Přejít na obsah

Zimní pneumatiky


rokane

Doporučené příspěvky

no právě že začnou bláznit a chudáci pneuservisáci... kdyby to tam vozili postupně... já si tam vždycky nechám jen vyvážit kompletní sadu a mažu si to přehodit na autí sám...

Na pneuservisy kaslu. Prehodim sam a vyvazit to necham podle potreby pri garancce ve skodovce za podobne penize ne-li levneji. A jeste usetrim 1 navstevu servisu.

njn, však ono takový vyvážení disků s pneu vlastně není vůbec důležitý.. :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě že začnou bláznit a chudáci pneuservisáci... kdyby to tam vozili postupně... já si tam vždycky nechám jen vyvážit kompletní sadu a mažu si to přehodit na autí sám...

Na pneuservisy kaslu. Prehodim sam a vyvazit to necham podle potreby pri garancce ve skodovce za podobne penize ne-li levneji. A jeste usetrim 1 navstevu servisu.

njn, však ono takový vyvážení disků s pneu vlastně není vůbec důležitý.. :doh

asi myslel prevazit misto vyvazit ne? pochybuju ze jeste nekdo prehazuje gumy rucne to by byl blazen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,mohu dát na zimu na fabii 1,4 16V 74 KW pneumatiky 165/70 R 14.díky za radu. :palec2:

mám taky 1.4 74KW a pneu 165/70/14 už jsem to takhle dostal a byly tam nové pneu tak jsem se rozhodl je dojezdit a pak přejít na 185/60/14 co jsou v TP, tenkrát jsem sondoval přes škodovku zda by to šlo dopsat ale bylo mi řečeno že ne, protože tahle motorizace je "moc silná" a kola 165/70/14 úzké. Ale byl jsem na stk koukal na kola a neřekl nic protože vedí že fabie tenhle rozměr používají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U tvého rozměru mám doslova napsané:

5J X 14 H2 ET 35; 165/70 R14 81 T

Ale stejně by mě zajímalo, jaktože to tam někdo má a někdo ne.

Dušík

ale jo já to ve velkém techničáku mám,ale mám tam rozměr buď 185/60 R14,nebo 195/55 R 15,no a jde mi o to,že zimní kola mám 165/70 R14,tak jestli na nich mohu jezdit ;)

presne 185-ky a 195-ky mam zapisane v technicaku, letne aj zimne pouzivam 185/60 R14, prehadzujem doma sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...