Přejít na obsah

Dynamic Onyx vs. Duo Ivory


mk01

Doporučené příspěvky

tak tam,kde jsme to objednali je to taťkův zákazník..čili naše okina měla asi přednost ;) ...a k DUO: kůže je prakticky vše..kožené jsou boky sedadel vč. hlavových opěrek,výplně dveří,volant,řadící páka, Jumbo-box....střed sedadel je otočená kůže=vzhled semiše.. ;)

deny a co je potom FULL KOZA? to ma naviac kozenny kufor? :-/ ta cena je dvojnasobna.

Editováno: , autor: mk01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsi mě trošku zaskočil..myslím,že ony jsou 3 verze..-první,základní je kůže/látka..je tam kožené vše,co jsem řekl, jen střed je látkový (takový hladký povrch)..potom je to,co jsem napsal a pak za stejnou cenu můžeš mít celokožený-kůže i uprostřed...čili ten DUO interiér bude ta verze č. 1.. ;)

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Ja bych bral ty zluty ;)

autopotahy.sk co?..vypadá to fakt pěkně a taky bych chtěl něco podobného..(s tou bílou by to bylo skvělé)..ale taťka nechce,tak nic :(

Editováno: , autor: mischicka
Není třeba citovat obrázky (ani text) předchozího příspěvku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ja jsem k černému laku zvolil polokožené sedačky Duo Onyx a jem maximálné spokojen! Ty sedačky i výplně dveří s kůží vypadají opravdu elegantně. V reále jsem to dříve nikde neviděl, nejsem příznivce světlého interiéru a trochu jsem se obával té kombinace tmavá + tmavá, ale úplně zbytečně. Ta barva je navíc spíš tmavě šedá, antracitová (v katalogu vypadá černěji) a barevné sladění látkové výplně sedáku a opěradla i materiál té látky jsou bez výhrad. Mohu to jen doporučit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...