Přejít na obsah

Zabezpečení řadící páky CONSTRUCT


FOX

Doporučené příspěvky

Jednou mi v zimě zamrznul zámek na zpátečku construct.Po rormrznutí sem to odemknul,ale od tý doby to nechodí.Teď sem to teda rozhejbal,ale nejde to úplně tak jak bych si představoval.Nastříkal sem tam sprej.Nechá se nějak rozebrat nebo se to musí celý vyměnit-jedná se o construct,jak se zamyká pod ručkou a je veden pod auto v trubce.Je tam prej ňějaký táhlo bo co.

Díky za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máš to ještě v záruce? Jako normálně to asi nerozebereš, musí se to sundat, jenže zespoda jsou ztržený šroubu, takže se to musí sekat, atd.

V záruce určo ne.Už to koupil s autem.To já vim,že sou tam trhací šrouby.S tim by sem si i poradil,ale když to vyndam,jestli to má vůbec cenu a nechá se s tim něco udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
Ja bych to reklamoval u firmy, která ty zabezpečení dává do auta, nebo by ti aspoň poradili co s tím

vyřešeno - po 1000. zakvedlání s řadičkou se uvolila a vyřadila zpátečku - jedu do servisu - prý je to třeba zkontrolovat a promazat - prý po 4 letech je to běžný ... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych to reklamoval u firmy, která ty zabezpečení dává do auta, nebo by ti aspoň poradili co s tím

vyřešeno - po 1000. zakvedlání s řadičkou se uvolila a vyřadila zpátečku - jedu do servisu - prý je to třeba zkontrolovat a promazat - prý po 4 letech je to běžný ... :palec2:

TO: TOMASCH: díky, to mě vůbec nenapadlo, couvat jsem mohl! Ale měl jsem obavu něco nezničit ....

Editováno: , autor: Mara53
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to běžná závada dělá mi to taky, stačí lehce pohnout autem a vyřadit to jde. Někdy se to v převodovce vzpříčí a pak to nejde vyřadit...

Tak jsem zpět, Construct mi zkontrolovali, a jako je to se vším ostatním, u nich na "heveru" se samozřejmě nic "nekousalo", žádná závada tam nebyla, jen vše vyčistili a promazali nějakou vaz. s grafitem proti "zatuhnutí" - stálo mě to 300,- Kč a byla to kontrola na cca.1,5 hodiny. Uf, myslel jsem hned že mám po Vánocích ..Díky všem zůčastněným za tipy a rady, ta poslední s rozhýbáním prý zabírá-říkali mi to přímo v servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to běžná závada dělá mi to taky, stačí lehce pohnout autem  a vyřadit to jde. Někdy se to v převodovce vzpříčí a pak to nejde vyřadit...

Tak jsem zpět, Construct mi zkontrolovali, a jako je to se vším ostatním, u nich na "heveru" se samozřejmě nic "nekousalo", žádná závada tam nebyla, jen vše vyčistili a promazali nějakou vaz. s grafitem proti "zatuhnutí" - stálo mě to 300,- Kč a byla to kontrola na cca.1,5 hodiny. Uf, myslel jsem hned že mám po Vánocích ..Díky všem zůčastněným za tipy a rady, ta poslední s rozhýbáním prý zabírá-říkali mi to přímo v servisu.

Doporučuji dojet trochu oleje do převodovky. U mě to zabralo.

Jinak jsem to před tím řešil nastartovaním a popojetím, což je podle mě lepší než kvedlovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olej to třeba vůbec neřeší, sám sem ho nedávno měnil a doplnilaž po šroubek. Jakmile je prostě převodovka v "tahu" díky třeba zaszastavení na mírně skolněné vozovce, zuby v převodovce jsou vůči sobě v pnutí a díky tomu že se to celé netočí jako za chodu tak prostě nejdou dát od sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olej to třeba vůbec neřeší, sám sem ho nedávno měnil a doplnilaž po šroubek. Jakmile je prostě převodovka v "tahu" díky třeba zaszastavení na mírně skolněné vozovce, zuby v převodovce jsou vůči sobě v pnutí a díky tomu že se to celé netočí jako za chodu tak prostě nejdou dát od sebe.

A co jsi dával za olej ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to běžná závada dělá mi to taky, stačí lehce pohnout autem  a vyřadit to jde. Někdy se to v převodovce vzpříčí a pak to nejde vyřadit...

Tak jsem zpět, Construct mi zkontrolovali, a jako je to se vším ostatním, u nich na "heveru" se samozřejmě nic "nekousalo", žádná závada tam nebyla, jen vše vyčistili a promazali nějakou vaz. s grafitem proti "zatuhnutí" - stálo mě to 300,- Kč a byla to kontrola na cca.1,5 hodiny. Uf, myslel jsem hned že mám po Vánocích ..Díky všem zůčastněným za tipy a rady, ta poslední s rozhýbáním prý zabírá-říkali mi to přímo v servisu.

Doporučuji dojet trochu oleje do převodovky. U mě to zabralo.

Jinak jsem to před tím řešil nastartovaním a popojetím, což je podle mě lepší než kvedlovat.

... všat tak jsem to myslel. Zůstane to viset <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olej to třeba vůbec neřeší, sám sem ho nedávno měnil a doplnilaž po šroubek. Jakmile je prostě převodovka v "tahu" díky třeba zaszastavení na mírně skolněné vozovce, zuby v převodovce jsou vůči sobě v pnutí a díky tomu že se to celé netočí jako za chodu tak prostě nejdou dát od sebe.

Ale pokud zmáčkneš spojku, tak by to mělo "pnutí" povolit, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 10 měsíců později...

Ahoj mám v autě Construct ale mám k němu jen jeden klíč. Nemám tu kartičku ani žádný doklad o koupi toho zařízení. Nevíte jestli lze přidělat náhradní klíč a kde??? Ten klíč vypadá uplně normálně jako od bezpečnostního zámku u dveří bytu. Je na něm nápis GUARD. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám v autě Construct ale mám k němu jen jeden klíč. Nemám tu kartičku ani žádný doklad o koupi toho zařízení. Nevíte jestli lze přidělat náhradní klíč a kde??? Ten klíč vypadá uplně normálně jako od bezpečnostního zámku u dveří bytu. Je na něm nápis GUARD. Díky

No normálně k origo Constructu bývají 2 - 3 klíče, plus kartička, plus doklad, pak Ti udělají duplikát bez problémů, ale takhle bych asi šel do nějakého montážního střediska a ptal se tam, prt. v normálním klíčnictví Ti duplikát neudělají, resp. neměli by.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...