Přejít na obsah

Chvění auta


Krapik

Doporučené příspěvky

mam octavii MR2005 2,0 TDI sedan, original 140PS když přidám plyn (v kroutaku) nabo zpomaluji z vyžší rychlosti auto se cele neprijemne chveje deje se to hodne kolwm 2000 otacek a 100KM/H,,,, nechal jsem vyvážit kola tim to není... nechal jsem komplet vymenit brzdy ale tim to take neni,,, prijde mi ze to jde odnekud od motoru,,, ve skodovce rikali rikali ze to bude nejspis setrvák na spojce ze proste odcházi... mate s tim nekdo skusenost??? dela to take nikomu ???? diky za kazdou radu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam octavii MR2005 2,0 TDI sedan, original 140PS když přidám plyn (v kroutaku) nabo zpomaluji z vyžší rychlosti auto se cele neprijemne chveje deje se to hodne kolwm 2000 otacek a 100KM/H,,,, nechal jsem vyvážit kola tim to není... nechal jsem komplet vymenit brzdy ale tim to take neni,,, prijde mi ze to jde odnekud od motoru,,, ve skodovce rikali rikali ze to bude nejspis setrvák na spojce ze proste odcházi... mate s tim nekdo skusenost??? dela to take nikomu ???? diky za kazdou radu....

Zkoukni ještě uložení motoru,ale na 99% to je setrvák,páč je tzv. dvouhmotový,tj že se skládá ze 2 dílů,vzájemně spojenýmy pružinami a tam bude ten problém.Ten setrvák se tam dává právě kvůli vibracím motoru,aby neměl tvrdý chod atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nno ja kdyz nasel tenhle prispevek, tak jsem myslel, ze mam vyhranu a prectu si tu muj problem, ale bohuzel... no ja ho sem napisu a kdyztak nekdo dejte vedet, ale asi to nestihnete, stal ose mi to tak pred cca 30 min a hned sem teda volal do servisu a zitra jdu, pac s timhle se neda jezdit, snad tam nenecham 3 vejplaty

o co slo, jedu jedu do kopce, nahle rovina a kolona, vsichni zacli prudce brzdit, ja teda taky, ten za mnou taky a nahle mi desne cukal brzdovej pedal, jakoby do nej nekdo mlatil a kola jakoby bylo jedno treba pichli...

no hned jsem ho teda odstavil a koukal jse mse na gumy a vse ok... popojel jsem a vse ok, rozjel sem se tedy a kdyz prudce zabrzdim, tak zas bouchani do brzdoveho pedalu a auto jde hned do smyku, ustreluje prdel a ztraci stopu.... no a tak me napadlo, co se stane kdyz pridam prudce plyn a neco podobneho, jakoby byla bouchla gumy, jakoby nejake protaceni kola... vubec netusim co to je, ale dlouho to nedela, nedavno jsem pekne odpichnil auto na krizovatce, asi jsem to spustil az dnes tim przdenim... :( na prvni pohled neni videt zadna zavada)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
mam octavii MR2005 2,0 TDI sedan, original 140PS když přidám plyn (v kroutaku) nabo zpomaluji z vyžší rychlosti auto se cele neprijemne chveje deje se to hodne kolwm 2000 otacek a 100KM/H,,,, nechal jsem vyvážit kola tim to není... nechal jsem komplet vymenit brzdy ale tim to take neni,,, prijde mi ze to jde odnekud od motoru,,, ve skodovce rikali rikali ze to bude nejspis setrvák na spojce ze proste odcházi... mate s tim nekdo skusenost??? dela to take nikomu ???? diky za kazdou radu....

No já měl problém s dvouhmotným setrvákem a spojkou... octavia najeto 100000 km. Na volnoběh se motor víc cukal a když jsem přidal plyn aauto zabralo, tak se z motoru ozyvalo takové hrčení.... tak jsem s tím jel do servisu a vyměnili mě celou sadu a teď je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
No já měl problém s dvouhmotným setrvákem a spojkou... octavia najeto 100000 km. Na volnoběh se motor víc cukal a když jsem přidal plyn aauto zabralo, tak se z motoru ozyvalo takové hrčení.... tak jsem s tím jel do servisu a vyměnili mě celou sadu a teď je klid.

na kolik tě to vyšlo Pavle ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
mám stejný problém - Octavia II kombi, r.v. 2005, najeto 70 tis. km. Když jedu na trojku těsně pod 2000 otáček a pak to přišlápnu, tak je cítit lehké drnčení od motoru.

Na kolik vyjde výměna setrváku?

no mně to při akceleraci někdy udělá taky, ale že bych hned měnil setrvák, to snad ne. Zase to auto tak nezkoumejte. Když to trochu "drnčí", tak to prostě nechte drnčet .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...