Přejít na obsah

Tak co kdo uz prezul na zimaky?


JasteR

Doporučené příspěvky

....me se teda moc nechce, porad doufam, ze se jeste otepli, ale dnes uz u nas taky padal snih s destem....

jedu si příští pátek pro plecháče do garáže z tátovýho leonka, nový gumy jsou doma takže to pak nechám nazout a asi to rovnu hodím na auto na besídku přijedu na plecháčích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vzhledem k tomu ze mam jet v pondeli brzo rano do Jablonce k Andremu, tak uz taky premyslim ze prezuju...

Uvidime v nedeli, ale nejak se mi nechce

RE: No na testovani by to bylo mozna lepsi, ve smrzovce je chladneji jak u nas a to mame stejnou nadmr. vejsku asi jako LBC ...bude tam i Reesha aby ti udal soft ? ..nebo pojedes za nim do Chomutova...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vzhledem k tomu ze mam jet v pondeli brzo rano do Jablonce k Andremu, tak uz taky premyslim ze prezuju...

Uvidime v nedeli, ale nejak se mi nechce

RE: No na testovani by to bylo mozna lepsi, ve smrzovce je chladneji jak u nas a to mame stejnou nadmr. vejsku asi jako LBC ...bude tam i Reesha aby ti udal soft ? ..nebo pojedes za nim do Chomutova...

Nene Reesha tam asi nebude, nebo o tom nevim...Soft bude muset zatim pockat...A Andree rikal ze to zatim muze tady s tim softem zatim behat (je tam nejaky chip, tatik to pred tim nez sem s ni zacal jezdit nechal chipnout v autosalonu kde sme ji kupovali)... Az sezenu nejaky trysky tak pak az to chipnu od Reeshy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vzhledem k tomu ze mam jet v pondeli brzo rano do Jablonce k Andremu, tak uz taky premyslim ze prezuju...

Uvidime v nedeli, ale nejak se mi nechce

RE: No na testovani by to bylo mozna lepsi, ve smrzovce je chladneji jak u nas a to mame stejnou nadmr. vejsku asi jako LBC ...bude tam i Reesha aby ti udal soft ? ..nebo pojedes za nim do Chomutova...

Nene Reesha tam asi nebude, nebo o tom nevim...Soft bude muset zatim pockat...A Andree rikal ze to zatim muze tady s tim softem zatim behat (je tam nejaky chip, tatik to pred tim nez sem s ni zacal jezdit nechal chipnout v autosalonu kde sme ji kupovali)... Az sezenu nejaky trysky tak pak az to chipnu od Reeshy

DEj tam S764 nebo lepsi, aby se moje byvale turbo neflakalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vzhledem k tomu ze mam jet v pondeli brzo rano do Jablonce k Andremu, tak uz taky premyslim ze prezuju...

Uvidime v nedeli, ale nejak se mi nechce

RE: No na testovani by to bylo mozna lepsi, ve smrzovce je chladneji jak u nas a to mame stejnou nadmr. vejsku asi jako LBC ...bude tam i Reesha aby ti udal soft ? ..nebo pojedes za nim do Chomutova...

Nene Reesha tam asi nebude, nebo o tom nevim...Soft bude muset zatim pockat...A Andree rikal ze to zatim muze tady s tim softem zatim behat (je tam nejaky chip, tatik to pred tim nez sem s ni zacal jezdit nechal chipnout v autosalonu kde sme ji kupovali)... Az sezenu nejaky trysky tak pak az to chipnu od Reeshy

DEj tam S764 nebo lepsi, aby se moje byvale turbo neflakalo :)

Neboj, v nejblizssi dobe mu nejake dobreju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ještě chvíli počkám. na ledu je jedno jaké máš gumy, letní pořád odvádí vodu lépe než zimní a sněhu není tolik (jenom na horách) a jestli jde o kouzelný bod +7° C tak rozdíl tvrdosti a přilnavosti mezi letníma a zimníma poznám až tak při - 30°C, ale to už bude přezuto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ještě chvíli počkám. na ledu je jedno jaké máš gumy, letní pořád odvádí vodu lépe než zimní a sněhu není tolik (jenom na horách) a jestli jde o kouzelný bod +7° C tak rozdíl tvrdosti a přilnavosti mezi letníma a zimníma poznám až tak při - 30°C, ale to už bude přezuto.

Nemáš pravdu , zimní odvádí vodu lépe. :p A rozdíl je znát ihned pokud nejezdíš na Debikách z Penny. lol lol

Editováno: , autor: prtko5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ještě chvíli počkám. na ledu je jedno jaké máš gumy, letní pořád odvádí vodu lépe než zimní a sněhu není tolik (jenom na horách) a jestli jde o kouzelný bod +7° C tak rozdíl tvrdosti a přilnavosti mezi letníma a zimníma poznám až tak při - 30°C, ale to už bude přezuto.

Nemáš pravdu , zimní odvádí vodu lépe. :p A rozdíl je znát ihned pokud nejezdíš na Debikách z Penny. lol lol

na zimnich debicach jsem mel obutou felicii a muzu rict ze nikdy zadnej problem /rozjezdy,brzdeni,zataceni/ vse bez problemu,na octavku bych je nedal ale mala felda fakt parada a bez problemu

jinak prezuto vcera rano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...