Přejít na obsah

Striekanie plastov


burinkaax

Doporučené příspěvky

Plasty okolo radia se dají koupit určitě po jedno já třeba dokupoval jen tu lištičku nad radio a v pohodě ale chtějí za to nehorázné prachy. Stačí si opsat přímo to číslo z toho kousku a ve škodovce není problem to sehnat. Jinak nechápu jak se to mohlo zvlnit mě se to nestalo ani na jednom platu co jsem stříkal a to jsem stříkal i celý tunel okolo řadičky a ručky. Posralo se mi to jen na jednom ofuku ale to bylo tím že jsem neodstranil tu pogumovanou vrstu. Po tom úpně v pohodě.

Jinak v barvě nevím to bych asi nestříkal je to věc názoru na modré jsem to viděl v modré barvě ale nějak mě to neoslovilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne sa ta modra celkom pacila, pokial je to kvalitne zrobene, urcite to prospeje. vec vkusu proste. a vlastne ono neni problem to potom zas prelakovat inou farbou.

Jo přesně jak říkáš je to o věci vkusu, jedněmu se líbi tohle jinému tohle. Ale rozhodně bych se asi nepouštěl do přelakovávání. Na autě je moc věcí co se dá předělat a dělat něco poněkolíkáté mě nějak nebaví :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zdravim...prosim o radu: mam nalakovane nektere plastiky z interieru, rozhodl sem se zmenit jejich barvu...a ptam se, jestli je lepsi to redidlem nebo necim lepsim dostat dolu, odmastit kliku a postupovat uplne odzacatku (zaklad na plasty,barva,lak) nebo jestli treba staci tu barvu trochu osmirglovat a pak strikat uz novou barvu..

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim...prosim o radu: mam nalakovane nektere plastiky z interieru, rozhodl sem se zmenit jejich barvu...a ptam se, jestli je lepsi to redidlem nebo necim lepsim dostat dolu, odmastit kliku a postupovat uplne odzacatku (zaklad na plasty,barva,lak) nebo jestli treba staci tu barvu trochu osmirglovat a pak strikat uz novou barvu..

diky

muzete mi na to prosim nekdo odpovedet:) cekam jenom na to, abych mohl zacit s lakovanim:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja neviem, neviem ci to nebudes mat moc hrube ked tam das vela farby, myslim predtym par vrstiev potom jemny smirgel a zase vela farieb. asi to skus dat dolu a poriadne vybrusit, potom plnicom a zase brusit nech je to hladke. ale neviem zase ci to stoji za tu namahu a ci nemas kupit nove cierne plasty.

hlavne sem zvedavy, jak ta barva pujde dolu...uz ji tam mam docela dlouho:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
Plasty vyduchov, a este nejake malickosti mam vo farbe auta, cize cervena.

Jednoduche, najprv trosku zdrsnit smirglom, potom odmastit, streknut to sprejom na plasty, tym zakladovym a potom do farby viac vrstiev. dva roky a absolutna spokojnost, ziadna chybicka.

ako si dal dole tie plasty?

Návod :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj nebudu v exteriéru zakládaz další téma,ale můžete mi poradit,chtěl bych nastříkat chromový rámeček na přední masce,mám to lehce obrousit,dát základ na plast, pak plnič se základovkou,barvu a lak??bude to držet a nesloupe se mi to časem??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdar všem,

mohlo by to vypadat nějak tak ??? V každém případě, budeš potřebovat technický benzín na odmaštění, základ na plasty, stříbrnou metlu ve spreji, bezbarvý lak ve spreji a šikovné ruce. Doporučuji stříkat ve slabších vrstvách, u bezbarvého laku jsem nechal slít poslední vrstvu.

post-12073-1209048106_thumb.jpg

post-12073-1209048112_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcem striekať náraznik stačí pred farbou použiť základ na plasty alebo treba použiť plnič a brúsiť? Máte niekto skúsenosť?

záleží na tom, jestli je ten nárazník hladký nebo hrubý (s dezénem). Pokud je hladký bez struktury, tak nemusíš, ale pokud má nějakou strukturu, tak by to barva bez plniče všechno přiznala

nárazník je už dost velká plocha, nebylo by lepší hodit to lakýrovi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
Zdar všem,

mohlo by to vypadat nějak tak ??? V každém případě, budeš potřebovat technický benzín na odmaštění, základ na plasty, stříbrnou metlu ve spreji, bezbarvý lak ve spreji a šikovné ruce. Doporučuji stříkat ve slabších vrstvách, u bezbarvého laku jsem nechal slít poslední vrstvu.

Nemas nahodou fotku jak to vypada namontovane v aute? Predem diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...