Přejít na obsah

benzin do nafťaku.


hubo44

Doporučené příspěvky

Požičal som znamemu auto. Bola plna nadrž tak mi vratil plnu. Po 10km. som zastavil a už neštartovalo. Omylom mi dotankoval 15L. benzinu. Tak lano a do garaže. Pumpu ktoru mam v nadrži možem tym vytlačit palivo do bandasky. Jedna sa o fabiu 1,9TDI-PD.

To se mě taky málem stalo když mi jeden debil od Shellky málem natankoval benzin do TDi.To bych asi vraždil!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Požičal som znamemu auto. Bola plna nadrž tak mi vratil plnu. Po 10km. som zastavil a už neštartovalo. Omylom mi dotankoval 15L. benzinu. Tak lano a do garaže. Pumpu ktoru mam v nadrži možem tym vytlačit palivo do bandasky. Jedna sa o fabiu 1,9TDI-PD.

Hledej tady někde na foru . Předpokládám , že tvoje 1,9PD má čerpadlo v nádrži Pokud ano odpojíš přívodní hadičku u motoru, nějak třeba nastavíš a šup do kanistru. V pojitkovce propojíš , tak , aby ti šlo čerpadlo. Pak musíš dát ještě nový palivový filtr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...