Přejít na obsah

MaxiDOT


kvak

Doporučené příspěvky

Vie mi niekdo poradiť? Mám OctII rok 2007. Cez Maxi Dot sa dajú nastaviť položky:

1. zavretie všetkých okien, keď vytiahnem kľúč zo zapalovania

2. keď na zaparkovanom aute nechám otvorené okná, tak v prípade, že začne pršať, samé sa zatvárali.

Toto všetko mi asi 5 mesiacov fungovalo, ale menil som čelné okno a začal problém. Dažďový senzor funguje, ale komfortné funkcie nie. Už mi aj vymenili senzor, stále nič. Ani elektrikár zo Škody nevie prečo to nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vie mi niekdo poradiť? Mám OctII rok 2007. Cez Maxi Dot sa dajú nastaviť položky:

1. zavretie všetkých okien, keď vytiahnem kľúč zo zapalovania

2. keď na zaparkovanom aute nechám otvorené okná, tak v prípade, že začne pršať, samé sa zatvárali.

Toto všetko mi asi 5 mesiacov fungovalo, ale menil som čelné okno a začal problém. Dažďový senzor funguje, ale komfortné funkcie nie. Už mi aj vymenili senzor, stále nič. Ani elektrikár zo Škody nevie prečo to nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak když na to nepřišel elektrikář ve Škodovce, tak to tady těžko někdo diagnostikuje po netu. Nicméně nenech se odbýt, když to fungovalo a přestalo. To je problém servisu, jak to zprovoznit.

A poradím t i něco jinýho. Až zase budeš zakládat téma, udělej to prosím tě jen jednou a ne hned 3x totéž. Je tu z toho potom akorát bordel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vie mi niekdo poradiť? Mám OctII rok 2007. Cez Maxi Dot sa dajú nastaviť položky:

1. zavretie všetkých okien, keď vytiahnem kľúč zo zapalovania

2. keď na zaparkovanom aute nechám otvorené okná, tak v prípade, že začne pršať, samé sa zatvárali.

Toto všetko mi asi 5 mesiacov fungovalo, ale menil som čelné okno a začal problém. Dažďový senzor funguje, ale komfortné funkcie nie. Už mi aj vymenili senzor, stále nič. Ani elektrikár zo Škody nevie prečo to nefunguje.

Wau, o takových funkcích jsem v životě neslyšel, to se dá doprogramovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to v nastavení,tak si pohraj...........Kdo si hraje,NEZLOBI

Jj, hrál jsem si v sobotu čtvrt hodiny s rozstřikovačem a nic, žel si to nastavit neumím, nemám čím a jak...

To dovreni oken funguje. Nekolikrat kdyz jsem sedel v aute a cekal az prestane prset, tak se okna dovirala...(Myslim ze jsem ani klicek nemel v zapalovani) Jeste by se taky melo zavrit pokud zacne prset stresni okno.(za jizdy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dane na fotkách vidíš tišťák OII a Passatu, ty bílé čtverečky jsou letky osvětlující palubní přístroj.Jak vidíš nejde to jednoduše vyměnit.Modré letky by se musely osadit rovnou při výrobě desky tištěného spoje a prosazení této zkoučky je nemožné protože žádný současný projekt s toutovariantou nepočítá.

post-9991-1192702502_thumb.jpg

post-9991-1192702515_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co kecáš.ledky měním doma a taky spousta lidí tady na fóru

Cosby nevzrušuj se toto je soukromá korespondence užitá v nouzi.

Dane protože si mi odpověděl do téže zprávy, tak se to celé bloklo.Otevři novou zprávu a já ti odpovím.

Dostal jsi SZ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi někdo poradit? Dával jsem si Maxidot, handsfree už jsem tam dostal, komfort nastavení taky. Co se ještě komu zobrazuje? Nemám tam třeba Stav vozu atd. Jde tam dát třeba zobrazení km a času do servisu při QD1?

Jj, stav vozu to umí, pak taky navi a ten čas do servisu samozřejmě taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...