Přejít na obsah

nemuzu otevrit auto


Rudyno

Doporučené příspěvky

Zdravmi, mam takovy problem zabudol som zpanute svetla a baterie v aute sa vybila.. jenze je tam este dalsi hacik v aute mam namontovane alarm magic car a preto su vsetky zamky nefunkce. Funkcy je jedine od kufru ale ten sa bez alektriky v aute ani nepohne? nemozte poradit co stym? ako auto otvorit? dalej si uz poradim... pls len mi nepovedzte ze riesenie je robit si okinko.... musito snad nejak ist.... dik z akzdu radu.... alebo aspon ako otvorit prednu kapotu aby som mohl vybrat baterku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lehni pod auto, možná budeš muset sundat spodní kryt, pořádně natáhni ruku a odjisti a otevři kapotu, píchni tam nabíječku a je to! Jen mi je divné, že když máš na kufru zámek, tak proč neodemkne dveře?

skousel sem to tak ze som dal dole ten plastovu masku v narazniku... jenze i kdyz se dostanu az na uroven kufru tak sa z prednej strany nemam moznost sa ani dotknut lanka :( stym krytom motora je to docela problem pretoze auto mi takmer lezi na zemi a parkujem zrovna v takej ulicke ze....

neumite to nekdo a nejste z brna? urcite to nechci zadara...

normalne je funkcni zamok kufru ale teraz ani nefukne.. proste sa neotvori...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zdarec...

uz sem tady mnel odtahovku este som zdoraznoval ze potrebujem otahovku s ramenem ale oni chytry poslali noramlni stym ze cekali ze to otvoria.. pravda sa im to nepodarilo. Tak mi sotava moravsko slezka abych se u nich obejdnal a udelali mi to ;(

ale jinak dik za rady

PS: citim sa bezmocne ako skolacik :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zdarec...

uz sem tady mnel odtahovku este som zdoraznoval ze potrebujem otahovku s ramenem ale oni chytry poslali noramlni stym ze cekali ze to otvoria.. pravda sa im to nepodarilo. Tak mi sotava moravsko slezka abych se u nich obejdnal a udelali mi to ;(

ale jinak dik za rady

PS: citim sa bezmocne ako skolacik :p

Řešil jsem to samé. Mám na autě zaslepené všechny zámky a přes dovolenou se mi vybila baterka. Vyndej si z nárazníku tu prostřední mřížku, zalom do něj ruce a s nějakým delším šroubovákem, za pomoci světla z baterky odjisti zámek kapoty. Když si tam přes mřížku chladiče posvítíš, měl bys vidět takový plíšek, kde končí bowden lanka. Jak ho uvidíš, tak musíš jen napodobit to, co se stane když zatáhneš v autě za páčku odjištění. Jde to blbě, ale jde to. já to měl do 10 min. Takže ať se zadaří :palec2:

Editováno: , autor: myty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem už to párkrát řešil, povolil jsem kryt pod motorem, na alternátor přivedl z malého akumulátoru 12V a bylo. Je to trochu krkolomné, ale snadné. Akorát je potřeba dobře nahmatat tlustý, přívodní kabel k alternátoru.

není jednoduší nahmatat silný kabel u startéru ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zdarec...

uz sem tady mnel odtahovku este som zdoraznoval ze potrebujem otahovku s ramenem ale oni chytry poslali noramlni stym ze cekali ze to otvoria.. pravda sa im to nepodarilo. Tak mi sotava moravsko slezka abych se u nich obejdnal a udelali mi to ;(

ale jinak dik za rady

PS: citim sa bezmocne ako skolacik :p

Řešil jsem to samé. Mám na autě zaslepené všechny zámky a přes dovolenou se mi vybila baterka. Vyndej si z nárazníku tu prostřední mřížku, zalom do něj ruce a s nějakým delším šroubovákem, za pomoci světla z baterky odjisti zámek kapoty. Když si tam přes mřížku chladiče posvítíš, měl bys vidět takový plíšek, kde končí bowden lanka. Jak ho uvidíš, tak musíš jen napodobit to, co se stane když zatáhneš v autě za páčku odjištění. Jde to blbě, ale jde to. já to měl do 10 min. Takže ať se zadaří :palec2:

zdarec ono to de ale ne v te po facelifte... tam je zesilene sasi a cely zamek je ulozene z vnitra.. uz eom se o to pokousel :(

nastesti sem ukecal vladana a prijde mi to spravit :) dik ze existuju ochotny lidi....

Editováno: , autor: Rudyno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zdravim, pridam moju skusenost. Uz po niekolky krat sa mi stalo ze ked mam auto odstavene dlhsie ako tyzden, nenastartuje, vzdy sa vsak dalo otvorit. Mam O1 elegance zo zaslepenymi vsetkymi zamkami a dnes som zazil sok, auto sa nepodarilo ani otvorit. Cely den som riesil ako sa donho dostat s minimalnym poskodenim. V klucovej sluzbe aj v skodovke mi povedali ze je nutne minimalne odvrtat kovovu zaslepku na zamku sofera. Hladal som nejake info tu, ako vyriesit tuto situaciu a siel som obzriet moznosti na parkovisko. Vyskusal som ci mi nahodou neotvorilo niektore dvere bez toho ze by vysli cupliky a predstavte si kufor bol otvoreny, vsetky ostatne dvere zatvorene. Moze to byt ze sa centralu podari otvorit jedny dvere? Ked som to skusal poobede otvorit, nieco v aute pocvakalo ale stupliky vo dverach ostali zasunute. Skusil som podrzat tlacitko otvorenia ci sa nepodari stiahnut okna a spustil sa mi alarm :D :D Mozno prave vtedy sa podarilo dvere kufra otvorit. :) :)

Vymenim bateriu, myslim ze problem bude tam, Doteraz som nemal problem s kludovym odberom, neviem kolko je ani kolko by mal byt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...