Přejít na obsah

Husqvarna / Stihl - jsou tu na to fachmani??


cosby

Doporučené příspěvky

Mám tady kamenné prodejny vč.servisu,takže China nehrozí.Potřebuji někoho,kdo se vyzná,docela to spěchá

Oboje vyjde na stejno. Jsou stejně kvalitní a spolehlivý. Opravovali se tak púl na půl. Ale nejvíc se opraovali po špatným zacházení. Záleží co Ti nabídnou za příslušenství.

Jestli Ti nevadí červená barva kup si Jonsered. Je to levnější Huusqarna. Stejný díly,stejnej závod jen jiná - nižší cena.

Stihl máme hoby pilu O26 a maká mám už 8 let bez problémů. to kátí v lese i dost velký stromy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s Luďou

je to jedno - kvalita na stejno. U všeho rozhoduje zachazení.

Osobně mam Still už asi 12roku a pouze dvakrat byla v servise - hned po koupi na seřizení motoru a pak až minulý týden na vyměnu systemu mazani řetezu (rozleptane plasty). Zachazím s ní tak různě - někdy drzné řezaní v potoku, přimačknutí celé ply pod stomem atd. a pořád žije.

Pokud chceš podpořit českou ekonomiku tak kup Still - vývoj a konstrukce pil se dělá v ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že dneska je to asi jedno.. Byli určité typy Husqarny starší, které drželi neuvěřitelně. Stihl byl proti tomu bláto, ale nějak se pohoršili, ale je to otázka typu pily... To říkal známej co je dřevorubec a nedal na Husqarnu dopustit, ted vyzkoušel Stihl a říkal, že v klidu, ale prý moc dlouho nevydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A každej kdo něco dělá s pilou má Husqvarnu takže.... asi tu

Je zajimave že u nás profici mají zásadně Husqvarny - to si myslím že přetrvava z minulých dob přesvědčení o jejich kvalitě.

Ve světě to ale tak jasné není - všimněte si při nějakých dokumentech v televizi z tématikou přírody, hlavně pralesy atd že když se tam objeví člověk s pilou tak má Still.

Osobně sem kdysi taky tvrdíl že Husq je jednička, ale od doby co máme dlouhe roky Stilku tak jsem je postavil na stejnou lať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A každej kdo něco dělá s pilou má Husqvarnu takže.... asi tu

Je zajimave že u nás profici mají zásadně Husqvarny - to si myslím že přetrvava z minulých dob přesvědčení o jejich kvalitě.

Ve světě to ale tak jasné není - všimněte si při nějakých dokumentech v televizi z tématikou přírody, hlavně pralesy atd že když se tam objeví člověk s pilou tak má Still.

Osobně sem kdysi taky tvrdíl že Husq je jednička, ale od doby co máme dlouhe roky Stilku tak jsem je postavil na stejnou lať.

Je to tak.... Dneska už to bude nejspíš jedno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My mame doma krovinak husqarnu a motorovou konev oleo-mac.Oboji jsou dost dobre. Ale jak uz se tu pise,v dnesni dobe je celkem jedno co koupis. Treba kamos co ma obchudek s Husqarnou a chtel jsem poradit s moto.sekackou, tak mi Husqu rozmlouval kvuli cene a doporucil jinou. konstrukcne a motorove uplne stejna jako Husqa jen jina barva a znacka. Ale hlavne o 4000,-levnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedno to není.Trošku jsem brouzdal a třebas.Stihl se zabývá pouze zahradní technikou a to samo jak hoby tak profi a vývoj je zaměřen tam.Husqarna je pod křídly Elektrolux,kde dělají vše možné a prý se to může projevit na kvalitě.Mám tady kolem sebe dost lesáků a všichni říkají,že Husq.už není co bývala a přechazejí na Stihl.Zítra beru novou Stihl MS 250.Je to nejvyšší řada Hobby,prý plně srovnatelná s farmářkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam take hodne kamaradu lesaku a maji jak Husqvarny, tak Stihl. Nekdo chvali Husqvarnu, nekdo Stihl.

Jestli chces farmarku, tak bych doporucoval Husqvarna 350, rezu s ni dost casto. Kazdy rok kladovku dreva (cela Tatra), klady delky 12 metru, prumer okolo 40 cm a pila jede.

Ma nastavitelne olejove cerpadlo, usnadnene startovani a hlavne jednu z nejnizsich urovni vibraci.

Ted ma Husqvqrna slevovou akci do konce rijna.

post-218-1193217571_thumb.jpg

post-218-1193218130_thumb.jpg

post-218-1193218147_thumb.jpg

Editováno: , autor: Jeff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...