Přejít na obsah

Tak co kdo uz prezul na zimaky?


JasteR

Zimni pneu.  

102 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

eště neé

počkám na zimu a trochu sněhu

Ale snad nejde jen o snih,ne?Prej stači když ti klesnou teploty pod 7 stupnu a ta letni pneu nemá takovou přilnavost jako ta zimní.A dalši věc je asi ta že ji tim ničiš,ne?Aspon to je všude napsany.Tak já nevím!

však jsem napsal že počkám na zimu

u nás je to zatím přes den kolem 10st.C

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera odpoledne jsem přezul a nedá se na to koukat, ale co už... ;)

Hmmm...mám podobné pocity...ještě že mám černou barvu která s těma černýma diskama tak nějak zapadne...ale neřešim v zimě krásu ale funkčnost.Ze 17 na 15 to je citelný rozdil na pohodlnou jizdu.

No mam podobnou zmenu ze 17 na 15 asi z toho hodim tycku az to uvidim,ale funkcnost je funkcnost!!!!!!!! ;):) :) :):kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příští týden, už jsem objednaný. Na předek zkusím vrazit nové Nokiany WR G2 195/65 R15 - klasika, na zadek mám na dojetí Polarisky II, bohužel vražedná kombinace, ale 8000,- letos mít nebudu a navíc Polarisky maji ještě 6 mm. No snad to v zimě bude OK. Byť dávad na každou nápravu jinou pneu to není pravé ořechové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...