipřístroj.

Ahoj Petře, tak jsem zjistil jaké jsou možnosti poruchy:

a) je uvolněný kontakt v konektoru na desce tištěného spoje.Viz foto č.1-nahoře je černý plast tvaru "U" to je fixační klín konektoru a zřejmě není úplně domáčknutý-kontakty v konektoru špatně doléhají na sebe.Celou sestavu vidíš na dalších fotkách.Odstranění této závady je velmi jednoduché-otázka je kdo ti udělá.

B) některý z procesorů je částečně poškozený antistatickým nábojem a vykazuje chybu.To je neopravitelná vada vyžadující výměnu celého tišťáku.

c) vlastní Maxidot má chybu.

Já samozřejmě vůbec netuším jaké jsou možnosti opravy v místě tvého bydliště, takže to moje teoretické vysvětlení ti asi ve finále nebude moc platné.Třeba se ale ozve někdo na základě mého vysvětlení kdo ti bude moc helfnout.

PS: prosím tě nedaří se mi nahrát ty fotky pošli mi svoji mailovou adresu na moji: rostislav.mraz@siemens.com-pošlu ti je mailem.

post-9991-1191908092_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já o vím,ale neřekl jsem,že nepovím.Je to na 99% varianta A,protože jsem to opravoval už asi 10 lidem.Byla toiž jedna asi vadné série.Klidně to udělám na počkání,není problém.

Fajn, já si také myslím, že je to varianta "a", skutečně jsme měli vadnou sérii, kde bylo špatně domáčknuto jištění tišťáku.Petr má Octávku ještě v záruce, doporučil jsem mu reklamaci v autorizovaném servisu s výměnou celého kombipřístroje.Ale záleží na něm jak se rozhodne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky Cosby - ale z KE do Ciech je trosku od ruky

To Rosta - Moja OII je vyrobena 09/2006 - Tyka sa ta vadna seria tohto obdobia ?

Zatal som sa este nerozhodol, co s tym. Asi to budem reklamovat.

Dakujem Vam pekne za rady

Ahoj Petře z kterého období byla ta vadná serie se mi bohužel nepodařilo zjistit.Já ti doporučuji reklamaci, zřejmě by Tě to zlobilo neustále, tato závada sama nezmizí. Je mi líto, že máš problém s naším výrobkem, moc se Ti za to omlouvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně,samo to nepřestane.musíš na reklamaci.Sám,pokud nemáš trošku znalostí to neuděláš.Nejde o zasunutí kontaktu a zajištění,ale i když odpojíš baterku a vytáhneš budíky,musíš udělat potom nastavení serva a pokud ESP,tak nastavení serva a všech snímačů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně,samo to nepřestane.musíš na reklamaci.Sám,pokud nemáš trošku znalostí to neuděláš.Nejde o zasunutí kontaktu a zajištění,ale i když odpojíš baterku a vytáhneš budíky,musíš udělat potom nastavení serva a pokud ESP,tak nastavení serva a všech snímačů.

ja mam jit za tyden na montáž MAXIKu k Alessiovi.. a tak se ptááám.. Jak poznám, že montovaný MAX bude NEbude z té vadné série? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...